PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] [MKIII] Trzydrożne JBL 8 cali - pomysły na instalację?



Rafal2222
01-03-2009, 00:27
Wpadły mi w ręce takie oto głośniczki http://www.jbl.com/car/products/product_detail.aspx?prod=CS3108&Language=ENG&Country=GB&Region=EUROPE&cat=MEL&ser=CSS wzmacniacz pod nie też jakiś mały by się znalazł, ale problem jest taki że nie wiem gdzie je wsadzić. Myślałem na początku o tylnej półce, z tym że dorobiłbym pod nimi skrzynię z MDF, ale jednak chyba zrezygnuję z tego pomysłu. Głębokość montażu tych głośników to ok 80 mm, ile jest miejsca w przednich drzwiach? Dałoby radę tak dorobić dystanse żeby weszły zamiast fabrycznych? Aktualne radio to pionier P5800MP. Będę wdzięczny za jakiekolwiek sensowne pomysły.

maniek_
01-03-2009, 00:36
Wrzucałem głośniki o głębokości montażu 69mm to musiałem robić dystanse z MDFu 30mm, nie wiem czy dało by się to wrzucić w przedni drzwi

Rafal2222
01-03-2009, 01:07
Z dwóch pomysłów: głośniki w drzwiach na dystansach vs głośniki na półce w skrzyni z MDF, co byś wybrał. Wiem że głośniki w półce to ZŁO :guns: ale w połączeniu ze skrzynią może nie będzie tak tragicznie? Te głośniki mają dokładnie głębokość 77 mm, więc to tylko (aż) 8 mm więcej od twoich, może jednak da radę wsadzić je w drzwi. Tylko że dochodzi jeszcze te 20 cm średnicy...

maniek_
01-03-2009, 01:24
Chyba najgrubsza płyta z MDFu ma 30mm. Nawet jeśli by się dało zrobić grubsze dystanse to nie dasz rady ich wsadzić pod tapicerkę bo będą się o nie opierały więc raczej jesteś skazany na półkę...