PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] MK2 Rozbieranie drzwi przednich w Kombi



danio784
31-10-2008, 19:17
Mam zdaje się uszkodzone głośniki -tak kupiłem auto nie sprawdzając - zbyt cicho jak na moje ucho grają, brak wogóle basów
Jak rozebrać drzwi żeby tam się dostać ?
Może to przyczyna radia 2000 traffic
dziwnym jest również ,że pod siedzeniem pasażera jest cd changer

kula159
31-10-2008, 19:24
Głośniki jeżeli oryginalne to są bardzo słabe.. :( Jeżeli masz pod siedzeniem CD changer to ktoś wymienił Ci radio na słabszy model a tak na marginesie to w MDO chyba nie było wogole 2000 Traffic... :niewiem: Co do zdjęcia boczka to jest ona przymocowany na wkręty( chyba 3 z dołu, i po 2 na bokach) pod odkręceniu boczek do góry(jest na takich spinkach) i masz boczek zdjęty.. :) A tak na przyszłość szukajka Twoim przyjacielem.. :satan:

jachu
31-10-2008, 20:04
jeszcze są dwa wkręty w środku rączki,tej na środku drzwi.Od dołu tej rączki masz taki mały otwór,włóż tam mały płaski śróbokęt i wypchaj całą zaślepkę rączki.trzeba też odkręcić obudowę klamki wewnętrznej( 1 wkręt pod zaślepką), ja jeszcze za każdym razem musiałem odkręcić osłonę lusterka( 1 wkręt pod zaślepką),ty pewnie też musisz :)

mmmk
31-10-2008, 22:01
i jak zaslepki od raczek masz w drewnie to bardzo bardzo na nie uwazaj bo moje byly jak skorupka od jajka no i pozniej musialem dokupic nowe i je zalozyc. a trojkat od lusterek tez musialem sciagac chociaz najpierw probowalem bez sciagania i zajelo mi to z 10 min a samo sciagniecie moze z 2 min no ale tak to bywa jak sie chce za latwo

boro
09-11-2008, 09:01
ja jeszcze za każdym razem musiałem odkręcić osłonę lusterka( 1 wkręt pod zaślepką)
Ta zaślepka to chyba najbardziej "zatwardziała" sprawa w całym demontażu boczków. Odkręcałem je wczoraj i wszystko poszło gładko tylko stanąłem właśnie na tej zaślepce od trójkąta od lusterek :wall:.
Jak Wy ją wyciągacie? Strasznie ciasno siedzi, nie ma tam żadnego nacięcia do podważenia jak choćby w zaślepce przy obudowie klamki. Próbowałem wcisnąć się cieniutkim śrubokrętem i coś nie za bardzo...

Andrzej10
09-11-2008, 11:09
Nuż z ostrzem odłamliwym i powinno wyjść. Pozdrawiam



Może to przyczyna radia 2000 traffic
Napewno też bo ono ma bardzo słabą moc. Zresztą w Mondeo tego nigdy nie zakładali. Zmieniaj na 5000 to będzie i kasetka i zmieniarka działać. Pozdrawiam

Sławomir
09-11-2008, 12:07
Da radę bez ściągania zaślepki lusterka,hmm tylko nie wiem jak to opisać,musi być real pokazane.

jachu
09-11-2008, 14:40
ja jeszcze za każdym razem musiałem odkręcić osłonę lusterka( 1 wkręt pod zaślepką)
Ta zaślepka to chyba najbardziej "zatwardziała" sprawa w całym demontażu boczków. Odkręcałem je wczoraj i wszystko poszło gładko tylko stanąłem właśnie na tej zaślepce od trójkąta od lusterek :wall:.
Jak Wy ją wyciągacie? Strasznie ciasno siedzi, nie ma tam żadnego nacięcia do podważenia jak choćby w zaślepce przy obudowie klamki. Próbowałem wcisnąć się cieniutkim śrubokrętem i coś nie za bardzo...Ja tą zaślepkę jak już wyciągnąłem, to niestety był ślad i zrobiłem sobie właśnie takie nacięcie jak w zaślepce klamki :) ( na przyszłość) :) tylko trochę bardziej delikatne