PDA

Zobacz pełną wersję : Pukanie w drzwiach.



adaole
28-08-2005, 19:31
Podczas hamowania lub przyspieszania oraz na wybojach coś popukuje w drzwiach kierowcy w okolicach zamka. Zdjąłem boczek, odkleiłem izolacje, dotykałem wszystkiego ale nic nie znalazłem. Zabezpieczyłem dorobionym korkiem trzpień zamka bo wydawało się, że on puka. Ale to nic nie dało. Denerwuje mnie to. Moze ktos mial juz podobny problem i go rozwiazal?

waldemarz
28-08-2005, 19:43
Moze masz luz na zamku i dlatego ci puka.

adaole
28-08-2005, 19:47
Moze masz luz na zamku i dlatego ci puka.
Jutro sprawdzę. Ale to raczej nie to. Próbowałem dociskać drzwi i wszystko ciasne.

fuel111
28-08-2005, 19:49
A pewny jesteś, że to nie mocowanie blachy pod siedzeniem. Może pukanie się przenosi na drzwi i daje takie złudzenia. :satan:

adaole
28-08-2005, 19:54
A pewny jesteś, że to nie mocowanie blachy pod siedzeniem. Może pukanie się przenosi na drzwi i daje takie złudzenia. :satan:

To mogę wyeliminować. Pukanie słychać wyrażnie w drzwiach.

waldemarz
28-08-2005, 20:06
Jest jeszcze jedna sprawa, kazdy bolec od zamka ten przy slupku co nachodzi na niego zamek jest obwiniety takim plastikiem jesli on ci sie wyrobil juz to owin to tasma do przewodow elektrycznych moze to jest przyczyna stukania. Tak zawsze sie robi jak stukaja drzwi od bagaznika, albo tylne fotele pasazerow, one tez zawsze stukaja na tych bolcach, w ktore zamyka sie fotele. Mysle ze zrozumiales o co mi chodzi.

piterson1972
29-08-2005, 14:26
Cześć!
Spróbuj od wewnątrz przy zamkniętych drzwiach kilka razy szarpnąć do tyłu i przodu rączką do zamykania drzwi, jeżeli będzie stukać to wkręty od owej rączki lekko stykają się z prowadnicą od szyby i przy naprężeniach stukają o nią. :metal

wrozek
29-08-2005, 14:45
Ktoś wejdzie i nie będzie pukał... a poważnie to ja kiedys miałem takie pukające g... w drzwiach i okazało się że to jakiś odpięty uchwyt czy złączka kabli w drzwiach wisi w pobliżu blachy i puka. A zupełnie na to nie wyglądało ...Zdemontowałem obicie z drzwi i jeździłem z kolegą który przy pomocy latarki lokalizował bandytę. O tyle łatwiej że w drzwiach pasażera.

adaole
29-08-2005, 18:55
Moze masz luz na zamku i dlatego ci puka.
Chciałem zmniejszyć luz w zamku. Jednak po odkręceniu trzech śrub mocujących zamek okazało się, że nie ma możliwości przesunięcia tegoż. Czy trzeba zdjąć boczek? Trochę boję się coś zepsuć więc poczekam na rady albo do czasu aż samo przejdzie :))