PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Co powiecie o takim zestawie sub+wzmak?



WBmondeo
13-03-2009, 20:45
http://www.allegro.pl/item581904191_wzmacniacz_gta_260_subwoofer_gtb1200 _kabel.html
Chciałbym polepszyć trochę audio w moim wozidle, a dziedziny subów jeszcze nie zgłębiałem, wiec liczę na jakieś sugestie :beer:

pawelos
13-03-2009, 21:19
Mialem kiedys podobnego wzmaka i bylem srednio zadowolony, choc skrzynie JBL´a potrafil bujac.

Tyberiusz
13-03-2009, 23:59
choc skrzynie JBL´a potrafil bujac.

Ta z linka to Blaupunkt ;) :)

pawelos
14-03-2009, 07:11
choc skrzynie JBL´a potrafil bujac.

Ta z linka to Blaupunkt ;) :)

Serio? Niemozliwe! 8O

Taka jak z linkia a nawet dwie mial Tuner.pl.

JokerMondeo
15-03-2009, 03:02
Mam taką skrzyneczkę (starszy model, ale parametry maja prawie te same) i gra całkiem całkiem. Może nie powala na kolana ale całkiem ładnie gra przy mocniejszym wzmaku i też potrafi pomasować lekko plecy przy okazji. Zasilałem ją kilkoma wzmacniaczami i było średnio, 3 dni temu kupiłem Carpower'a 1502 i w mostku radzi sobie z tym głośnikiem ze sporym zapasem. Jeżeli chodzi Ci tylko o poprawę bassu to na początek odczujesz różnicę dość sporą niewielkim kosztem, natomiast jeśli oczekujesz fruwających nogawek i ciśnienia to lepiej kupić coś lepszego. Na pewno będzie Ci grało o niebo lepiej od tych różnych skrzyneczek po 80 zł z allegro. Subik jest w miarę uniwersalny i całkiem fajnie radzi sobie z przy szybszych utworkach, ale to tylko moja opinia, może koledzy napiszą coś więcej ze swoich doświadczeń.
A wzmacniacza tego nie słyszałem niestety, ale też myślałem nad nim, lecz po przeczytaniu kilku opini na różnych forach odpuściłem z niego (nie miał za dobrej opini).

A i z tego co wyczytałem to ten nowy blaupunkt nie różni się prawie wcale od swojego starszego brata GTB 300 (takiego właśnie mam) więc nie wiem czy jest sens przepłacać. Używkę GTB 300 kupisz na allegro całkiem tanio.

To jest moja opinia, ale może koledzy którzy mają większe doświadczenie jeszcze się wypowiedzą.