PDA

Zobacz pełną wersję : [Tuning]Mk2 Polerowanie szkieł leflektorów pod soczewki



adamzzz
10-11-2008, 19:50
Witam! Znalazłem firmę która kompleksowo zmodernizuje mi lampy w mondeo. Założone mają zostać soczewki d2s + zestaw firmowych ksenonów.
Zastanawiam sie nad jedną rzeczą czy zlecić im polerowanie tylko w miejscu soczewki czy całą lampę. Jak może wyglądać cała spolerowana??
Jest to firma, która zawodowo się tym zajmuje więc zakładam że zrobią to profesjonalnie.
Ewentualnie jak by to wyglądało z ringami ala BMW

mad
10-11-2008, 20:39
Trochę jest na forum poszukaj...


tylko co na to miśki :palacz:

adamzzz
10-11-2008, 21:09
Że to jest nielegalne to ja wiem dlatego chce żeby to było zrobione profesjonalnie.

Pytanie do tych co widzieli lampy od środka: czy odbłśniki wyglądają estetycznie bez szybki??

Exodos
10-11-2008, 21:19
Robiłem to u siebie więc się wypowiem, zrób tylko okrąg na soczewkę, nie baw się w polerowanie całego szkła, wygląda to badziewnie, do tego angel eyes a'la BMW, zależy kto co lubi, ja mam S-Line a'la Audi R8.

badger
10-11-2008, 22:08
Kolejny co będzie walił po oczach na niebiesko jakimiś wynalazkami...

adamzzz
10-11-2008, 22:15
Po czym kolega tak sugeruje??
Chce zlecić to firmie, która profesjonalnie się zajmuje lampami.
Ma zostać wstawiona soczewka d2s. Ta firma przerabia również angole i amerykańce na euro.
Zresztą jak ktoś jest uparty i nie umie czytać ze zrozumieniem to ja na to nic nie poradzę.
I nie żadnym niebieskim wynalazkiem tylko ksenonem o temp. 6000k takim samym jak w wiekszości nowych aut.

Pozdro

Exodos
10-11-2008, 22:19
Kolejny co będzie walił po oczach na niebiesko jakimiś wynalazkami...


Oj zdziwiłbyś się jak dobrze zrobiona lampa może świecić.

Chudy26
11-11-2008, 10:36
a dalbys namiary na ta firme ? :hmm:

Exodos
11-11-2008, 11:37
a dalbys namiary na ta firme ? :hmm:


Ja robiłem sam.
Tutaj masz temat cały:
http://mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=50171&highlight=

Tyberiusz
11-11-2008, 15:38
Kolejny co będzie walił po oczach na niebiesko jakimiś wynalazkami...

Kolego, soczewka pod d2s z d2s w soczewce to ma każdy samochód wyposażony w ksenony (no, większość, bo są jeszcze d1 oraz dr). Oprócz sprysków i samopoziomowania, które w Polsce i tak nie zdaje egzaminu to normalne światła ksenonowe.

richardo00
11-11-2008, 15:54
a dlaczego nie zdaje egzaminu??

Grzesio
11-11-2008, 16:14
O ile się nie myle to fabryczne xenony mają 3200K. 6000K to jest już dosyć niebieskie światło.

Tyberiusz
11-11-2008, 16:51
a dlaczego nie zdaje egzaminu??

Z powodu dziur.


O ile się nie myle to fabryczne xenony mają 3200K. 6000K to jest już dosyć niebieskie światło.

Mylisz się, 4300 to ksenon, 6000 lekko błękitnawy, 8000 błekitnawy mniej więcej.

3200 to halogen ma.

KarolRS
11-11-2008, 18:10
a nie jest tak że jakieś 4000k ma halogen, 6000 xenon niemal biały, wiekszosc seryjnych, 8000k jakieś nowsze 10 i 12k masakra, aż wpadają w zieleń!

adamzzz
11-11-2008, 19:27
a dalbys namiary na ta firme ? :hmm:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=469935904

badger
11-11-2008, 19:38
a nie jest tak że jakieś 4000k ma halogen, 6000 xenon niemal biały, wiekszosc seryjnych, 8000k jakieś nowsze 10 i 12k masakra, aż wpadają w zieleń!
Nie, dobre halogeny mają około 3200k, reszta mniej. Biały, seryjny xenon to 4300k. 6000k to już mocno niebieskawe światło, powyżej nie ma już homologacji a barwa zaczyna przechodzić w fiolet.

