PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Przekaźnik klimy



coolleszcz
27-07-2008, 16:37
Witam
Mam takie pytanko odnośnie przekaźnika klimy, tego w skrzynce koło aku. Otóż w opisie przekaźników wyczytałem, że w dieslu powinienem mieć przekaźnik w kolorze brązowym, a mam niebieski czyli taki jak w benzynie. Czy rzeczywiście jest to jakaś różnica czy tylko tak jest napisane ?
Pytam bo ostatnio jakoś dziwnie mi sprężarka od klimy chodzi,załącza się i wyłącza co chwilkę - tak co 5 sek włącza się na jakąś sekundę i nie wiem czy to może nie jest przyczyną.

Brudsien
27-07-2008, 16:44
Kiedy ladowales czynnik do klimy ?
Mozliwe ze konczy ci sie czynnik dlatego tak sprężarka sie zachowuje

coolleszcz
28-07-2008, 18:52
No na przegląd klimy muszę podjechać, bo Mundka mam jakieś 2 miechy i zaczynają mi różne rzeczy wyłazić :( A klima działała ok dopiero po wymianie filtra kabinowego jakoś przestała ??!! :niewiem:
A co z tym przekaźnikiem ?? Jest jakaś różnica między brązowym a niebieskim ??

Brudsien
28-07-2008, 19:10
No filtr nie ma raczej nic wspolnego z dzialaniem klimy no tylko tyle ze nawiew lepiej chodzi
co do przekaznika to nie mam pojecia czy jest jakas roznica ale jak dawali dwa rozne to jakas musi byc
Przejedz sie na szrot moze znajdziesz taki przekaźnik do diesla jak nie to przejedz sie do aso i popytaj czy jest roznica i ile taki przekaźnik moze kosztowac ale jak znam aso nie bedzie tani

lyssy
28-07-2008, 21:41
Hmm... Ktoś ostatnio pisał, że miał wsadzony brązowy (rzekomo taki jak od klaksonu?) i klima mu "świrowała" :hmm: