PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio]zablokowałem DENSO, szlag ... - już naprawione :-)



Oktan
07-03-2009, 19:08
ma ktoś jakiś sposób ?? lub zna kogoś mądrego w tej materii ??

a zaczęło się tak niewinnie: od wymiany odbiornika GPS (na dachu) i wszystko ruszyło, ale dzisiaj pokombinowałem coś i w tej chwili ekran Denso jest czarny, sprzęt nie włącza się :wall:

digital123
07-03-2009, 20:13
ma ktoś jakiś sposób ?? lub zna kogoś mądrego w tej materii ??

a zaczęło się tak niewinnie: od wymiany odbiornika GPS (na dachu) i wszystko ruszyło, ale dzisiaj pokombinowałem coś i w tej chwili ekran Denso jest czarny, sprzęt nie włącza się :wall:

Zależy co dokładnie pokombinowałeś?? Odłączałeś coś od niej?? zasilanie, czy tylko odbiornik GPS, a może gdzieś ruszyłeś zasilanie. Chyba że Denso ma zasilanie, a ekran nie reaguje.

Bajek
07-03-2009, 20:20
A jest napięcie na Denso?
Może wystarczy aku odłączyć?

Oktan
08-03-2009, 22:00
już naprawione :)

za bardzo pokombinowałem w trybie serwisowym i kliknąłem tam gdzie nie potrzeba, w rezultacie system padł (cos jak wyłożenie biosu w kompie), ściągnąłem z netu update, nagrałem na płytę DVD, do czytnika DVD w bagażniku, power On i jedziemy (należy pamiętać, aby pod żadnym pozorem NIE WYŁĄCZAĆ silnika i spokojnie czekać) i już -> wszystko działa jak należy

po ponownym wejściu w tryb serwisowy pojawiły się nowe funkcje, a sam start urządzenia jest duuużo szybszy :metal:

hercin
10-03-2009, 07:36
Mógłbyś podać link do tego updata ??
Może sie przydać ;-)

WojtasS
10-03-2009, 09:37
jakie nowe funkcje się pojawiły ? :hmm:


PS Wracając wczoraj z pracy MKIII zawiesiło się denso na nawigacji i tylko regulacja głośności działała...żaden przycisk nie działał oprócz od nawiewów

po wyłączeniu silnika i włączeniu wszystko wróciło do normy.... działo się tak kiedyś u Was ?

Oktan
10-03-2009, 14:17
jakie nowe funkcje się pojawiły ? :hmm:

PS Wracając wczoraj z pracy MKIII zawiesiło się denso na nawigacji i tylko regulacja głośności działała...żaden przycisk nie działał oprócz od nawiewów

po wyłączeniu silnika i włączeniu wszystko wróciło do normy.... działo się tak kiedyś u Was ?

odnośnie nowych funkcji - musiałbym dokładnie porównać zrzuty ekranowe (gdzieniegdzie są przestawione lub dołożone ikonki)

zawieszanie się - było u mnie kilka razy - przyczyn nie namierzyłem

Dodano po 4 min.:


Mógłbyś podać link do tego updata ??
Może sie przydać ;-)

odbierz maila :-)

WojtasS
10-03-2009, 15:41
Dodano po 4 min.:


Mógłbyś podać link do tego updata ??
Może sie przydać ;-)

odbierz maila :-)


hmmm ja też mogę prosic updata na maila ? :) :beer:

Bajek
10-03-2009, 15:54
A tutaj linka nie można dać? Aż takie piractwo odstawiacie?

Oktan
10-03-2009, 18:58
A tutaj linka nie można dać? Aż takie piractwo odstawiacie?

po prostu plik mam na kompie, ale jeśli tak bardzo chcesz:

proszę Cię bardzo - oto link (http://peb.pl/inne-systemy-nawigacyjne/271951-denso-update-do-nawigacji-ford.html)

:bigok:

WojtasS
11-03-2009, 13:31
podziękował :beer:

WojtasS
24-03-2009, 22:26
Oktan a mam pytanie czy funkcje klimy działały i tylko ekran był czarny? bo chyba też mi padł soft :wall: ciekawość pierwszy stopień do piekła :hehe: :zly: :getsome:

Oktan
24-03-2009, 22:42
klima i regulacja nawiewami działają w takim wypadku - brak jest podświetlenia klawiszy/załączonej funkcji

jeśli uwaliłeś:
włącz sprzęt, poświeć (pod kątem) latarką na wyświetlacz i zobaczysz napisy

WojtasS
24-03-2009, 22:51
to sprawdzę..... ogólnie jak pisałeś "klima i regulacja nawiewami działają w takim wypadku - brak jest podświetlenia klawiszy/załączonej funkcji "

trzeba będzie chyba wgrać softa... jeszcze dalej walczymy z zablokowanym pinem.... :wall:

Oktan
26-03-2009, 15:11
wgraj ten "Update" i daj znać co i jak

pamiętaj żeby robić to na uruchomionym aucie - coby Zonka nie było

adasn
19-11-2009, 22:46
już naprawione :)

za bardzo pokombinowałem w trybie serwisowym i kliknąłem tam gdzie nie potrzeba, w rezultacie system padł (cos jak wyłożenie biosu w kompie), ściągnąłem z netu update, nagrałem na płytę DVD, do czytnika DVD w bagażniku, power On i jedziemy (należy pamiętać, aby pod żadnym pozorem NIE WYŁĄCZAĆ silnika i spokojnie czekać) i już -> wszystko działa jak należy

po ponownym wejściu w tryb serwisowy pojawiły się nowe funkcje, a sam start urządzenia jest duuużo szybszy :metal:


Witam
zrobiłem bardzo źle wyłączyłem silnik.
Power się nie włącza nic ciemno tylko hmm nawiew działa po za tym lipa proszę o pomoc co zrobić ??? :pad: :pad: :pad:

WojtasS
20-11-2009, 01:42
a spróbowałeś jeszcze raz update zrobić?

Oktan
20-11-2009, 16:39
dokładnie,

weź płytę z update'm wrzuć do czytnika DVD i powinno pójść

WojtasS
20-11-2009, 20:33
tylko tym razem nie wyłączaj silnika :hehe: