PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] Jak wyj±ć wkład lusterka???



ryszinho
31-08-2008, 01:11
Witam, mam problem bo nei potrafie wyjac wkladu z el. lusterek. gdzies na forum wyczytałem ze trza w jakas tam pozycje ustawic ja juz probowałem chyba wszystkich mozliwych i nie moge wyjac. Boje sie ze mi sie złamie. Jedyne co mi sie udało to odczepic jeden zaczep ale przy probie przy drugim zaczepie tamten wskakiwał.

jak to zrobic???

Brudsien
31-08-2008, 01:53
Ustawiasz lusterko maksymalnie w strone samochodu aby po zew. stronie byla jak najwieszka szpara i najlepiej palcami odczepic przynajmniej jeden zaczep i powinno isc gladko mocniej pociagnac do siebie i reszta zaczepów powinna wyskoczyć

ryszinho
31-08-2008, 01:59
Tak po prostu szarpnac???

WojtasS
31-08-2008, 03:50
ale nie mocno tylko delikatnie.. powinno odczepić się bezproblemowo

ryszinho
31-08-2008, 04:02
No dziekówka...jutro niedziela wiec spróbuje. Powodem jest przepalona mata grzewcza (chce zobaczyc czy wszytskie sciezki sa przerwane bo chyba jest ich wicej niz 1). Pzdr

Brudsien
31-08-2008, 11:41
No to tego nie zobaczysz bo mata jest pod wkladem lusterka ,a z tylu masz plastki, sprawdz miernikiem czy przez mate przechodzi prad jak nie to znaczy ze jest do wywalenia, ewentualnie aby sie dostac do maty trzeba podgrzac lusterko i je delikatnie odrywac od maty np nozykiem do tepet

LaBobas
31-08-2008, 13:35
A ja radze lapac od spodu lub gory.Jezeli bedziesz lapal od wewnetrzenej strony lub zewnetrznej to bardzo latwo ulamac.Wiem co mowie.....:(((((((((

ryszinho
31-08-2008, 14:18
A ja radze lapac od spodu lub gory.Jezeli bedziesz lapal od wewnetrzenej strony lub zewnetrznej to bardzo latwo ulamac.Wiem co mowie.....:(((((((((

Czyli ty radzisz zaczac od dołu je zyponac??? Od dołu je szarpać??? Po emotce widac ze chyba masz przykre doswiadczenia.

A co do mat....Hm sprawdze czy nie ejst obwod zerwany. Dotykajac reka to nie grzało ale wole miernikiem sprawdzic i na oko. pozdro

ryszinho
31-08-2008, 17:18
Niestety...poległem...Masakra. niby podważam te zabki, jeden drugi a lusterko nie chce ani drgnac. meczyłem sie pol godziny bez efektu. Nawet troche sie ruszyc nei chce. Próbowałem nawet podwazac od tyłu lusterka i nic. Chyba sobie podaruje ten zabieg bo za bardzo mnei to meczy.

DRZEW
31-08-2008, 22:22
Jaki¶ czas temu ukradli mi oba wkłady,z wyci±gnięciem nie mięli żadnego problemu,NIESTETY.

ryszinho
31-08-2008, 22:26
No niestety ja mam b. duzy problem z tym. nawet nei am gdzie paluchów wsadzic tak jest ciasno w tym lusterku.