PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] zmieniarka oryginalna...jak zamontować ??



GrekuPL
14-08-2008, 09:59
witam, zakupiłem wczoraj zmieniareczkę z kabelkami i dzi¶ my¶lałem że raz dwa zamontuje ale nie mam pojęcia jak to ma się trzymać pod fotelem pasożyta jak mam jaki¶ tam schowek... i teraz pytanko...gdzie i jak to zamontować... ?? :los:

sebcio
14-08-2008, 18:48
mogę zrobić zdjęcia i podesłać , mogłe¶ posta napisać wczoraj , miałem fotel pasożyta odkręcony.

GrekuPL
14-08-2008, 21:03
dużo roboty z odkręceniem go ?? bo mi Andrzej już pisał że muszę fotelik odkręcać...byłbym wdzięczny bardzo...a wczoraj nie miałem jeszcze o tym pojęcia że nie mam miejsca na zmieniarkę :)) :)) :))

Wit
20-08-2008, 06:34
Ja montowałem bez odkręcania foteli. Trochę gimnastyki ale się da. Wprawdzie od strony tunelu s± tylko dwie ¶rubki wkręcone ale spoko wystarczy. Od strony drzwi trzeba odkręcić z siedzenia plastik (jedna ¶ruba) i jest doj¶cie do tej strony. :metal2:. Oczywi¶cie pod siedzeniem pasożyta :)) :))

Wit
20-08-2008, 06:36
Ach oczywi¶cie miałem orginalne fordowskie uchwyty na zmieniarkę - koszt 30 pln komplet. My¶lałem dorobić ale jak zobaczyłem jak wygl±daj± to dałem sobie spokój.

mad
22-08-2008, 15:55
pod fotelem pasożyta jak mam jaki¶ tam schowek

Rarytas który był montowany tylko w MkI

GrekuPL
22-08-2008, 16:11
pod fotelem pasożyta jak mam jaki¶ tam schowek

Rarytas który był montowany tylko w MkI

:los2: a my¶lisz że mi się chciało szukać pirotechnicznych napinaczy ?? były na sprzedaż z fotelami to wstawiłem :)) :)) :)) brałem w Belgi co dawali bo czasu na szukanie nie było :helm:

mad
22-08-2008, 17:57
Jak kiedy¶ będziesz chciał sprzedać ten schowek to daj znać.

GrekuPL
22-08-2008, 19:26
Jak kiedy¶ będziesz chciał sprzedać ten schowek to daj znać.

chyba nie długo bo będę zmieniarkę montować tam...chociaż nie wiem :) może pod siedzenie kierownika j± dam :los2:

mad
22-08-2008, 19:31
Mówimy oczywi¶cie o takim schowku:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6b45c2df472bfd2c.html

Arturek_67
26-08-2008, 16:08
Witam
Już nie przesadzajmy, że taki problem dorobić mocowanie.
Opis dotyczy co prawda focusa ale idea podobna.
Porada:
http://www.fordclubpolska.org/porady.php?action=go&zakres=focus&type=53

pozdrawiam
Arturek_67

bartek-kg
26-08-2008, 16:25
pod fotelem pasożyta jak mam jaki¶ tam schowek

Rarytas który był montowany tylko w MkI

:los2: a my¶lisz że mi się chciało szukać pirotechnicznych napinaczy ?? były na sprzedaż z fotelami to wstawiłem :)) :)) :)) brałem w Belgi co dawali bo czasu na szukanie nie było :helm:

To wkoncu jak, kupiles te fotele z MK1 czy juz miales je wsadzone w ciapka (czyt. auto)?

mad
26-08-2008, 17:33
pod fotelem pasożyta jak mam jaki¶ tam schowek

Rarytas który był montowany tylko w MkI

:los2: a my¶lisz że mi się chciało szukać pirotechnicznych napinaczy ?? były na sprzedaż z fotelami to wstawiłem :)) :)) :)) brałem w Belgi co dawali bo czasu na szukanie nie było :helm:

To wkoncu jak, kupiles te fotele z MK1 czy juz miales je wsadzone w ciapka (czyt. auto)?

Wydało się teraz wszystko :los2:

bartek-kg
29-08-2008, 22:58
:los:

GrekuPL
30-08-2008, 13:48
pod fotelem pasożyta jak mam jaki¶ tam schowek

Rarytas który był montowany tylko w MkI

:los2: a my¶lisz że mi się chciało szukać pirotechnicznych napinaczy ?? były na sprzedaż z fotelami to wstawiłem :)) :)) :)) brałem w Belgi co dawali bo czasu na szukanie nie było :helm:

To wkoncu jak, kupiles te fotele z MK1 czy juz miales je wsadzone w ciapka (czyt. auto)?

no przeca głuchy¶ był w tym wrocku czy jak ?? przeca mówiłem że był bity i czasu brak było na szukanie wszystkiego (czyt. samej poduchy kierownika, napinaczy itp.) więc brało się co pod ręk±...bo ja tam miałem być tylko 2-3h a nie cały tydzień siedzieć :wall: :wall: :wall:


co do schowka to identyko (nawet tapicereczka :helm: )

mad
30-08-2008, 14:59
pod fotelem pasożyta jak mam jaki¶ tam schowek

Rarytas który był montowany tylko w MkI

:los2: a my¶lisz że mi się chciało szukać pirotechnicznych napinaczy ?? były na sprzedaż z fotelami to wstawiłem :)) :)) :)) brałem w Belgi co dawali bo czasu na szukanie nie było :helm:

To wkoncu jak, kupiles te fotele z MK1 czy juz miales je wsadzone w ciapka (czyt. auto)?

no przeca głuchy¶ był w tym wrocku czy jak ?? przeca mówiłem że był bity i czasu brak było na szukanie wszystkiego (czyt. samej poduchy kierownika, napinaczy itp.) więc brało się co pod ręk±...bo ja tam miałem być tylko 2-3h a nie cały tydzień siedzieć :wall: :wall: :wall:


co do schowka to identyko (nawet tapicereczka :helm: )


To ja czego¶ nie rozumiem:




Wszystko ładnie ale tu mi conieco ¶mierdzi. Czemu tam s± fotele z MkI? Powodzenia w zmianach. Pozdrawiam


Kurde, przy spawaniu przodu zapomnieli¶my wymienić :jezor: :jezor: :jezor: ;) ;)

teraz zauważył :)) :)) :)) a bo tak jest...to jest roczni 97 i wtedy pakowali co mieli widocznie pod ręk± :wall:

:hmm: