PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Mrugają lampki od poziomu gazu.



onael
26-01-2009, 19:05
Witam,
W sierpniu 2008 założyłem do mojego Mondeo instalację gazową. Jest te pełna sekwencja BRC. Zrobiłem już na niej 11 tys. km i jak do tej pory nie miałem najmniejszego problemu. Przy 10 tys. była robiona ostatnia regulacja. Dzisiaj pojechałem zatankować (shell) i pojawił się mały problem - po przejechaniu około 10 km. wskaźnik poziomu gazu zrobił mi dyskotekę. Zaczęły mi mrugać wszystkie lampki. Auto normalnie jedzie na gazie, po zagrzaniu silknika sam się przełącza na gaz, nie stracił mocy - wszystko jest tak, jak powinno być. Z wyjatkiem tych lampek! Mrugają wszystkie z wyjątkiem jednej (ta co pokazuje czy jadę na benzynie czy na gazie - benzyna = czerwona, gaz = zielona)

Jak myślicie co to może być? Na serwis będę miał czas dopiero w sobotę ale jeśli to coś poważnego, to pośmigam trochę na benzynie (chociaż to zrujnuje moją kieszeń )

fxxx
26-01-2009, 19:20
no wiec tak, mi sie plywak zawieszal jakis czas i mrugaja chyba jak jest ponad stan, tzn stanie u samej rogy, przejedz po jakis dziurach, moze pomoze

onael
26-01-2009, 19:29
w Wałbrzychu jeździ się tylko po dziurach i nic się nie zmieniło ;)

fxxx
26-01-2009, 23:11
no to jeszcze zerknij na butle, jak ci pokazuje ful a nie powiniem to na reklamacje