PDA

Zobacz pełną wersję : LPG gdzie założyć Siedlce i okolice?



Meli
14-08-2005, 14:52
Posiadam Mondeo 94' 2,0 ;poszukuję dobrego gazownika w okolicach Siedlec. Czy moglibyście kogoś mi polecić?

czajnik23
14-08-2005, 23:48
ja robilem gaz w sokolowie w dergazie zrobilem od piatku 12ego sierp ok 700km i jest ok tylko jak przyjechalem do domu po (ok70km) podregulowalem parownik.podstawowa instalacja w kolo 1700zl ja wzialem na bingo s-4 i do tego wskaznik ilosci gazu w butli ,jest tam 4 ledy i czerwona rezerwa .wskazniczek bardzo ladnie pokazuje ilosc gazu:) calosc kosztowala mnie 1850zl jak nie masz kasy to na raty:) robota trwala 3godzinki robi to 4 kolesi calkiem sprawnie.ybralem bingo s-4 dlatego ze jest cenowo bardzo przyzwoity i sofcik do obslugi bardzo prostyi ma mnustwo opcji regulacyjnych strona polska i sa pdefy,jak regulowac.tylko nie daj wsadzic parownika pod akumulator tylko obok wlewu do spryskiwacza latwo regulowac :) ja w ostatnim mondim mialem pod aku i to byla moredga:( sory ze tak rozwleklem temat http://www.dargaz.pl

Meli
15-08-2005, 11:01
dzięki za odpowiedź. Chciałbym jeszcze wiedzieć jakim mondkiem jeździsz i jak on się sprawuje na tym gazie? :bigok: A może ktoś w Siedlcach zakładał? Co Cię skłoniło założyć gaz w Sokołowie? A także jaka instalka byłaby odpowiednia dla tego silnika do 3000zł.

czajnik23
15-08-2005, 23:42
moje mondi to 1.8 manual dlaczego nie w siedlcach
1.za oplem nie pamietam ulicy to robilem dwa auta fiat siena 1.6 16v wsadzili mi les 98a i byly klopoty
2 w ujrzanowie kolega robil proste auto fiat tipo i musial poprawiac u innego speca od gazu
3 w strzale pytalem o ceny to drogo

pink25
19-08-2005, 21:50
Relacje cenowe może sie troche teraz zmieniły. Gaz ostatnio tam zakładałem 2 lata temu... :bigok:

Meli
20-08-2005, 18:16
gas już założony został w ujrzanowie. Jak narazie jestem bardzo zadowolony.

jarek22
22-08-2005, 09:13
chlopaki zakladaliscieII generacje w siedlcach? jak tak to jaka jest najlepsza marka instalacji. co np. powiecie o brc?ja jestem z łukowa i tam tez mam gazownikow ale nie wiem co o nich sadzic zaproponujcie mi jakas dobra instalacje gazu

pink25
22-08-2005, 10:07
chlopaki zakladaliscieII generacje w siedlcach? jak tak to jaka jest najlepsza marka instalacji. co np. powiecie o brc?ja jestem z łukowa i tam tez mam gazownikow ale nie wiem co o nich sadzic zaproponujcie mi jakas dobra instalacje gazu

Ja w poprzednich wozach miałem II generacji i mialem Lovato i Landi. Chodziły tak jak trzeba. BRC jest chwalona. Ale pewnie trzeba szukać przykładów dla okreslonego modelu samochodu bo ta sama instalacja w róznych samochodach/modelach/markach może się różnie "adapatować".