Zobacz jak świecą moje:
http://pl.youtube.com/watch?v=qe3Uonzyw10

To 4300k, a już jest lekko niebieskawe.

Tyberiusz
11-11-2008, 21:26
powyżej nie ma już homologacji a barwa zaczyna przechodzić w fiolet.

A skąd te informacje?

Nie każdy seryjny to 4300.

radeq
11-11-2008, 23:54
Zobacz jak świecą moje:
http://pl.youtube.com/watch?v=qe3Uonzyw10

w sumie z Twojej strony, jako kierownika to jest ok, ale jak bys jechal za mna, lub naprzeciw, to chetnie bym Ci wyrwal jajca i zamiast tych Twoich lapmek wsadzil... i tyczy sie to kazdego, kto kupil shit na alledrogo i sobie zamontowal, bo generalnie za wielka KUPE takie przerobki uwazam, mimo wszystko pozdrawiam.

badger
12-11-2008, 01:35
w sumie z Twojej strony, jako kierownika to jest ok, ale jak bys jechal za mna, lub naprzeciw, to chetnie bym Ci wyrwal jajca i zamiast tych Twoich lapmek wsadzil... i tyczy sie to kazdego, kto kupil shit na alledrogo i sobie zamontowal, bo generalnie za wielka KUPE takie przerobki uwazam, mimo wszystko pozdrawiam.
Pudło kolego, to są fabryczne soczewkowe ksenony z samopoziomowaniem i spryskiwaczami, ustawione w ASO. Dodam, ze nie zdarzyło mi się, żeby mi ktoś mignął długimi, a dużo jeżdżę w nocy.

badger
12-11-2008, 01:36
powyżej nie ma już homologacji a barwa zaczyna przechodzić w fiolet.

A skąd te informacje?

Nie każdy seryjny to 4300.
Daj linka do żarówki powyżej 6000k z homologacją. :> Homologację mają 4300-6000k, 4300k świecą lepiej, 6000k są zdaniem niektórych bardziej efektowne. Nie jest mi znana firma która seryjnie wkłada 6000k, większość daje 4300k, czasem zdarza się coś w stylu 5000k.

Sławomir
12-11-2008, 07:18
a dalbys namiary na ta firme ? :hmm:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=469935904
Dziwny profesjonalizm jak homologacji nie dają :hehe:

RWalentynowicz
12-11-2008, 08:21
Ja z pytaniem natury formalnej: czym są leflektory?

Tyberiusz
12-11-2008, 09:47
powyżej nie ma już homologacji a barwa zaczyna przechodzić w fiolet.

A skąd te informacje?

Nie każdy seryjny to 4300.
Daj linka do żarówki powyżej 6000k z homologacją. :> Homologację mają 4300-6000k, 4300k świecą lepiej, 6000k są zdaniem niektórych bardziej efektowne. Nie jest mi znana firma która seryjnie wkłada 6000k, większość daje 4300k, czasem zdarza się coś w stylu 5000k.

O rzeczywiście, masz rację, i to od 2004 roku tak już jest, a czemu ja o tym nie wiedziałem :niewiem:

Co ciekawe tylko 4300 są homologowane z tego co przeczytałem :)

radeq
12-11-2008, 10:23
w sumie z Twojej strony, jako kierownika to jest ok, ale jak bys jechal za mna, lub naprzeciw, to chetnie bym Ci wyrwal jajca i zamiast tych Twoich lapmek wsadzil... i tyczy sie to kazdego, kto kupil shit na alledrogo i sobie zamontowal, bo generalnie za wielka KUPE takie przerobki uwazam, mimo wszystko pozdrawiam.
Pudło kolego, to są fabryczne soczewkowe ksenony z samopoziomowaniem i spryskiwaczami, ustawione w ASO. Dodam, ze nie zdarzyło mi się, żeby mi ktoś mignął długimi, a dużo jeżdżę w nocy.

a to sorensen w takim razie, zmylil mnie Twoj avatarek :) nie doczytalem, ze masz emkaczy :)

