PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] zamek przedniej klapy przedział kom.silnika



maciejrosa1976
27-07-2008, 11:30
klubowicze sukces miałem problem nie mogłem otworzyc w mondku przedniej klapy padł mi bębenek zamka odwiedfziłem serwis w lesznie tam chcieli rozwalić mi przedni gril koszt takiej naprawy wynośi z robocizną 750zł, dałem luz poleciałem do lubonia do serwisu tam stwierdzili ze grila nie bedą psuć tylko wycinają większą dziure pod przednim emblematem to już lepiej tam koszt naprawy miał wynosić 600zł, zapytałem czy sprzedadzą mi sam zamek babka powiedziała ze tak sprzedadzą mi ten zamek i oświadczyła że zamek należy złożyć do kluczyka który ma pan ok wiedziałem otym , blaszka po blaszce kluczyk złożony, słuchajcie nie ma żadnej filozofi tylko jedna rzecz jeśli miał by ktoś podobny problem odwagi wymontujcie stary zamek i rozbierajcie go po kolei i blaszki są znaczone nacięciami układajcie je tak jak wyciągacie z bębenka po rozłożeniu składajcie nowy przy czym jedna uwaga nacięcie blaszek jest bardzo istotne jedna po dródiej mnie sie udało nowy zamek chodzi i mam ten sam kluczyk :ura:

slater7
02-03-2009, 10:45
poleciałem do lubonia do serwisu tam stwierdzili ze grila nie bedą psuć tylko wycinają większą dziure pod przednim emblematem to już lepiej :ura:
czy otwierales wlasnie ta metoda powiekszenia tego plastiku pod emblematem - czy jak to zrobie to bedzie widac srubki aby je odkrecic/rozwiercic - w ktorym dokladnie miejscu powiekszac aby je ujrzec?
z gory dzieki za odp

hercin
02-03-2009, 15:39
Mi sie udało udało otworzyc klape kabelkiem (ale to tylko szczescie)
Natomiast otwór pod emblematem w moim przypadku nie zdał egzamiunu .
Ktoś bardzo genialny wpadł na to (w moim egzemlarzu) zeby zamek przykręcić na śrubach zrywalnymi :wall:
Naszczęscie jak pisałem wcześniej klape otwarłem drutem, potem to tych srub przyspawałem nakrętki i odkręciłem zamek :metal2:

kreeecik
02-03-2009, 16:11
jak mi się zrąbał zamek maski to w ASO tez mi rozwiercali gril pod emblematem.