PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio]RADIO fabryczne czy nie??



Pioterchuck
23-02-2009, 23:08
Cześć,
Niestety (i stety, bo mam motywacje do wstawienia coś z CD) w moim Mondziaku radyjko się rozsypuje-tzn połowy przycisków już nie mam (łącznie z włącznikiem) i panelik się trzyma na klinie z papieru hehe ;-p

Przymierzam się do kupna radia tylko nie wiem jakie. Na allegro radyjko fordowskie z CD można kupić za 250-300 zł i zastanawiam się czy nie lepiej poszukać jakiegoś Clariona, JVC czy coś w tym stylu.

Co o tym sądzicie? może ktoś coś poradzi, zaproponuje jakieś radyjko mniej wiecej do trzech stówek?

f1zZ
23-02-2009, 23:16
lepiej zainwestowac w jakies niefordowskie radio.. Bardzo polecam modele kenwooda, w zaleznosci od Twoich potrzeb (usb, wyjscia aux) itp wybierzesz odpowiedni dla siebie model, wszystkie graja naprawde przyzwoicie.. Jesli bedziesz kupowac na allegro (obojetnie co wybierzesz) ... dobra rada - wybierz cos z polska gwarancja... Duzo jest taniego sprzetu, importowanego z niemiec, ale potem przy ew. naprawach gwarancyjnych robi sie niemaly klopot.. Aha no i jesli zdecydujesz sie na radio 1din to dodatkowo dolicz sobie okolo 20zł za zaslepke + przejsciowki ford-iso

Pioterchuck
23-02-2009, 23:24
czyli lepiej kupić coś "niefordowskiego"
A może ktoś coś zaproponować konkretnego lub polecić do 300zł? fajnie jakby czytało usb ;-p

f1zZ
23-02-2009, 23:54
hmm, np http://allegro.pl/item562392329_model_2009_kenwood_kdc_w3044a_kdc_w3 044g_mp3_aux.html z wejsciem aux lub drozszy model z usb http://allegro.pl/item556966210_kenwood_kdc_w4044uay_ugy_usb_sklep_b ydgoszcz_fv.html

kreml73
28-02-2009, 15:30
Jeśli jesteś pewien że planujesz zakup samego radyjka to ogólnie Clarion i Alpine to pierwsza liga a potem jest cała reszta. Warto jednak się zastanowić czy za jakiś czas nie będziesz planował rozbudowy systemu i wtedy może się okazać że znów będziesz zmuszony zmieniać radio bo to za trzy stówy pomimo iż ma wyjście na wzmakol nie ma sterowania subem... Ja polecałbym poszukać coś (nawet używanego), co potem w razie czego będzie miało potrzebne złącza. Pozdrawiam

maniek_
28-02-2009, 15:57
Ja bym sie zastanowił nad zakupem jakiegoś używanego Clariona, Pioneera, Alpine