PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkI] gasnie na ciepłym



bede83
06-01-2009, 13:34
II gen nie znam firmy

jak w temacie

dzi¶ rano odpalam samochód wszystko gra rozgrzewam silnik po jaki¶ pięciu minutach wracam a silnik jak by sie dławił i po dodaniu gazu silnik i odpuszczeniu silnik ga¶nie sytłacja powtarza sie cały czas po wysprzegleniu kaplica odpalam trzeba go przez cały czas trzymać na obrotach

dodam że silnik nie pracuje w ogóle na benzynie

Netoper
06-01-2009, 14:31
Za dużo możliwo¶ci żeby podać konretnie.
Może sama regulacja wystarczy.
A może tak być że krokowy padaczkę zaliczył albo parownik, tym bardziej że mrozy spore a na benie nie rozgrzany.
A może też tak być że to co¶ od samego silnika.
Na benie nie pracuje bo np pompa paliwa padła czy po prostu nie chce

Paolo
06-01-2009, 14:51
Chłopaki tak jak powiedziałem pojechac do fachowca i zrobic porz±dek z gazem najpierw a potem będzie się my¶leć jeżeli nie będzie pracował na Pb. Tak jak rozmawiali¶my jak odbierali¶cie auto centralka od lpg zakłoca pracę silnika.

bede83
06-01-2009, 16:08
tak wiem tylko narazie to mi gasnie i za daleko nie moge teraz pojechać bo to aż strach jeżdzić

dlatego chce zrobić tak żeby dało sie nim w ogole poruszać a potem prosto do gazownika

bialy
20-01-2009, 02:20
U mojego ojca było tak że nagle na pb przestał chodzić. Wszystko było ok a tu nagle przestał. No i przyczyn± był uszkodzony przepływomierz. Zorientowałem się bo po odł±czeniu go auto normalnie zapalało i jezdziło na pb. Dodam tylko że przepływka poprostu padła, czyszczenie nic nie pomogło, musiałem wymienić.
Więc spróbuj wyci±gn±ć wtyczkę od przepływomierza i spróbuj odpalić na benzynie i się przejechać, jak będzie chodził to wiesz co jest zepsute :) .