PDA

Zobacz pełną wersję : II generacja jaki model instalacji



jarek22
22-08-2005, 09:22
witam was przymierzam sie powoli do zalozenia w mojim mondku gazu nie stac mnie na 4 generacje wiec chcialbym sie was zapytac jaki model instalacji IIgen. byscie mogli mi polecic?i co mogli byscie powiedziec dobrego lub zlego o instalacji BRC?

Adek
22-08-2005, 14:47
witam was przymierzam sie powoli do zalozenia w mojim mondku gazu nie stac mnie na 4 generacje wiec chcialbym sie was zapytac jaki model instalacji IIgen. byscie mogli mi polecic?i co mogli byscie powiedziec dobrego lub zlego o instalacji BRC?

Mam taką zrobiłem 6tyś. km i jestem bardzo zadowolony zero problemów
ale dużo zależy od montażu .Nawet najlepszą instalkę łatwo zepsuć.
Uważaj u kogo montujesz .Dodam jeszcze że bardzo mało mi pali na tej
instalacji :banan: :beer:

PAWLOS
22-08-2005, 16:28
witam was przymierzam sie powoli do zalozenia w mojim mondku gazu nie stac mnie na 4 generacje wiec chcialbym sie was zapytac jaki model instalacji IIgen. byscie mogli mi polecic?i co mogli byscie powiedziec dobrego lub zlego o instalacji BRC?

Mam taką zrobiłem 6tyś. km i jestem bardzo zadowolony zero problemów
ale dużo zależy od montażu .Nawet najlepszą instalkę łatwo zepsuć.
Uważaj u kogo montujesz .Dodam jeszcze że bardzo mało mi pali na tej
instalacji :banan: :beer:
malo znaczy ile? i w miescie czy w trasie? :beer:

jarek22
22-08-2005, 20:56
jak tak chwalicie to napiszcie jaka marka tego jest ktora jest najlepsza ja sie nic nie orjetuje powiedzcie cos o tej brc i slyszalem jeszcze cos o jakiejs levasko czy co takiego czy to dobre a jak nie ta jaka jest ok

krzys125
22-08-2005, 21:47
jak tak chwalicie to napiszcie jaka marka tego jest ktora jest najlepsza ja sie nic nie orjetuje powiedzcie cos o tej brc i slyszalem jeszcze cos o jakiejs levasko czy co takiego czy to dobre a jak nie ta jaka jest ok


Ja mam Autronik, czy coś takiego( nie chce mi się schodzić do garażu, żeby dokładnie zobaczyć) symbol AL 700. Zakładałem w Świdrach koło Łukowa i je4stem bardzo zadowolony.
już mineło 100tkm i oprócz 2 wymiany kabli i świec nie robiłem p-rzy gazie nic. Tylko zalewać i jechać.
w trasie delikatnie jadąc około 8 litrów, a w mieście coś około 12. :bigok:

artem
22-08-2005, 22:58
u mnie jest instalka firmy ZAVOLI z komputerem polskiej produkcji BINGO-S4 i jestem po 1000 km bardzo zadowolony -zadnych zastrzezen a po zainstalowaniu i oczywiscie wymianie swiec i przewodów WN mile się zaskoczylem tym iz autko stało sie żywsze :) :metal ps.przed zamontowaniem przeprowadziłem wywiad środowiskowy w okolicy co do warsztatu co i tobie polecam :) :metal

jarek22
22-08-2005, 23:06
jak tak chwalicie to napiszcie jaka marka tego jest ktora jest najlepsza ja sie nic nie orjetuje powiedzcie cos o tej brc i slyszalem jeszcze cos o jakiejs levasko czy co takiego czy to dobre a jak nie ta jaka jest ok


