PDA

Zobacz pełną wersję : Kto ma program do BRC Sequent 24 na PC?



Malutki
18-08-2005, 08:02
No właśnie szukam od jakiegoś czasu i nigdzie nie mogę znaleźć :wall: . może źle szukam :)) . Jak by ktoś miał to będę wdzięczny :pad:

MARKCD
18-08-2005, 10:21
Witam.

Mam pytanko?
Też mam Seqent24 i pali mi po mieście 14.5L :wall: przy spokojnej jeżdzie.Benzynki pali 11

Ile Tobie pali?

Pozdrawiam

kerid
18-08-2005, 12:48
No właśnie szukam od jakiegoś czasu i nigdzie nie mogę znaleźć :wall: . może źle szukam :)) . Jak by ktoś miał to będę wdzięczny :pad:

podjedz tam gdzie Ci montowali gaz, napewno mają :satan:

kerid
18-08-2005, 12:56
Witam.

Mam pytanko?
Też mam Seqent24 i pali mi po mieście 14.5L :wall: przy spokojnej jeżdzie.Benzynki pali 11

Ile Tobie pali?

Pozdrawiam

Ja po mieście to praktycznie nie jeżdzę bo wszędzie blisko,żeby wyjechać z miasta potrzebuję 2,5 km i non-stop główną jadę :banan: a Ty mieszkasz we Wrocku to nie ma co się dziwić że tyle wychodzi, co kawałek światła :(

RWalentynowicz
18-08-2005, 13:04
(...)Też mam Seqent24 i pali mi po mieście 14.5L :wall: przy spokojnej jeżdzie.Benzynki pali 11 (...)
Pozdrawiam

Sugeruję wybrać się do instalatorów z petycją ustawienia mapy wtrysków. Bo pewno papudraki ograniczyli się tylko do autokalibracji :(

Malutki
18-08-2005, 15:37
Witam.

Mam pytanko?
Też mam Seqent24 i pali mi po mieście 14.5L :wall: przy spokojnej jeżdzie.Benzynki pali 11

Ile Tobie pali?

Pozdrawiam

Mi pali w jeździe mieszanej 8.5 9 Litra benzynki i 10 do 11 Litra LPG.
ale jeśli tobie pali aż tyle benzyny to gazu chyba OK, tyle powinien.

Malutki
18-08-2005, 15:40
No właśnie szukam od jakiegoś czasu i nigdzie nie mogę znaleźć :wall: . może źle szukam :)) . Jak by ktoś miał to będę wdzięczny :pad:

podjedz tam gdzie Ci montowali gaz, napewno mają :satan:

Raczej nie dadzą. Gaz montowałem w firmie Czakram. Dlatego szukam.

Malutki
18-08-2005, 15:44
(...)Też mam Seqent24 i pali mi po mieście 14.5L :wall: przy spokojnej jeżdzie.Benzynki pali 11 (...)
Pozdrawiam

Sugeruję wybrać się do instalatorów z petycją ustawienia mapy wtrysków. Bo pewno papudraki ograniczyli się tylko do autokalibracji :(

Dokładnie, zrobili autoadaptacje i to wszystko. Niby jest OK ale lubie wiedzieć czy nie mogłoby być lepiej. Czyli OSZCZĘDNIEJ lub DYNAMICZNIEJ :satan: .

RWalentynowicz
18-08-2005, 16:00
Dokładnie, zrobili autoadaptacje i to wszystko. Niby jest OK ale lubie wiedzieć czy nie mogłoby być lepiej. Czyli OSZCZĘDNIEJ lub DYNAMICZNIEJ :satan: .
Autokalibrację to niech sobie w :ass: wsadzą. Mój gazownik spędził w MDO jakieś 3 godziny z laptopem, jeżdżąc po mieście i trasie nim mnie wypuścił z warsztatu.