PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Zmieniarka mp3 - badziew?



szaqall111
20-12-2008, 20:44
Witam,
co o tym myślicie?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=504096252

piotrekbb
20-12-2008, 21:05
Moge to załatwić w hurcie jeśli będą chętni.

szaqall111
20-12-2008, 21:09
Moge to załatwić w hurcie jeśli będą chętni.
ja jestem o ile to jest dobre
wpisuje się !

skuter
20-12-2008, 22:00
fajna rzecz, tez czekam na info i tym wynalazku... :D

lyssy
21-12-2008, 15:18
Ehm... Cena jakby dość wysoka ;) Bo samo urządzenie specjalnie skomplikowane nie jest. Ale cóż, widać za wiedzę ("jak to zrobić") trzeba płacić :hmm:

PS. Proponuję zapytać sprzedawcę o to czy to urządzenie wymaga "rozkręcenia" głośności radia na max, czy nie.

PS/2. "jakość dźwieku mocno zbliżona do plyty CD" :hehe:

szaqall111
21-12-2008, 20:55
Ehm... Cena jakby dość wysoka ;) Bo samo urządzenie specjalnie skomplikowane nie jest. Ale cóż, widać za wiedzę ("jak to zrobić") trzeba płacić :hmm:


PS. Proponuję zapytać sprzedawcę o to czy to urządzenie wymaga "rozkręcenia" głośności radia na max, czy nie.

PS/2. "jakość dźwieku mocno zbliżona do plyty CD" :hehe:

Witam jak wiesz coś więcej na temat tego urządzenia to powiedz małe co nie co a nie odpowiadasz zagadkami.
napisz czy warto, a może warto standardową znieniarkę??

lyssy
21-12-2008, 21:03
Na temat tego konkretnego nie wiem nic - ale sam kiedyś próbowałem coś takiego zrobić i były małe problemy z kompatybilnością z różnymi radiami (na jednym działało, na innym nie) no i tam jest troszkę dziwny tor audio (różnicowy), co wymaga rozbudowania układu - kwestia czy producent nie poszedł na łatwiznę... ;) Ale za tą cenę to nie pownien.

Cena jest chyba porównywalna z orig zmieniarką - a plusy takie, że można słuchać MP3 i nie trzeba machać płytkami :) Jak by to kosztowało 150 to bym wziął bez gadania - ale tak to ciut drogo...

GrekuPL
21-12-2008, 21:48
mam zmieniare na 6 płytek...no i złego słowa nie mogę powiedzieć o niej...takie coś widziałem chyba w focusie kiedyś u taksówkarza (słuchał poważnej muzyki) ale co do jakości muzy nic nie powiem bo było mocno skręcone :wall: