PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]Poszukuje modułu bluetooth do nawigacji DENSO MK3



mbbrzoza
25-02-2009, 20:57
Poszukuje takowego modułu i informacji czy moge go bez dodatkowych problemów - przewodów, podłączyć do mojego navi Denso.
W aucie mam zestaw do nokii 6310 podłączony do navi ale zamiast niego potrzebuje bluetootha.

Jeśli ma ktoś takowy moduł do sprzedania proszę o info na priv.

Oktan
25-02-2009, 22:46
cena w ASO oscyluje coś koło 800 zł,
na allegro praktycznie nie występuje

mbbrzoza
26-02-2009, 00:13
a ciekawe jak z zamontowaniem w aucie, czy wystarczy podpiąć pod luźną kostkę? montował ktoś?
Moje auto to mk3 z lipca 2003 w wersji titanium x

Bbrzydal
03-03-2009, 15:26
Jeśli masz zestaw do nokii to spróbuj po kabelkach zobaczyć do czego masz go zamontowanego. Ja znalazłem u siebie na tunelu pod radiem od strony pasażera kostkę, która okazała się bluetootem do której był podpięty mikrofon znad lusterka. Jest to produkcji Nokii i nie występuje w żadnej ofercie noki tylko w zestawach montowanych w fordzie do telefonów nokia. Jak nie znajdziesz to spróbuj z fiszek u dilera sprawdzić nr katalogowy i wtedy dowiesz sie ile to kosztuje. Aby się tam dostać wystarczy zdemontować tylko tę część obudowy konsoli na tunelu od strony pasażera, która przykrywa dywan.

mbbrzoza
04-03-2009, 11:20
Nie szukałem w aucie bo nie mam narzedzi niezbednych do wyjecia denso, ale uruchamialem go w menu serwisowym nawigacji i nie dziala... Znalazlem w sieci oznaczenie:
TYPE:RX-1C
part number:4M5T 19G488 AV
Po part numberze zapytalem w aso lublin i koszt to 800 zł ;(
Standartowy zestaw z nokia 6310 tylko wycisza radio i wyswietla rysunek telefonu podczas rozmowy, a dźwięk słychać gdzieś z pod kierownicy.

Bajek
04-03-2009, 15:19
A jesteś pewien, że nie ma BT? Nie pika ci jak wsiadasz do samochodu?

Bbrzydal
04-03-2009, 21:35
To poszukaj to jest właśnie ten symbol który podałeś , nie musisz wyjmować Denso bo on jest u mnie zamontowany na dywanie pod konsola i nie trzeba demontować radia tylko prawy dolny boczek obudowy konsoli montowany na zatrzaskach tak że delikatnie tylko podważ i powinno zejść.

jedros1
12-04-2010, 04:02
A jesteś pewien, że nie ma BT? Nie pika ci jak wsiadasz do samochodu?

Podepnę się do tematu.....
a kiedy miałoby pikać????
No i gdzie znajdę takowy moduł BT ??

vipszybki
22-04-2010, 00:38
Wystarczy wstukać numer VIN swojego autka w Microcata i wyskoczy w opisie czy radio jest z BT czy nie, chyba, że ktoś później doposażył....

chasm
29-04-2010, 09:24
A próbowaliście wyszukać urządzeń BT z komórki ?
Moduł chyba (tak gdzieś, kiedyś wyczytałem) zobaczycie po wyjęciu schowka pasażera, w głębi po lewej czyli przy środkowej konsoli.