PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]Kto ma Navi w telefnie ??



DIGITAL
11-09-2008, 09:28
Najlepiej to jakby ktoś miał jakieś namiary na program do Navi do SE K800i i Noki N73 :pad:

Luca
11-09-2008, 09:50
Na E61 śmiga "testowy" TomTomek i ma się dobrze :up:

Do tego zewnętrzny odbiornik GPS via Blutót ;)

Na Symbiana poszperaj na symbianos.pl i wszystko jasne :satan:

DIGITAL
11-09-2008, 10:27
ja właśnie szukam takiego "testowego" :satan:

Luca
11-09-2008, 10:55
Symbianos.pl i linki do rapidshare ;)

PS
http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=1690&postdays=0&postorder=asc&start=0

i nie klikaj "pomuk" :)) :)) :)) :)) :)) :))

TomekB
11-09-2008, 13:37
Tutaj masz TT
http://peb.pl/symbian/270729-nawigacja-tomtom-wersja-6-0-1-a.html
jak poszperasz po PEBie to znajdziesz też inne navi.

luki_b
16-09-2008, 14:51
Do Noki to jak najbardziej TomTomek w "special edition" oraz GarminMobile XT - oba znajdziesz na PEB wraz z mapami i sposobem instalacji. Znajdziesz tam też na pewno cosik na SE


Obydwa testowałem na Noki E65 z modułem Pentagrama Pathfindera P3101 i sprawowały się dobrze.

KomaroV
14-07-2011, 22:43
Ja mam

norbi333
14-07-2011, 23:01
Ja mam jakieś 2 czy 3 na ixperii

Malar
15-07-2011, 21:23
Na nokie polecam Garmina chociaż sprawdz czy nokai nie udostępnia darmowego NOKIA Maps, ja garmina używałem na 6 swoich nokiach począwszy od e51 do e72 i byłem bardzo zadowolony wgrywałem kilku kolegom na n73 i byli zadowoleni...

KomaroV
18-07-2011, 22:27
Zdecydowanie Nokia Ovi Maps. Daje nam bezpłatny dostęp do stale aktualizowanych map każdego zakątka świata. Dodatkowo bez problemu pobieramy i wgrywamy tylko najnowsze mapy i to tylko te, które są nam potrzebne w danym momencie wraz z pełną bazą POI.

jedros198
05-08-2011, 12:08
Zdecydowanie Nokia Ovi Maps. Daje nam bezpłatny dostęp do stale aktualizowanych map każdego zakątka świata. Dodatkowo bez problemu pobieramy i wgrywamy tylko najnowsze mapy i to tylko te, które są nam potrzebne w danym momencie wraz z pełną bazą POI.

Dobra bo darmowa ;) testowałem Ovi mapy razem z Navi Expertem , i Ovi Mapa od Nokii bardzo blado wypadła.
Ovi nie kieruje bezpośrednio do celu ( przejedziesz co najmniej około 200 m dalej lub bliżej )
Navi Expert za każdym razem kieruje bod drzwi ( furtkę , bramę wjazdową ) , no ale jedyny minus.... Za każdym razem działa ONLINE w przeciwieństwie do Ovi gdzie można nawigować OFFLINE

Malar
06-08-2011, 13:32
Na nokie z symbianem garmin uzywałem na kilkunastu nokiach i wszystko było ok

MacieqZST
07-08-2011, 01:50
Garmin jest ok ale bateria moment pod sieć, Ovi mi w zupełności wystarczy.

Malar
07-08-2011, 17:35
Zgadzam się Garmin szybciej wyczerpuje baterie ale trzeba wyłączyć jeden proces działający w tle i jest normalnie...

pupek86
09-08-2011, 00:28
Zgadzam się Garmin szybciej wyczerpuje baterie ale trzeba wyłączyć jeden proces działający w tle i jest normalnie...
jakiż to proces? bo u mnie w Nokii C6 garmin pożera w oczach baterię:zly:

Malar
09-08-2011, 06:49
Plik TSRAutoStart, który opdala się przy włączeniu telefonu (nawet wtedy gdy nie korzysta się z Garmina). Za wystartowanie TSRAutoStart odpowiada plik cardrunner.dll w E:\sys\bin (gdzie E to twoja pamięć telefonu lub karta pamięci). Aby zatrzymać proces wystarczy zmienić plik cardrunner.dll na cardrunner.dll.bak i wtedy proces nie uruchamia sią podczas startu telefonu, ale uruchamia się wtedy kiedy korzysta sie z Garmina. Sam z siebie się nie uruchomi i oszczędza baterię.

