PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio]Brak dzwieku kenwood + helix db 62.1



f1zZ
05-02-2009, 21:28
Witam, mam nadzieje, ze pomozecie.. Robilem dzisiaj modyfikacje z car audio w mondku, po podlaczeniu wszystkiego - cisza. Radio normalnie sie wlacza, wyswietla sie jakby cos tam lecialo, no ale dzwieku z glosnikow brak. Moze ma to zwiazek z tym, ze, montowalem tweetery na podszybiu, kabel od tweetera do zwrotnic szedl przez gumowe polaczenie miedzy drzwiami a buda, takze musialem to zlacze odpiac, z tym ze zapomnialem odlaczyc aku. Mozliwe ze jakies zwarcie poszlo i szlag trafil koncowki mocy w kenwoodzie (model W-5041)? Jakis bezpiecznik mogl pasc, jesli tak to ktory ? Macie jakies pomysly ? Nie działają zadne glosniki, ani przod, ani tyl z oryginalnymi glosnikami ..

Misiek_WR
05-02-2009, 22:34
Kolego jedna rada jeśli radio jest na gwarancji to lepiej zanieść tam gdzie kupiłeś samemu nie rozkręcać. Jeśli nie jest na gwarancji to go rozkręcić i zobaczyć czy są tam jakieś szklane bezpieczniki i je sprawdzić. Ale tak jak mówisz mogły polecieć końcówki mocy.

Jeszcze żeby mieć pewność spróbuj podłączyć u jakiegoś znajomego radyjko i zobaczysz czy gra.

maniek_
05-02-2009, 23:17
Nie odpięcie aku nie powinno mieć znaczenia, nigdy w życiu tego nie odłączyłem. Czy cisza jest na wszystkich głośnikach? Są podłączone pod końcówki mocy czy na wzmacniaczu?

Misiek_WR
05-02-2009, 23:22
Niom dokładnie ja nie odpinałem aku jak u sibie robiłem coś z głośnikami:)

f1zZ
05-02-2009, 23:42
ok, problem połowicznie rozwiązany, zacząlem sprawdzać wszystkie polączenia, i co dziwne okazało sie, ze po odlaczeniu masy od tweetera wszystko zaczelo nagle grac.. z tym ze no wlasnie, czy tak moze zostac ? tweeter podlaczony jedynie do + ?

Misiek_WR
05-02-2009, 23:44
No mi się wydaję że nie bardzo może zostać bez masy.

f1zZ
08-02-2009, 21:18
ktos jeszcze sie wypowie ? ;)