KarolRS
12-11-2008, 16:11
ja mam 8000k + lampy FK na soczewce, żadnego poziomowania, spryskiwaczy, długimi nikt mi nie miga i przegląd przeszedłem bez problemu.
http://img522.imageshack.us/img522/8514/p1010016ih8.th.jpg (http://img522.imageshack.us/my.php?image=p1010016ih8.jpg)http://img522.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)
http://img296.imageshack.us/img296/8689/p1010022ur3.th.jpg (http://img296.imageshack.us/my.php?image=p1010022ur3.jpg)http://img296.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

kobi
12-11-2008, 17:57
w sumie z Twojej strony, jako kierownika to jest ok, ale jak bys jechal za mna, lub naprzeciw, to chetnie bym Ci wyrwal jajca i zamiast tych Twoich lapmek wsadzil... i tyczy sie to kazdego, kto kupil shit na alledrogo i sobie zamontowal, bo generalnie za wielka KUPE takie przerobki uwazam, mimo wszystko pozdrawiam.

Kolego nie każdy ksenon z allegro to kupa bo jeżeli jest dobrze założony przez pojetnego człowieka to nikogo nie oślepi. Oślepiają tylko bezmózgowcy którzy nie znają się na rzeczy. Jeżeli ja bym źle wykonał przeróbkę i bym wiedział ze kogoś oślepiam to bym tego nie złożył ale jeżeli to nie będzie stwarzać zagrożenia to czemu nie przerabiać :) Wszystko zależny od wykonania :)

Tyberiusz
12-11-2008, 23:08
Kolego nie kazdy ksenon z allegro to kupa

Masz rację, ale każdy ksenon włożony zamiast halogenu daje po oczach, dużo "bezmuzgowców" tak robi.


dobrze zalozony przez pojetnego czlowieka

Co to znaczy dobrze założony? A to jakiś problem włożyć żarnik i podpiąć kabelki? Jak dobrze wepchnę palnik zamiast halogenu, upewnię się, że wszytko jest dobrze podpięte to nie oślepiam, tak?

kobi
13-11-2008, 08:57
Napisalem ze przez pojetnego czlowieka bo przerobka nie polega tylko na wpakowaniu palnika zamiast halogenu do lampy. Czlowiek ktory ma troche oleju w glowie najpierw zbierze troche technicznych info na ten temat A bezmózgowiec zalozy poprostu palnik zamiast halogenu bo ma nadmiar gotowki i nie wia co z nia zrobic

Tyberiusz
13-11-2008, 09:34
W ogóle to szkoda, że żaden producent nie robi lampek do mkI i II, do Golfów, czy BeeMek jest tego pełno. Byłoby znacznie łatwiej robić takie modyfikacje. Wywaliłby "starą" soczewkę, włożył pod d2s i wyglądałoby prawie tak, jak na "starej" soczewce i efektownie zarazem i całkiem seryjnie :)

kobi
13-11-2008, 11:00
no cóż popyt kreuje podaz czy jak tam to bylo :D Prawda jest taka ze tego zlomu i zwolennikow wiejskeigo tuningu w polsce nie zabraknie. Nasze mondki mK1 i mk2 do nowych nie naleza ale jak widze golfaII z 90r zardzewialy jak cholera i koles krzyczy ze 4000zł to mnie krew zalewa toc to pod prase na zlomowisku juz dawno powinno isc ;/ Ale co tu gadac jak jeszcze przyjdzie koles od wywalania gnoju i i go kupi w tej cenie to juz wogule masakra. Malo tego on jeszcze bedzie chcial go tuningowac i mu kupi soczewki zalozy glosniki 10000W i to bedzie dopiero auto Przeciez polowa polski jezdzi takimi zlomami. Szmelcvagenowi chlopi od lopaty wyrobil marke a BMW dresy .......

KarolRS
13-11-2008, 14:42
kobi- bez obrazy, jakiś ograniczony jesteś chłopie?

Może u ciebie na wiosce jeżdżą chłopy od wywalania gnoju vw, a dresy bmw, tych drugich pewnie się boisz co?

krew cie zalewa jak ktoś krzyczy za golfa 2 II 4000pln a auto jest z 90ego roku? czy może to zazdrość,że ty o kilka lat młodsze auto w turbo dieslu, nowszej generacji nie czarujmy się kupiłeś pewnie za 300e bo niemiec wolał to oddać polakowi niż na złom.
A sam pewnie biegasz w dresach i w wolnym czasie machasz łopatą.

potwornie denerwują mnie takie wypowiedzi jak twoja, po niej to bardziej ty wygladasz mi na wieśniaka, który cos sobie wbił do głowy....