KomaroV
09-08-2011, 07:26
u mnie w Nokii C6 garmin pożera w oczach baterię
Też mam tę Nokię i olej Garmina! Ovi maps jest świetna. Nie trzeba niczego szukać wszystko masz pod ręką. Dodajesz, usuwasz mapy za pomocą kilku kliknięć myszy. Używałem Garminna na telefonie Nokia e51 z odbiornikiem GPS Pentagram Patchfinder i był dobry, ale mając dostęp do darmowych map całego świata, bez udziwnień, bez nadpisywania plików itp oraz co moim zdaniem map o wiele dokładniejszych i częsciej aktualizowanych, Garmin po prostu wymięka.

pupek86
09-08-2011, 12:51
Ovi maps jest świetna.

a czy przypadkiem nawigacja Ovi nie jest płatna ?? że jedziesz sobie 1000 km a potem rachunek na 500 zl :)

Malar
09-08-2011, 17:26
http://www.nokia.pl/uslugi-i-aplikacje/nawigacja?intc=ncomexpserv-fw-ilc-teaser-naviteaser_228x96-teaser5-nokiacom-pl-pl-1todtmt003339
Pobierasz aplikacje otwierasz w kompie program Ovi suite i tam mozesz pobrac darmowe mapy całej europy a nawet swiata odpalasz navi w telefonie i w ustawieniach ustawiasz offline i nie łączy się z netem .
Opisałem to z grubsza w razie pytań pisz postaram się pomóc

pupek86
09-08-2011, 20:11
ustawieniach ustawiasz offline

przetestowane, i działa :)

tylko że jak ustawiłem żeby mi pokazała gdzie jestem, to pokazała 2 ulice dalej :)

Malar
09-08-2011, 20:22
dziwne pierwszy raz o takim przypadku słysze a testowałem OviMaps na różnych nokiach E51;E71;E72;N8; N95;N79 i obecnie w swojej E6 i zawsze było ok.

KomaroV
09-08-2011, 22:52
Hm. Starsze wersję Ovi Maps były all time online. Pobierały sobie mapy na bieżąco. Hm. Co do błędów pozycjonowania to jeśli chcemy mieć wszystko w jednym urządzeniu, to wiadomo, że miniaturyzacja działa "pogorszająco" w tych sprawach. Ale powiem, jako bunkrołaz często pozycjonuje nowe znaleziska swoją C6 i dokładność w terenie jest nawet do 6m.

Kromir
11-08-2011, 08:53
Koledzy mam nokie C6-jesli moge was prosic to poleccie mi jakas navi na nia-chodzi mi o europe-polska, niemcy, francja, hiszpania, wlochy, austria, czechy, slowacja, wegry.
Poslijcie mi linka na PW do pobrania tej navi i instrukcje jak to wgrac do telefonu bo nigdy tego nierobilem, to bedzie moj debiut i zebym nic nie popsol.

Malar
11-08-2011, 18:05
A czemu nie wgrasz OVIMAPS ona też ma darmowe mapy tych Państw i jest darmowa

Kromir
12-08-2011, 19:27
A czemu nie wgrasz OVIMAPS ona też ma darmowe mapy tych Państw i jest darmowa

Gdzie tego szukac?
Moglbys jakiegos linka podac?

Malar
12-08-2011, 20:10
Sciagnij OviSuite http://www.nokia.pl/pomoc/produkty-pomoc/nokia-ovi-suite jest to program do zarządzania telefonem z poziomu komputera, i tam będzie opcja mapy i tam będziesz mógł sobie wgrać kraje jakie cię interesują.
Jak coś pisz pomogę

lampus69
21-08-2011, 15:53
Ja osobiście na swoim telefonie (system android) używam programu NDrive, nie narzekam, szybko znajduję satelity i ma dosyć dokładne i obszerne mapy, program nie korzysta z neta i nie jest płatny

guliwers
28-09-2011, 14:27
Polecam Naviexperta :) Jest na każdy system :)

krzysiekbyd
28-09-2011, 19:20
dokladnie dokladnie :) tez uzywam zmiany na biezaco bo mapy sa sciagane z serwera
Polecam Naviexperta :) Jest na każdy system :)

