PDA

Zobacz pełną wersję : [Zabawa]Wyprowadzenie pinów w liczniku



Exodos
08-07-2008, 00:37
Potrzebuję wyprowadzenia na kostkach w liczniku, które są od podświetlenia, które od obrotka, które od prędkościomierza itp. itd.

Zapytacie po co mi to ? Odpowiadam tak: brak sobie zakupił Logitech G25, ja mam licznik z angola, fotel kubełkowy też się gdzieś znajdzie, zniszczony bo zniszczony ale zawsze.

ryszinho
08-07-2008, 01:24
A jak bedziesz chciał podlaczyc ten licznik i do czego????????? do pleja???? a ta kiera fajna, naprawde fajna. iaszcza jest ta kwasówka :)

Exodos
08-07-2008, 01:32
Robię kontroler USB - licznik tak więc problemów nie ma, cyfrowy obrotomierz działa, ale ja chce zegary z mondka podpiąć, zamiast wskaźnika temperatury, będzie wskaźnik doładowania.
Podpięcie do PC lub do Playa, czekam na gotówkę i zakupię PS3 bo mam PS2, chyba że jutro zadziała na XBOX ta kierownica to biore XBOXa.

ryszinho
08-07-2008, 01:42
Pod temperature nie pojdzie.

Dobry jestes jak to zrobisz. A jak Ty chcesz to zrobic bo jakos sobie tego nei wyobrazam????

Exodos
08-07-2008, 01:48
http://pl.youtube.com/watch?v=scpClmi2LWg&feature=related

:)

ryszinho
08-07-2008, 01:58
No dobra ale to sa zegary od BMW a wskazowka w fordzie od temp nie ma chyba sprezyny i ma duzy opor (jest kilka cewk nawinietych na siebie ktore utzrymuja wskazowke podczas pracy a podczas braku zasilania stoja na swoim zeszłym miejscu bo maja tak duzy opor mechaniczny.

A masz pomysł jak to wykonac?????