PDA

Zobacz pełną wersję : [TDCi MKIII] Wtryskiwacze CR w Płocku



CrystalEye
05-10-2008, 17:57
Witam wszystkich

chciałem sie was zapytać, gdzie w płocku, tudzież w pobliżu jest wiarygodny i uczciwy warsztat- zakład gdzie można sprawdzic wtryskiwacze CR, wiem o jednym punkcie przy ulicy Otolińskiej, tam jest nawet kumaty koleś ale niestety biuro prowadzi jego mamusia i jak byłem tam ostatnio nie pozwoliła mi juz porozmawiać z jej synem, który przeglądał mój samochodzik ( kompletnie nie wiem dlaczego i nie rozumiem tego)

także bardzo prosze o podpowiedź

acha i przy okazji gdzie można sprawdzić turbinke?????

pozdrawiam

lukasiorek
05-10-2008, 23:15
witam cie kolego na pewno z góry odradzam zakład w imielnicy na wylocie do wawy bo chachmecna ostro natomiast slyszalem o tym ze jakieś zakład dobry otwiera się na maszewie i bedzie prowadzić go dwóch kumatych braci. tam powinni ci wtryski sprawdzic. co do turbo to może podjedź do petergum w imielnicy chłopaki się zajmują chip tuningiem i hamownie maja więc ci ciśnienie doładowania powinni sprawdzić i wyhamować auto żeby sprawdzić moc.

Pozdrawiam

ps. masz jakiś problem z samochodem.

w ASO ci sprawdzą wszytko ale trzeba sie umawiać i kase szykowac

CrystalEye
06-10-2008, 18:45
a o którym mówisz zakładzie na wylocie z płocka na wawe?? to nie petergum?? a jesli chodzi o maszewo to sie musze zorientować

dzięki

kaamil
07-10-2008, 11:46
na winiarach jest całkiem niezły warszat - za szpitalem w prawo i i po prawej stronie w domku będzie - w szyldzie coś o gazie mają ale koles kumaty - ja tam wymieniałem swoje wtryski i wszystko git - oczywiście wtryski sam zakupilem :>

lukasiorek
09-10-2008, 15:07
do petergum możesz jechać na sprawdzenie turbo natomiast omijaj zakład ten na samym poczatku jak tylko z podolszczyc wyjedziesz przez dołek i miniesz meblowe i potem jest rozwidlenie drog na gulczewo i na imielnice to mowie zaraz o tym za tym rozwidleniem.