PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Uszczelki w drzwiach



Krzysiu_84
12-11-2008, 19:54
Skrzypią mi uszczelki w drzwiach czy ktoś miał taki problem i sie z nim uporał??Gdy są mokre jest wszystko ok więc postanowiłem zakupić najpierw jakiś preparat do uszczelek popsikałem i jest poprawa ale na bardzo krótki czas może z 2 dni potem sylikon w sprayu też działa ale krótko.Moze wymieniał ktoś te uszczelki i czy to coś dało ile to kosztuje??tylko po stronie kierowcy tak jest.

aazinek
13-11-2008, 09:26
Najprostszy patent na skrzypienie to naklejenie tasmy bezbarwnej w miejscu, gdzie uszczelka przylega do drzwi. Oczywiscie na drzwiach, a nie na uszczelce.

Krzysiu_84
13-11-2008, 13:43
Mówisz o takiej zwykłej taśmie przezroczystej co można dostać w każdym sklepie??

Paolo
13-11-2008, 13:53
A wystarczy użyć smary silikonowego nie w sprayu tylko w tubce, nasmarować bardzo dokładnie, zostawić ostwarte drzwi tak na 2-3 godziny aby smar mógł wsiąknąść w uszczelkę a nie zostać na drzwiach po zamknięciu.

Netoper
13-11-2008, 17:29
A kiedy skrzypią Ci te uszczelki? jak podczas jazdy to może drzwi trzeba wyregulować albo zawiasy już za duży luz mają.

Krzysiu_84
13-11-2008, 18:11
podczas jazdy tzn słychać już je podczas ruszania no i na nierównościach.No możliwe że trzeba je wyregulować już też o tym myślałem,chociaż nie wyglądają żeby tam jakieś luzy były a którymi śrubkami konkretnie sie je reguluje??Jutro połączę wszystkie podane przez was sposoby i dam znać co z tego wyszło

Netoper
13-11-2008, 18:19
W mkII u kumpla ryglem na słupku regulowaliśmy.