Napisalem ze przez pojetnego czlowieka bo przerobka nie polega tylko na wpakowaniu palnika zamiast halogenu do lampy
jasne polega na ustawieniu lampy jeszcze! ciekawe czy wszyscy macie tak idealnie ustawione lampy?
bo halogen też potrafi ostro walić po oczach!



W ogóle to szkoda, że żaden producent nie robi lampek do mkI i II
jest we wrocławiu gość który robi full profi takie przeróbki reflektorów, wkłada soczewki do każdej lampy, jest w stanie spolerować każdy klosz, ustawia to i nic nikogo nie oślepia mam namiar na niego, widziałem kilka jego prac i jest rewelacja!

kobi
14-11-2008, 09:54
A sam pewnie biegasz w dresach i w wolnym czasie machasz łopatą.

sory ale nie prowadze takiej dzialalnosci wole posiedziec przed kompem w pracy i popisac na forum :) a w wolnych chwilach cos porobic przy samochodzie.


potwornie denerwują mnie takie wypowiedzi jak twoja, po niej to bardziej ty wygladasz mi na wieśniaka, który cos sobie wbił do głowy....

z całym szacunkiem ale sie uchowałeś gdzieś w studni z dala od rzeczywistości. Co bys sądził o czlowieku ktory kupil BMW3 rdzewiejaca z poczatku lat 90 i na wszystkie inne wozy nowsze mówi ze są złomy. Co powiesz o osobach ktorzy jezdza sobie predkoscia patrolowa 20 razy w kolo tego samego bloku z muzą ktora slychac kilka ulic dalej i od ktorej rdza odpada? To samo jest z golfami tyle ze na wieś to sie przenosi i nie maja blokow w kolo ktorych mogli by jezdzic. Do tego skladu jeszcze mozna by zaliczyc calibre ale w mniejszym stopniu bo do calibry ladowali najmniejszy silnik 2.0 a to juz dla chlopa i dresa za duzo palilo.


jasne polega na ustawieniu lampy jeszcze! ciekawe czy wszyscy macie tak idealnie ustawione lampy?
bo halogen też potrafi ostro walić po oczach!

To jest logiczne ze sie ustawia lampy przy kazdym rodzaju zrodla swiatla. Dobrze uswtawione swiatla= nie oslepianie innch. Przy zle zrobionych ksenonach ich nie ustawisz. Kolega cos chyba malo pojętny


jest we wrocławiu gość który robi full profi takie przeróbki reflektorów, wkłada soczewki do każdej lampy, jest w stanie spolerować każdy klosz, ustawia to i nic nikogo nie oślepia mam namiar na niego, widziałem kilka jego prac i jest rewelacja!
Ciekawe jakie profi? Ma do tego sprzet czy moze w piwnicy wiertarka sam poleruje te szkla? Co do wstawiania soczewek to >>profesionalnie masz odlewany caly klosz z mocowaniem pod soczewke (a tego napewno nie robi) a nie reczne ciecie, dopasowywanie srubek i podkladek.
No ale jak by komus z lenistwa sie samemu nie chcialo robic to dobre i to

KarolRS
14-11-2008, 11:35
Co bys sądził o czlowieku ktory kupil BMW3 rdzewiejaca z poczatku lat 90 i na wszystkie inne wozy nowsze mówi ze są złomy
o takich sądze to samo co o tobie, widze,że ten sam poziom reprezentujecie.



Co powiesz o osobach ktorzy jezdza sobie predkoscia patrolowa 20 razy w kolo tego samego bloku z muzą ktora slychac kilka ulic dalej i od ktorej rdza odpada?
to są buraki,ale tacy mogą mieć też inne auto, ale ciebie chyba boli to,że ci rdza odpada jak oni tak jeżdżą słuchają tej muzyki tak?



To samo jest z golfami tyle ze na wieś to sie przenosi i nie maja blokow w kolo ktorych mogli by jezdzic.
aha może, nie prowadze statystyk ile golfów pzypada na jakąś wioske, a ile na miasto.



Do tego skladu jeszcze mozna by zaliczyc calibre ale w mniejszym stopniu bo do calibry ladowali najmniejszy silnik 2.0 a to juz dla chlopa i dresa za duzo palilo.
a ty jesteś chłop czy dres? bo tez nie masz nawet tych 2.0 wiec dla ciebie też by pewnie za dużo paliło co? A do diesla to sobie rzepaku który pewnie za domem hodujesz możesz nalać.

