PDA

Zobacz pełną wersję : LPG do MK1 1.8 16V - Bydgoszcz



unky
22-03-2005, 11:14
Witam

calkiem niedawno stałem sie posiadaczem mondka kobmi. Niestety okazuje sie ze to smok wawelski w zwiazku z czym chyba zaloze instalke LPG. Poczytalem conieco w temacie i zaczynam chyba szukac warszatu ktory mi to cudo ząłozy. Moze ma ktos jakies namiary na sprawdzonych fachowców od LPG w bydgoszczy ktorzy podjeliby sie zalozyc instalke II generacji do mojej fury?
pozdrowienia

Łukasz

ps. oreintuje sie moze przy okazji ktos dlaczego zegarek mi nie swieci? w ciagu dnia spoko widac godzine natomiast w nocy "swieci" na ciemno czyli nie swieci.

gozma
22-03-2005, 11:21
ps. oreintuje sie moze przy okazji ktos dlaczego zegarek mi nie swieci? w ciagu dnia spoko widac godzine natomiast w nocy "swieci" na ciemno czyli nie swieci.

Pewnie spaliła się żarówka od podświetlania zegarka. Musisz wyjąć zegarek i wymienić żarówkę

unky
22-03-2005, 11:29
a co to za żarówa? zielona czy zwykła biała?
Jest jakis problem z jej wymiana? ciezko wyjąć ten zegarek?

pozdrówka

gozma
22-03-2005, 12:11
a co to za żarówa? zielona czy zwykła biała?
Jest jakis problem z jej wymiana? ciezko wyjąć ten zegarek?

pozdrówka

Aby wyjąć zegar, należy lekko podważyć go czymś cienkim od dołu (np. cienki śrubokręt owinięty papierkiem, aby nie porysować.) Od tyłu masz dojście do żaróweczki, którą możesz wymienić. Żarówka jest biała (przynajmnie u mnie była biała) odrazu z oprawką, dostępna w ASO

jarekch
22-03-2005, 18:12
Jeżeli chodzi o gazowników, to będę mógł ci pomóc. Ostatnio przeanalizowałem ten temat w Bydgoszczy i okolicach.
Mogę ci polecić jednego i nawet myślę, że załatwię rabacik :)

unky
25-03-2005, 15:56
Hejka

Mógłbyś mi przybliżyc blizej cóz to za gazownik?

Pozdrówka

ps. czy podjalby sie załozyc IIgeneracji?

jarekch
26-03-2005, 11:45
Na Hetmańskiej 27 w Bydgoszczy.
Siostrze montował IV generację i na razie jest zadowolona.
Podejmie się 2 generacji, wstępnie mówił o 1850 ze zbiornikiem w zapas. Jak dasz mi znać, to myślę, że możemy razem wynegocjować jeszcze lepszą cenę - mam to z nim uzgodnione.