PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Brak kodu do Ford 6000cd - POMOCY!



Wypij
21-08-2008, 20:01
Witam,

mam problem - właśnie odebrałem Mondka po wymianie napinacza i reszty kół pasowych ;) i tu niemiła niespodzianka - po właczeniu radia pojawia się polecenie wpisania kodu...

Niestety poprzedni właściciek nie podał mi kodu - a w związku z tym, że jest Włochem ciężko raczej będzie go zdobyć...

I teraz prośba - czy kod nie jest gdzieś zapisany na jakiejś plakietce w bagażniku?

Najchętniej uniknął bym wyjmowania radia w celu odczytywania numeru seryjnego - no ale pewnie bez tego się nie obejdzie...

Ciekawe czy w ASO masakrycznie zdzierają za taką pomoc?

Miło by było jak by ktoś pomógł...

Dzięki

Dziadzia
21-08-2008, 20:11
ja mam kod ........................

Netoper
21-08-2008, 22:44
Dziadzia
Niezwykle tym "utrudnisz" złodziejowi pracę, no i super że się na forum tym chwalisz.
Takie info to na PW czy na GG podawaj

Wypij
22-08-2008, 11:30
Wasza pomoc to super sprawa i bardzo dziękuję za wszystko - ale nie mam jak wyciągnąć radia bez odpowiednich narzędzi..

Zadzwoniłem do ASO w Inowrocławiu i 60 zł (około-tego użytego przez pana z serwisu słowa bardzo nie lubię...) chcą za wyjęcie z odzyskaniem kodu...trochę dużo ale co mam zrobić...

Netoper
22-08-2008, 18:43
60zł to dobra cena, przeważnie 100-120 kasują.
Niestety bez numeru radia, kodów w żaden sposób nie zdobędziesz.

Andy
22-08-2008, 19:54
Wasza pomoc to super sprawa i bardzo dziękuję za wszystko - ale nie mam jak wyciągnąć radia bez odpowiednich narzędzi..

Zadzwoniłem do ASO w Inowrocławiu i 60 zł (około-tego użytego przez pana z serwisu słowa bardzo nie lubię...) chcą za wyjęcie z odzyskaniem kodu...trochę dużo ale co mam zrobić...

Radio sam wyciągniesz (jeśli to ten starszy model, w nowym nie wiem jak jest) :bigok: Wystarczą dwa druty (np. oskubane elektrody 2.5 chyba) wygięte w C. Wkładasz w otwory od radia, rozchylasz je i wyciągasz. Co do reszty, patrz PW.

Wypij
22-08-2008, 21:42
Dzięki za pomoc. Kłopot rozwiązany - pierwszy raz skorzystałem z ASO - zapłaciłem 60.02 PLN i mam wszystko śmigające, kod zapisany. Za taką cenę spoko. Co ciekawe ASO w Bydgoszczy krzyknęło sobie za to samo 80 zł.

Dzięki wszystkim za pomoc!

piotrekbb
22-08-2008, 21:56
60.02 PLN
Te 2 grosze to za wyjęcie radia czy lepiej im się wydaje reszte?

MacieqZST
22-08-2008, 22:11
No trudno chciałem pomóc ;) ale jak sobie poradziłeś w inny sposób to ok.
Pozdrawiam.

Exodos
22-08-2008, 23:15
A tak to byś wyciągnął radio sam, podał tu mi np. na PW numer radyjka i byś kodzik miał za free.

Wypij
23-08-2008, 12:00
No wiem, że moźna liczyć na Twoją pomoc... Zależało mi na tym, żeby nie jeździć w ciszy - w końcu codziennie to ponad 100 km wychodzi...w moim rodzinnym miasteczku nie mieli kluczy a w Bydzie tudzież Inowrocławiu skasowali by mnie pewnie za wyjmowanie też na kilka złotych... a tak załatwiło się to szybko i jest oki...

A radio i tak pewnie niedługo się sprzeda... ;)