Wogóle coś ty się tak te wsi i chłopów przywalił?
Z której Zielonej ty jesteś? bo z ciekawośc "odpaliłem" google i pokazało mi kilka tych miejscowości.

min.190 max 1900 osób, wiec miastowy daj se na wstrzymanie!



wieś to sie przenosi i nie maja blokow
w zielonej macie bloki?

Może macie bo tych blokersów w dresach i bmw sie tak boisz...



Dobrze uswtawione swiatla= nie oslepianie innch.
ameryke teraz odkryłeś!


Przy zle zrobionych ksenonach ich nie ustawisz.
co masz na myśli mówiąć źle zrobione? Dokładnie napisz co cię boli moze ktoś ci pomoże. wkładasz ksenony i poprostu je ustawiasz zadna filozofia, na soczewce jeszcze łatwiej, w zwykłej lampie może lekko rozpraszać światło.



Kolega cos chyba malo pojętny
coś czuje,że mimo wszystko bardziej niż ty.



Ma do tego sprzet
ma



piwnicy wiertarka sam poleruje te szkla?
do zakładu ze 2 auta spokojnie wjadą bo to też duży i znany zakład car audio.

żadnych śrubek i podkładek, wyglada jak fabryczne, do gościa z całej polski ludzie walą wkłądać socewki jak do ich aut to nie wystepuje.

Przeszukaj kilka for tuningowych popatrz na tego typu tematy a znajdziesz zdjecia jego prac,itd.

kobi
14-11-2008, 12:55
Co bys sądził o czlowieku ktory kupil BMW3 rdzewiejaca z poczatku lat 90 i na wszystkie inne wozy nowsze mówi ze są złomy
o takich sądze to samo co o tobie, widze,że ten sam poziom reprezentujecie.

Chyba koledze z miasta nadepnolem na odcisk. Ciekawe czemu? :)):)):))




Co powiesz o osobach ktorzy jezdza sobie predkoscia patrolowa 20 razy w kolo tego samego bloku z muzą ktora slychac kilka ulic dalej i od ktorej rdza odpada?
to są buraki,ale tacy mogą mieć też inne auto, ale ciebie chyba boli to,że ci rdza odpada jak oni tak jeżdżą słuchają tej muzyki tak?

kolega chyba naprawde malo pojetny jak nie rozumie prostego zdania. MI rdza nie odada no chyba ze koledze skoro ma takie skojazenia.




To samo jest z golfami tyle ze na wieś to sie przenosi i nie maja blokow w kolo ktorych mogli by jezdzic.
aha może, nie prowadze statystyk ile golfów pzypada na jakąś wioske, a ile na miasto.

Nie trzeba prowadzic statystyk widac golym okiem a kolega widze ze nie dosc ze nie pojetny to i slepy



Do tego skladu jeszcze mozna by zaliczyc calibre ale w mniejszym stopniu bo do calibry ladowali najmniejszy silnik 2.0 a to juz dla chlopa i dresa za duzo palilo.
a ty jesteś chłop czy dres? bo tez nie masz nawet tych 2.0 wiec dla ciebie też by pewnie za dużo paliło co? A do diesla to sobie rzepaku który pewnie za domem hodujesz możesz nalać.

a co zazdrosny?


Wogóle coś ty się tak te wsi i chłopów przywalił?
Z której Zielonej ty jesteś? bo z ciekawośc "odpaliłem" google i pokazało mi kilka tych miejscowości.

min.190 max 1900 osób, wiec miastowy daj se na wstrzymanie!

Nie wsi sie przywalilem ale w tej chwili ciebie kolego. Tak bronisz "dresów" i "chlopow" ze zaczynam myslec ze ty do nich tez nalezysz.



wieś to sie przenosi i nie maja blokow
w zielonej macie bloki?

Tak samo jak i u was


Może macie bo tych blokersów w dresach i bmw sie tak boisz...

jak ich u siebie nie widzsz to jestes jednym z nich ...



Dobrze uswtawione swiatla= nie oslepianie innch.
ameryke teraz odkryłeś!

Na twoje glupie pytanie, glupia odp.



