PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Pompa wspomagania przecieka ...



Barrus
28-11-2008, 14:47
Witam - mam następujący problem - wyciek praw3dopodobnie z pompy wspomagania , narazie dolewam co jakiś czas płynu ale widze ze wyciek się chyba powiększa coraz bardziej - pewnie padło jakieś uszczelnienie pompy albo coś takiego - miał już ktoś coś podobnego?? Moje pytanie dotyczy tego czy pompa do wspomagania jest taka sama dla wszystkich silników czy jest jakaś róznica - pytam bo zastanawiam się nad kupnem uzywanej bo wychodzi o wiele taniej od naprawiania starej ....

Paolo
28-11-2008, 14:49
wyciek praw3dopodobnie z pompy wspomagania

Ogladąłes pompe :) widać wyciek a może to cieknie przekładnia kierownicza <???>

Barrus
28-11-2008, 14:52
widać wyciek ze jest z pompy gdzieś - przekładnia jest sucha .

lutolinski
29-11-2008, 00:34
Być może leje z simeringu albo z przewodów idących do przekładni.Jeżeli to simering można go samemu zmienić.

Jasiu
03-12-2008, 14:13
Czy jestescie wstanie podac mi jaki to simmering bo nie chce rozkręcać pompy bez tego ustrojstwa a ewidentnie cieknie z okolic simmeringu?

lutolinski
04-12-2008, 08:55
Ja stary wyrzuciłem, a nowy odrazu mieli w sklepie z simeringami i łozyskami. Moze jak znajde od transita, bo mam rozebrane pompy to ci podam rozmiar, transit i mondeo mają te same simeringi napewno tez inne fordy, bo chciałem od transita wyciągnąc simering ale przy wyciaganiu go uszkodziłem i kupiłem nowy.

Barrus
04-12-2008, 09:48
ja kupiłem ze 100 zł używaną pompe i śmiga już ....