PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] pozycja reduktora



gilotyna
23-07-2008, 14:49
Wiem że kiedyś zalecano ułożenie reduktora wzdłużnie, czy to jest dalej aktualne?? Czy w instalacji sekwencyjnej może być pod innym kątem?? Jakie tego następstwa mogą być?


Pozdrawiam
Krzychu

lyssy
23-07-2008, 15:23
W sekwencji nie ma to już znaczenia. Zapewne nie zaszkodzi jeżeli reduktor będzie równolegle do toru jazdy, ale nie zaszkodzi też położenie poprzeczne :)

jackuno
23-07-2008, 15:26
ale nie zaszkodzi też położenie poprzeczne


Mój chyba tak siedzi pod aku i wszystko OK :)

gilotyna
23-07-2008, 15:34
No dobra, wzdłużnie ok, poprzecznie też, a pozycja pośrednia, tj reduktor odstający 20-30* od osi poprzecznej?? :)

RWalentynowicz
24-07-2008, 11:49
No dobra, wzdłużnie ok, poprzecznie też, a pozycja pośrednia, tj reduktor odstający 20-30* od osi poprzecznej?? :)

Mój nie trzyma żadnej osi i bangla jak trzeba.

gilotyna
24-07-2008, 11:51
:up:

Dzienx za odpowiedzi Pany :beer:

RWalentynowicz
24-07-2008, 12:15
Czy także masz reduktor Max Genius?

gilotyna
24-07-2008, 12:29
Genius MB :niewiem: Coś takigo piszu na nim. Na Twoim cos podobnego jest napisane? To samo mamy czy do vałek inny. Niestety nie moge teraz iść do bryki i zobaczyć wszystkich oznaczeń, bo sa jakieś na pewno.

Exodos
24-07-2008, 12:34
A powiedzcie mi Panowie od Vek gdzie macie swoje reduktory ? Bo mój siedzi przy zbiorniczku płynu do sprysków i zbiorniczku wyrównawczym, chętnie bym go wsadził w inne miejsce, tylko gdzie ? :niewiem:

RWalentynowicz
24-07-2008, 12:34
Mam taką cegłę, a Ty?
http://speedgaz.com.pl/var/shop_site/storage/images/produkty/polecamy/reduktor_brc_max_genius/2685-1-pol-PL/reduktor_brc_max_genius_imagelarge.jpg

gilotyna
24-07-2008, 12:39
Mam taką cegłę, a Ty?
http://speedgaz.com.pl/var/shop_site/storage/images/produkty/polecamy/reduktor_brc_max_genius/2685-1-pol-PL/reduktor_brc_max_genius_imagelarge.jpg

Nie ja nie mam cegły, mój wygląda bardziej standardowo czyt. staromodnie :hehe:

Exodos
24-07-2008, 12:43
Ja to mam taki reduktor:

http://speedgaz.com.pl/index.php/pl/produkty/polecamy/reduktor_omvl

Jeden króciec idzie do jednej listwy wtryskowej, a drugi do drugiej.

RWalentynowicz
24-07-2008, 12:45
A powiedzcie mi Panowie od Vek gdzie macie swoje reduktory ? Bo mój siedzi przy zbiorniczku płynu do sprysków i zbiorniczku wyrównawczym, chętnie bym go wsadził w inne miejsce, tylko gdzie ? :niewiem:

Mój utkwił między zbiorniczkiem sprysków a reflektorem i nauczyłem się już z tym żyć... :satan:

Exodos
24-07-2008, 12:46
A powiedzcie mi Panowie od Vek gdzie macie swoje reduktory ? Bo mój siedzi przy zbiorniczku płynu do sprysków i zbiorniczku wyrównawczym, chętnie bym go wsadził w inne miejsce, tylko gdzie ? :niewiem:

Mój utkwił między zbiorniczkiem sprysków a reflektorem i nauczyłem się już z tym żyć... :satan:

No ja też tak mam, hmm, a pod aku by się nie dało go wsadzić ?

RWalentynowicz
24-07-2008, 12:47
Mam taką cegłę, a Ty?
http://speedgaz.com.pl/var/shop_site/storage/images/produkty/polecamy/reduktor_brc_max_genius/2685-1-pol-PL/reduktor_brc_max_genius_imagelarge.jpg

Nie ja nie mam cegły, mój wygląda bardziej standardowo czyt. staromodnie :hehe:

Cienias :helm:

gilotyna
24-07-2008, 12:49
Mam taką cegłę, a Ty?
http://speedgaz.com.pl/var/shop_site/storage/images/produkty/polecamy/reduktor_brc_max_genius/2685-1-pol-PL/reduktor_brc_max_genius_imagelarge.jpg

Nie ja nie mam cegły, mój wygląda bardziej standardowo czyt. staromodnie :hehe:

Cienias :helm:

Cena Twojego powala w porównaniu z pozostałymi na tej stronce :satan:

RWalentynowicz
24-07-2008, 12:50
Ja to mam taki reduktor:

http://speedgaz.com.pl/index.php/pl/produkty/polecamy/reduktor_omvl

Jeden króciec idzie do jednej listwy wtryskowej, a drugi do drugiej.