Przy zle zrobionych ksenonach ich nie ustawisz.
co masz na myśli mówiąć źle zrobione? Dokładnie napisz co cię boli moze ktoś ci pomoże. wkładasz ksenony i poprostu je ustawiasz zadna filozofia, na soczewce jeszcze łatwiej, w zwykłej lampie może lekko rozpraszać światło.
Ja nic nie robie bo juz zrobilem :) Ale ktos wczesniej zaczoł wywody o oslepianiu i ze wszystkie samorobione ksenony sa do kitu. Dobrze zrobiony czyli zalozyc soczewke a nie pakowac palnik zamiast halogenu.




Kolega cos chyba malo pojętny
coś czuje,że mimo wszystko bardziej niż ty.

a to ciekawe :)):)):))



Ma do tego sprzet
ma

No to jak ma to dobra alternatywa dla tych co nie chca sami grzebac przy lapmpach :)

Wogule to niech mod posprzata te nasze wypowiedzi bo praktycznie nic nie wnosza do temtu.

Tyberiusz
14-11-2008, 15:26
co masz na myśli mówiąć źle zrobione? Dokładnie napisz co cię boli moze ktoś ci pomoże. wkładasz ksenony i poprostu je ustawiasz zadna filozofia, na soczewce jeszcze łatwiej, w zwykłej lampie może lekko rozpraszać światło.

To jest lekko rozproszony?!

http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_graf/117587817138272225.jpg

albo to:

http://www.motoryzacja24.pl/images/ksenony/6.jpg

czy to:

http://img440.imageshack.us/img440/7332/p1020399largetd1.jpg

Przecież tego się nawet nie da ustawić bo nie ma tu jakiejkolwiek linii.

badger
14-11-2008, 15:55
ja mam 8000k + lampy FK na soczewce, żadnego poziomowania, spryskiwaczy, długimi nikt mi nie miga i przegląd przeszedłem bez problemu.
http://img296.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)
Czy to czasami nie są soczewki na halogeny? Bo rozkład światła wygląda jakbyś wrzucił palniki w soczewki na halogeny, masz przesadnie skupione światło na środku drogi i słabo oświetlone pobocze, ogólnie rozkład światła jest bardzo nierównomierny. W dodatku soczewki wyglądają na kiepskie, bo masz dużo fioletowych i zielonych refleksów.

Przegląd... no cóż. "Halogenowa" soczewka bardziej skupia światło, a palniki 8000k są znacznie słabsze niż 4300k, więc przegląd mogłeś przejść, szczególnie mało dokładny jak to często bywa. Ogólnie nie powinni przepuścić auta świecącego na fioletowo już pomijając samo badanie.

KarolRS
14-11-2008, 19:15
Czy to czasami nie są soczewki na halogeny?
tego to nie wiem


W dodatku soczewki wyglądają na kiepskie
nie ma chyba lepszych lamp jak FK, no Hella...



szczególnie mało dokładny jak to często bywa.
widziałeś kiedyś jak odbywa się przegląd w wielkiej brytani?


masz przesadnie skupione światło na środku drogi i słabo oświetlone pobocze, ogólnie rozkład światła jest bardzo nierównomierny
jest tak dlatego,że lamp FK nie mogłem spotkać w anglii, tylko ścągałem je aż z niemiec (chciałem ori FK, a nie żadne depo,inpro,sonar, itp) i sa to lampy przystosowane do normalnego prawo stronnego ruchu,a ustawione są jak najbardziej na anglie, stąd ten efekt....



Ogólnie nie powinni przepuścić auta świecącego na fioletowo już pomijając samo badanie.
chyba każde nowe auto ma już xenon wpadajacy w fiolet, nowe range rovery,bmw zwróc uwage na ulicy....


OT: jezdziłem golfem 3 w seryjnej lampie miałem xenon i nikt nawet mi nie mrugał, wszystko było ok, chociaż fakt,że nie było efektu jak na soczewce. Byłem nim chyba ze 2 razy na spocie mkp i chłopaki widzieli i wiedzą jak to świeciło, co innego jezdziłem duzo Vito z soczewą wsadzoną + xenon 8000k tam był bi xenon, obłed, z tym autem jak sie mijało z naprzeciwka nic nie było widac, takie cos akurat powinno być karalne,

Tyberiusz
14-11-2008, 19:50
chyba każde nowe auto ma już xenon wpadajacy w fiolet, nowe range rovery,bmw zwróc uwage na ulicy....

każde nowe auto ma 4300 wsadzone. Wszystkie inne są wsadzone przez użytkowników.