---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

poszukaj naviexpert naprawde polecam :) a reszte opisze ci na PW
Najlepiej to jakby ktoś miał jakieś namiary na program do Navi do SE K800i i Noki N73 :pad:

Domelo
30-09-2011, 20:32
Ja też polecam

Naviexperta

bardzo przyjemna navi :D Używam w swoim SE C905, brat używa w W995 i tata w samsungu monte. Niedawno na allegro brat sobie wykupił na allegro licencję na tą mapkę na pół roku... Dał 9 zł :D

KomaroV
30-09-2011, 21:53
wykupił na allegro licencję na tą mapkę na pół roku... Dał 9 zł
A Ovi Maps masz dożywotnia free;)

Domelo
01-10-2011, 10:59
A Ovi Maps masz dożywotnia free

No tak ale ja osobiście nokii nigdy nie kupie... Jak dla mnie ta navi to ich jedyna zaleta :boshe:

Malar
01-10-2011, 15:56
Co do nokii powiem tak każdy ma swoje wymagania ja osobiście używam tylko nokii, chociaż teraz chce kupić Iphone 4, nigdy nie narzekałem na nokie, ale też słyszałem dobre opinie o androidzie, każdy lubi to co lubi :)

kilus89
01-10-2011, 20:05
Najlepiej to jakby ktoś miał jakieś namiary na program do Navi do SE K800i i Noki N73 :pad:
Kolega wejdz na navi expert ściągniesz sobie softa do SE mają napewno bo ja mam c702 i elegancko śmiga pokazuje mi jeszcze jakie jest ograniczenie w danym rejonie, moją prędkość i gdzie stoją fotopstrykacze :)
licencję możesz wykupić na całą Europę :)
ja wykupuję licencję tylko jak gdzieś daleko jadę i nie znam trasy ale jestem bardzo zadowolony :)

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

http://www.naviexpert.pl/

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

tylko jak chcesz wykupić na Europę to musisz płacić przelewem przez neta np. a jak chcesz tylko po Polsce to wykupujesz smsem :)

Vaio
17-12-2011, 17:32
Dla mnie to drobna przesada a jak ktoś w między czasie zadzwoni?? już i tak telefon ma wszystko nie długo jeszcze będzie zmywać i jajka gotował:D

Jak navi to navi i już dla mnie tel ma dzwonić bo po to go wymyślili a nie po to by wgrywać di niego bóg wie co i robił z niego multikomp.

badger
18-12-2011, 20:58
Z moich doświadczeń wynika, że NaviExpert w telefonie jest dużo lepszy niż nawigacje standalone. Dlaczego? Jest po prostu dokładniejszy i bardziej aktualny, bo cały czas pobiera aktualne dane. Niestety, jeśli ktoś nie ma wykupionego pakietu danych to może być to dość istotny koszt. No, ale coś za coś.

krzysiekbyd
18-12-2011, 21:05
Dla mnie to drobna przesada a jak ktoś w między czasie zadzwoni?? już i tak telefon ma wszystko nie długo jeszcze będzie zmywać i jajka gotował:D

Jak navi to navi i już dla mnie tel ma dzwonić bo po to go wymyślili a nie po to by wgrywać di niego bóg wie co i robił z niego multikomp.
tylko wez pod uwage ze telefon masz zawsze przy sobie :) a nawigacje zabiera sie sporadycznie ja mam naviexpert i jestem zadowolony jak potrzebuje sprawdzic ul pyk i mam :)

Major DZL
18-12-2011, 23:19
Ja w telefonie mam automape też daje radę, chociaż używanie navi w telu to tylko w nagłych wypadkach - bo jak wiem że jade gdzieś gdzie nie znam drogi to lepiej wziąć zwykłą navi.

Domelo
21-12-2011, 10:46
Z moich doświadczeń wynika, że NaviExpert w telefonie jest dużo lepszy niż nawigacje standalone. Dlaczego? Jest po prostu dokładniejszy i bardziej aktualny, bo cały czas pobiera aktualne dane. Niestety, jeśli ktoś nie ma wykupionego pakietu danych to może być to dość istotny koszt. No, ale coś za coś.

w 200% popieram twoją wypowiedź ;) Co do pakietu internetowego, to jego wykupienie nie jest obarczone dużymi kosztami, poza tym navi wykorzystuje z niego bardzo mało, ale gdyby używać navi bez pakietu to koszty mogłyby być spore.