PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Silnik benzynowy plus gaz



andzelo
21-07-2008, 18:11
Chce załozyc gaz do mondeo rocznik 2001-2003 z silnikiem 1,8 lub 2,0. Czy którys z uzutkowników może udzielić mi informacji, czy takie rozwiązanie jest możliwe bez komplikacji montażowych.
Bo dowiadywalem sie, ze sa problemy z głowicą.
Czekam pilnie na jakies informacje od klubowiczow. Prosze o podpowiedz w tym temacie, czyli czy taka instalacja w silnikach jest sprawdzona i dzial porpawnie i gdzie mozna zamontowc prawidlowo takowa instalacje gazowa.
Prosze o wytyczne jak eksploatowac prawidlowa mondeo z instalacja gazowa.

Jestem z Łodzi mam na imie Andrzej.
pozdrawiam, nowy klubowicz.

Witam na forum. Zapoznaj się z regulaminem. Na razie edytuje temat.
20.5. Forumowicz jest zobowiązany do zachowania właściwej formy pisemnej, a w szczególności:
a) nie stosowania wyłącznie wielkich liter; (...)

maniek_
21-07-2008, 18:16
Kolego na początek kilka porad: wpisz w profilu jaki dokładnie masz samochód (czyli Mk III 1.8) - na przyszłość będzie łatwiej udzielić Ci pomocy i nie będziesz musiał w każdym poście pisać czym jeździsz. Kolejna sprawa to to że jest to temat do działu LPG. Tak zupełnie na marginesie to jeszcze nie jesteś klubowiczem tylko forumowiczem :)

A co do tematu - jest to jak najbardziej możliwe. W aucie z silnikiem 1.8 mam założonego STAGa 200. Krążą teorie że dobrze jest założyć do tego lubryfikator (ustrojstwo do smarowania i schładzania zaworów). Nie wiem czy coś to daje ale dla świętego spokoju zamontowałem to - koszt dodatkowy ok 150 PLNów

puniu
21-07-2008, 19:12
do 2l tez mozna wsadzic - sam smigam na stag 300
a i niedaleko lodzi montowalem - pod tomaszowem maz