PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio]trzy anteny



Kriss
29-07-2008, 15:40
Witam Wszystkich.
Stałem się właśnie szczęśliwym posiadaczem MkII, 98. Nie wiem, czy to zaszczyt, ale
jest wyposażony w trzy anteny.
Standardowa przed szyberdachem - radio, druga na bocznej prawej szybie kombi - choć kabel jest zwinięty pod tylną kanapą, to też prawdopodobnie radio - wyczytałem na forum, że niektóre radia mają dwa wejścia antenowe (moje ford 5000). Trzecia antena znajduje się na końcu dachu, mniej więcej nad tylną lampką oświetlającą komorę bagażnika. Jest bardzo mała wielkości małego palca u dłoni.
Czy to jakiś bajer poprzedniego właściciela, czy może konkretne zastosowanie Forda, dziękuję za odpowiedzi i sugestie. ;)

Netoper
29-07-2008, 15:44
Najpewniej jest to od GSM, w naszym też była i jest to fabryka, była bo zdemontowałem i od CB stopkę założyłem

Kriss
29-07-2008, 15:46
dziękuję za odpowiedź. Czyli zastąpienie jej anteną do CB, które planuje zamontować, to odpowiedni pomysł?

Netoper
29-07-2008, 16:02
Czyli zastąpienie jej anteną do CB, które planuje zamontować, to odpowiedni pomysł?
Jak najbardziej odpowiedni, nie trzeba nic wiercić bo stopka od CB idealnie pasuje i punkt też jest dobry z dala od silnika. Przewód puściłem pod podsufitką pod osłonę słupka i dołem wychodzi pod fotel
Niedawno było temat o tym, nawet fotkę zapodałem jak to u nas wygląda i o podłożeniu blachy pisalem.