PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Zderzak przedni po raz N... ale inaczej



probak
25-02-2009, 14:35
Niestety! Zima okazała się sroga na tyle, że przy prędkości 3-5km/h uderzyłem w murek... przy parkowaniu - w efekcie przerysowany został zderzak przedni - czyli szczęście w nieszczęści - dobrze, że nie blacha.

Natychmiast pojawiło się uzasadnienie kupowania zderzaka przedniego RS - skoro i tak trzeba malować zderzak już lepiej pomalować nowy

Potem przyszły kolejne oczywiste myśli - a może kupic odrazu listwy progowe i zderzak tylny RS? Przemyślenia trwają.

Pojawił się jednak nowy pomysł: czy ktoś z Was widział w internecie zdjęcie zderzaka przedniego z mk3 po lifcie 03 z USUNIĘTYMI plastikowymi listwami? Mój znajomy lakiernik robił już "zalepianie" otworów technologicznych w moim poprzednim aucie. Mam zamiar zrobić odpowiednią symulację graficzną, jednak trzeba umyć auto i zrobić mu zdjęcie w dzień :)

Czy ktoś podobną modyfikacje wykonał lub widział zdjęcia z efektami ?

Angelo
25-02-2009, 15:03
ja nie widziałem ale mam na sprzedanie zderzak od RS'a tanio jakby co.

probak
25-02-2009, 17:02
widziałem Twoje ogłoszenie i... zastanawiałem się czemu sprzedajesz.... (odrazu zaznacze, że zaślepiona dziura nie przeraża mnie)...

bywasz w Warszawie ? ;) bo ja w poznaniu nie...

Angelo
25-02-2009, 17:25
widziałem Twoje ogłoszenie i... zastanawiałem się czemu sprzedajesz.... (odrazu zaznacze, że zaślepiona dziura nie przeraża mnie)...

bywasz w Warszawie ? wink bo ja w poznaniu nie...

dlaczego sprzedaje??? Bynajmniej nie dlatego ze własnie miał ta dziure bo zalepiłem ja dość solidnie. Zderzak mam juz z rok i tak jak leżał tak leży, miał być siatex załozony i lakierowany cały ale jakos zawsze brakowało na to czasu. Teraz sprzedaje bo po pierwsze mam remont mieszkania (całego) a co gorsza musze auto naprawic (klocki przód tył, tarcze przód tył, linki recznego x 2, tylne amortyzatory, suma sumarum 1500zł) teraz wiesz dlaczego sprzedaje ?? :)

W wawce nie bywam a kurirem paczka to koszt jakies 40 zł, jesli bys sie zdecydował to mozemy sie dogadac ze za zderzak zapłacisz 360zł ale juz z przesyłką, taki mały rabacik dla klubowicza czyli zdezio masz za 320zł, wierz mi ze taniej od RS'a nie znajdziesz a ja szybciej naprawie autko :)

probak
25-02-2009, 17:38
zdaje sobie sprawę, że.... masz dobrą ofertę ;) muszę przmyyyśleć... sprawdzić ile kosztować mnie będzie kratka oraz halogeny... wieczorem dam znać...

Angelo
25-02-2009, 17:59
muszę przmyyyśleć... sprawdzić ile kosztować mnie będzie kratka oraz halogeny... wieczorem dam znać...

Hmmm ja zamiast kratek chciałem włożyć siatke w plaster miodu, a otwory gdzie mają byc halogeny planowałem zeby tez dac w plaster miodu i wmontowac ładnie swiatła LED ala S8 bo w sumie i tak nie używam halogenów bo w mieście zabronione a na trasie nic nie dają.
Ledy takie chciałem włożyc http://www.allegro.pl/item563016172_swiatla_dzienne_do_jazdy_dziennej_di ody_led.html