Też mam taki w zielonej trychninie. Już raz był reanimowany. Jakość u REGa jednak dość kuleje... :foch:

RWalentynowicz
24-07-2008, 12:51
Mam taką cegłę, a Ty?
http://speedgaz.com.pl/var/shop_site/storage/images/produkty/polecamy/reduktor_brc_max_genius/2685-1-pol-PL/reduktor_brc_max_genius_imagelarge.jpg

Nie ja nie mam cegły, mój wygląda bardziej standardowo czyt. staromodnie :hehe:

Cienias :helm:



Cena Twojego powala w porównaniu z pozostałymi na tej stronce :satan:

O qrtka! Nawet nie zwróciłem na to uwagi. Zdjęcie wyszukałem w grafach na googlu.

gilotyna
24-07-2008, 12:52
W ogóle nie bede zakładać nowego topicu, i zapytam Was: czy przełączanie przy 6000rpm na Pb to kwestia ustawienia softu? Czy może ciśnienie gazu za liche albo gaz kulawy? Mój gaźnik gada da sie to poprawić na kompie.... I zaprasza mnie :))

Exodos
24-07-2008, 12:54
U mnie do odcinki leci na gazie, więc albo masz ustawienia skopane, albo gaz jakiś kijowy.

gilotyna
24-07-2008, 12:57
qrde, pierwszy tank i już klops :wow2:

Właśnie powinno chyba tak lecieć.

Pojade przy okazji do gościa i każe mu luknąć w ustawienia, w ogóle jak mu to powiedziałem że przy 6tyś przełącza to on do mnie żebym juz na skrzynie zbierał nową... No jak na mam wyprzedzać! :car: :madrala: Nie mam tiptronica niestety :glupi:

RWalentynowicz
24-07-2008, 13:02
Jeśli nie masz "wąskich gardeł" w postaci zbyt małej średnicy miedzi i niewydolnych wtryskiwaczy (są 3 rodzaje jeśli mnie pamięć nie myli), to pozostaje jeszcze kwestia softwarowego przejscia. Rozmawiałem z lokalnym przedstawicielem BRC i powiedział mi, że SQ ma coś takiego w standardzie, jednak można tę "opcję" wyłączyć z poziomu programu. Nie wiem jaka była intencja autora i nie mam pojęcia, czy mnie ów dealer nie "wkręcał". U mnie nie zauważam takich cyrków a sprzęt kręci się do odcieńcia. Jak kupię interface i zorganizuję soft, to rozkminię temat. Na dzień dzisiejszy mogę tylko trzepotać skrzydełkami spamując domysły... ;)

Exodos
24-07-2008, 13:05
Jeśli nie masz "wąskich gardeł" w postaci zbyt małej średnicy miedzi i niewydolnych wtryskiwaczy (są 3 rodzaje jeśli mnie pamięć nie myli), to pozostaje jeszcze kwestia softwarowego przejscia. Rozmawiałem z lokalnym przedstawicielem BRC i powiedział mi, że SQ ma coś takiego w standardzie, jednak można tę "opcję" wyłączyć z poziomu programu. Nie wiem jaka była intencja autora i nie mam pojęcia, czy mnie ów dealer nie "wkręcał". U mnie nie zauważam takich cyrków a sprzęt kręci się do odcieńcia. Jak kupię interface i zorganizuję soft, to rozkminię temat. Na dzień dzisiejszy mogę tylko trzepotać skrzydełkami spamując domysły... ;)

Kwestę softu to już masz rozwiązaną :):) :metal: :metal:
Mam 60 programów do gazu, wsio legalne :) :helm: :helm:

RWalentynowicz
24-07-2008, 13:19
Jeśli nie masz "wąskich gardeł" w postaci zbyt małej średnicy miedzi i niewydolnych wtryskiwaczy (są 3 rodzaje jeśli mnie pamięć nie myli), to pozostaje jeszcze kwestia softwarowego przejscia. Rozmawiałem z lokalnym przedstawicielem BRC i powiedział mi, że SQ ma coś takiego w standardzie, jednak można tę "opcję" wyłączyć z poziomu programu. Nie wiem jaka była intencja autora i nie mam pojęcia, czy mnie ów dealer nie "wkręcał". U mnie nie zauważam takich cyrków a sprzęt kręci się do odcieńcia. Jak kupię interface i zorganizuję soft, to rozkminię temat. Na dzień dzisiejszy mogę tylko trzepotać skrzydełkami spamując domysły... ;)

Kwestę softu to już masz rozwiązaną :):) :metal: :metal:
Mam 60 programów do gazu, wsio legalne :) :helm: :helm:



:helm:

Exodos
24-07-2008, 13:28
W sumie jakbyś chciał interfejs to też mam :) taki na USB zanabyłem, 10 kabelków do tego mam, wszystkie instalacje mogie sprawdzić :)

RWalentynowicz
24-07-2008, 13:31
W sumie jakbyś chciał interfejs to też mam :) taki na USB zanabyłem, 10 kabelków do tego mam, wszystkie instalacje mogie sprawdzić :)

$?

Exodos
24-07-2008, 13:59
Przyjedź to się poustawia :), a jak chcesz zanabyć to polecam gościa z allegro o nicku Kruczi