PDA

Zobacz pełn± wersję : [Nawigacja][MKIII] Model nawigacji



Polarny
16-08-2008, 14:18
Wertowałem forum ale niestety jako¶ ze słabym skutkiem.

W kilku tematach wspominacie o różnych nawigacjach Fordowskich, korzystacie z oznaczeń - powstaje jednak pytanie czy jest gdzie¶ jasno napisane jak rozpoznać swój model nawigacji?

Chciałbym się nieco więcej dowiedzieć na temat swojej nawigacji, zdobyć mapę polski, ale w niektórych tematach jest napisane, że takowej nie ma 8O

Dlatego prosiłbym kogo¶ o jakie¶ informacje w jaki sposób poznać swój model nawigacji - wymianę np. wszystkich możliwych modeli oraz jaki¶ cech charakterystycznych.

Mi osobi¶cie zależy na nawigacjach do MKIII po 2004 roku, ale chyba warto napisać dla wszystkich MKIII by było dla potomnych.

Kapsel_lg
16-08-2008, 22:58
Potomni nie doczekaj± sie mapy polski do Fordów starszych niż MKIV (oczywi¶cie jesli chodzi o nawifacje firmowo montowane). Aj jak± masz navi nikt nie powie bi nic o niej nie napisałe¶ :) a generalnie to po właczeniu chyba powinna ci się zameldować na ekranie.

Polarny
16-08-2008, 23:44
Nie melduje się. Ale po kilku godzinach przesiadywania dowiedziałem się, że mam nawigację Denso. Nadal jednak nie wiem jakie jest oznaczenie mojej nawigacji.

Jeżeli chodzi o mapy, to grubo się mylisz. S± i to trzy wersje - przynajmniej do tej mojej.

wariacik
06-03-2010, 19:20
http://www.allegro.pl/item932018904_ford_mfd_dx_polskie_menu_lektor_pl_m apa_pl_2010.html

Mondek MkIII 2002 1.8 benzyna...

Pasi, nie?

:)

rc23
06-03-2010, 20:31
Wertowałem forum ale niestety jako¶ ze słabym skutkiem.

W kilku tematach wspominacie o różnych nawigacjach Fordowskich, korzystacie z oznaczeń - powstaje jednak pytanie czy jest gdzie¶ jasno napisane jak rozpoznać swój model nawigacji?

Chciałbym się nieco więcej dowiedzieć na temat swojej nawigacji, zdobyć mapę polski, ale w niektórych tematach jest napisane, że takowej nie ma 8O

Dlatego prosiłbym kogo¶ o jakie¶ informacje w jaki sposób poznać swój model nawigacji - wymianę np. wszystkich możliwych modeli oraz jaki¶ cech charakterystycznych.

Mi osobi¶cie zależy na nawigacjach do MKIII po 2004 roku, ale chyba warto napisać dla wszystkich MKIII by było dla potomnych.

mapa? szukaj w podpisie u jedrosa1 :satan:

kowalius
06-03-2010, 20:42
Potomni nie doczekaj± sie mapy polski do Fordów starszych niż MKIV (oczywi¶cie jesli chodzi o nawifacje firmowo montowane). Aj jak± masz navi nikt nie powie bi nic o niej nie napisałe¶ :) a generalnie to po właczeniu chyba powinna ci się zameldować na ekranie.

Ja mam nawigację z 2002 fabrycznie montowan± travelpilot dx170 i działa z polskim lektorem. mam mapę na 2010 - fakt nie zachwyca pokryciem kraju ale daje sobie radę.

jedros1
09-03-2010, 01:18
Wertowałem forum ale niestety jako¶ ze słabym skutkiem.

W kilku tematach wspominacie o różnych nawigacjach Fordowskich, korzystacie z oznaczeń - powstaje jednak pytanie czy jest gdzie¶ jasno napisane jak rozpoznać swój model nawigacji?

Chciałbym się nieco więcej dowiedzieć na temat swojej nawigacji, zdobyć mapę polski, ale w niektórych tematach jest napisane, że takowej nie ma 8O

Dlatego prosiłbym kogo¶ o jakie¶ informacje w jaki sposób poznać swój model nawigacji - wymianę np. wszystkich możliwych modeli oraz jaki¶ cech charakterystycznych.

Mi osobi¶cie zależy na nawigacjach do MKIII po 2004 roku, ale chyba warto napisać dla wszystkich MKIII by było dla potomnych.

mapa? szukaj w podpisie u jedrosa1 :satan: :jezyk2:

Cars
10-03-2010, 11:32
witam i podepnę się do tematu ;) czy ta nawigacja podejdzie do Mk3 2001 ???
http://www.allegro.pl/item932018904_ford_mfd_dx_polskie_menu_lektor_pl_m apa_pl_2010.html