Ja mam Autronik, czy coś takiego( nie chce mi się schodzić do garażu, żeby dokładnie zobaczyć) symbol AL 700. Zakładałem w Świdrach koło Łukowa i je4stem bardzo zadowolony.
już mineło 100tkm i oprócz 2 wymiany kabli i świec nie robiłem p-rzy gazie nic. Tylko zalewać i jechać.
w trasie delikatnie jadąc około 8 litrów, a w mieście coś około 12. :bigok:


ile ci krzykneli za gaz bo mi 1550 bylem u nich ale nic nie wspominali o swiecach i przewodach mowia ze przy wyjezdzie na radzyn z lukowa bardzo dobrze gosciu zaklada?

krzys125
23-08-2005, 08:41
ja już gaz mam ponad 3 lata i płaciłem wtedy 2000zł. tych na wylocie z łukowa nie znam, a w świdrach byłem już kilka razy i obsługa całkiem całkiem.
O kablach nic nie mówili, bo w 90% przypadków wszyscy o tym wiedzą.
ja po zamontowaniu odrazu też nie wymieniałem, tylko jak strzeliło mi pierwszy raz to wtedy dopiero wymieniłem. A strzeliło mi pierwszy raz jak zrobiłem ponad 30 tyś na gazie. :)
Teraz mija mi juz prawie 110 tyś i jest ok. :banan:

Adek
28-08-2005, 13:04
witam was przymierzam sie powoli do zalozenia w mojim mondku gazu nie stac mnie na 4 generacje wiec chcialbym sie was zapytac jaki model instalacji IIgen. byscie mogli mi polecic?i co mogli byscie powiedziec dobrego lub zlego o instalacji BRC?

Mam taką zrobiłem 6tyś. km i jestem bardzo zadowolony zero problemów
ale dużo zależy od montażu .Nawet najlepszą instalkę łatwo zepsuć.
Uważaj u kogo montujesz .Dodam jeszcze że bardzo mało mi pali na tej
instalacji :banan: :beer:
malo znaczy ile? i w miescie czy w trasie? :beer:

Sory miałem małą przerwę na forum.


PAWLOS pali mi średnio 9,5l/100km przy moim spokojnym stylu jazdy (ale bez przesady) a montowałem w twoim mieście .
Informacja dla jarek22 może tu się coś więcej dowiesz ja tam montowałem http://www.abart.com.pl/firma.php

Pozdrawiam :beer:

komandir
28-08-2005, 20:59
mój mondek mk1 ma od półtora tygodnia założoną instalkę 2-generacji firmy LOVATO z oprogramowaniem GINGO zrobiłem już 700km i jestem zadowolony nie trzeba nic regulować nie odczuwam dużego spadku mocy na gazie "śmiga jak rakieta"spalanie w normie.

______________________________

mk1 1.816v gas
sandomierz

jarek22
30-08-2005, 20:42
witam bylem w siedlcach w paru stacjach i ceny sie wachaja od 1400 z nowymi swiecami i butla w kole do 1800 a wszyscy polecaja albo brc albo levato a o oprogramowaniu nic nie mowia wiec juz sam nie wiem jeden gazownik to nawet gwarancje dale ze mi sie nic nie stanie i ze jak beda to tylko male i nie grozne wybuchy co wy na to??????????? :pc:

rudy18
17-07-2007, 22:02
kolego komandir a ile placiles za zalozenie i ile ci teraz autko pali na gazie bo zamierzam taka sama instalke zalozyc

chrisuk
17-07-2007, 22:51
Ja polecam instalke LandiRenzo, mam na takiej przejechane juz 55 tys.km bez jednego wystrzalu(silnik to 2.0 Zetec z czarna pokrywa). Nie jest to najtansza instalka ale naprawde godna polecenia.

Netoper
17-07-2007, 23:28
BRC nie jest zła do tego sterownik Bingo i będziesz zadowolony,
Netoper

optymista79
18-07-2007, 06:56
Ja również polecam LandiRenzo. 80kkm na gazie, żadnych problemów, tylko okresowe przeglądy. Spalanie przy klimie trasa 9-10l miasto 11-12.