PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio]Subwoofer - lekkie zdziwienie



KarolRS
28-09-2008, 19:55
Witka.

Kupiłem dzisiaj sobie subwoofer. Szukałem czegoś rozsadnego, ale żeby dawało ładny głeboki bass.

wcześniej miałem Cruncha 400w rms /1000 w szczycie z głosnikiem 30cm i grał wg mnie dobrze, miałem jakieś magnaty, pyle, nawet przewinęła mi się cervin vega, która była wyśmienita,ale się spalił ten sub :(

nie chce zmieniać wzmacniacza, który ma tylko na suba 160w rms, wiec nie chciałem przeginać, sprawdzałem w punkcie car audio różne wooferki, aż wkońcu znalazłem, bass rewelacyjny szybki, głeboki, soczysty, wyraźny. jestem mega zadowolony. Kupiłem go, podłączyłem, a po tym wszystkim doznałem szoku! On ma tylko 150w RMS/ 300w w szczycie.

to on:
http://www.allegro.pl/item443794890_super_subwoofer_rockford_fosgate_now y_gwarancja.html

gorąco polecam!!! :metal2: :metal:

ryszinho
28-09-2008, 20:18
Hehe...za tą cene to by mnie juz nic nie zdziwiło....

Angelo
29-09-2008, 07:56
mnie to nie dziwi Rocford to naprawde super firma i widziałem nie raz co te głośniki potrafią. Kolega ma juz nie pamietam jaki modej ale 32 cm srednicy ale wazy za to 9kg :) za to jak łuuuupie po uszach hohoho

basil
29-09-2008, 08:53
spalił ten sub Sad

Nie może być :) dla mnie i tak był za mocny.
Teraz tu już na tylną kanapę nie siądę :)

Tomi
29-09-2008, 12:53
Też mam Rockforda - super sprzęt.
W MKI mam od kilku lat starszy model - wtedy sam głośnik 30cm kosztował prawie 1400zeta (to były czasy!) - ale jest nie do zdarcia. Skrzynia dorabiana była samemu. Ach te wieczory - te obliczenia pojemności, wyżynanie Bass reflexu. Echhhh - miło powspominać. Do tego mam wzmaka Infinity + kondensator - i gra wyśmienicie.
Pozdrawiam