PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]mapki fotoradary etc



BS
25-09-2008, 14:21
No dobra ... powiedzmy, że dysponuję navi garmin nuvi 250 ... chcę temu zapodać mapy z fotoradarami ... jak to zrobić ... zestaw jest prosto ze sklepu-nic nie kombinowane, nie rozblokowywane etc...

GrekuPL
25-09-2008, 14:48
Trzeba mieć takie "cuś" co sie POI loader nazywa Hmm

Opis działania, jak wgrać i program jest tutaj:
http://gpsmaniak.com/new/soft-poiloader.htm

Punkty POI(radary) często aktualizowane są tutaj(na dole po prawej stronie)napis "Radary":

http://www.ump.waw.pl/

Wgrywasz i działa fan

Wystarczy mieć włączona nawigację(nie musisz jechac po zaplanowanej trasie), a tylko naciskasz w nawigacji"pokaż mapę" i gdziekolwiek jesteś ostrzega przed radarami i innymi radiowozami.


ja tą wiadomość dostałem od kolegi o nick-u Zawika i sprawdziłem i działa wszystko...jestem teraz szczęśliwym użytkownikiem nawi z fotoradarami (niestety działającymi)... dzięki raz jeszcze kolego za pomoc...

BS
25-09-2008, 15:36
dzięki ... garmin nuvi ma normalny interfejs usb czy muszę jakieś cudaczne kable kupować?

Netoper
25-09-2008, 15:50
Mini usb

BS
25-09-2008, 15:54
Mini usb

spoko loko- coś się znajdzie...

Netoper
25-09-2008, 16:05
Jak na gwałt potrzebujesz to mogę użyczyć na kilka dni.

BS
25-09-2008, 16:18
Jak na gwałt potrzebujesz to mogę użyczyć na kilka dni.

dzięki wielki ale spokojnie ...na drogę do zakopca chcę zapodać sobie, żeby nie wrócić i nie zastać pocztówki z moim samochodem ... stary ma służbową navi tylko ona taka dziewicza jest że aż strach ... do zakopanego to i bez nawi trafię-pozostaje tylko kwestia fotostrzałów -bo suszarki to mi cb podpowie... tak więc-zapodamy garminowi POI i będzie cacy :)

Luca
25-09-2008, 17:37
pozostaje tylko kwestia fotostrzałów

Zawsze można "zgubić" ;) przednią tablicę :satan: , a przy mijaniu pieczarek stacjonarnych schować się za kimś na lewym pasie :los2:

GrekuPL
25-09-2008, 23:04
na wlocie do wrocka od wawy dwa stacjonarne fotobyłyski zostały chwilowo unieszkodliwione :hehe: na pomarańczowo obiektyw i lampę mają

Zawika
26-09-2008, 13:38
... dzięki raz jeszcze kolego za pomoc...

Nie ma za co :bigok: