PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]MK3 denso a filmy



jablonr0
17-03-2009, 11:04
Witam
witam serdecznie wszystkich użytkowników fordzików jestem nowym na tym forum.Mam do Was takie pytanko :
posiadam w swoim mondku navi denso i chciałbym coś zrobić by można było oglądać na tym filmy przewertowałem wszyskie chyba strony o tym ale do denso nic sprawdzonego nie znalazłem zrobiłem nawet konwerter na sygnał RGB znalazłem odpowiednie kabelki podłączyłem i ciągle nic dwa razy nawet ją ubiłem (miałem troche stracha bo niechciała wstać :wall: )czy może ktoś z Was próbował podobnych podłączeń i miał jakieś efekty??? serdeczne dzięki za odpowiedzi

WojtasS
17-03-2009, 19:28
hmmm tutaj raczej nikt nic nie robił z denso... jedynie dość długi wątek jest na fordklubpolska...

Oktan
17-03-2009, 20:54
ponadto klika wątków niżej temat był już poruszany, na przyszłość proszę o używanie opcji Szukaj

PS.: witamy nowego user'a :bigok:

WojtasS
17-03-2009, 23:03
ponadto klika wątków niżej temat był już poruszany, na przyszłość proszę o używanie opcji Szukaj

PS.: witamy nowego user'a :bigok:


ale kolega pisał że szukał :hehe: ale nic nie znalazł o przerabianiu i o innych patentach :)

Oktan
18-03-2009, 00:03
no dobra - przeca spokojny byłem :)

natomiast mam prośbę/pytanie do jablonr0:

namiary na ten sygnał RGB - gdzie/w której kostce to namierzyłeś w Denso ??

WojtasS
18-03-2009, 01:11
też mnie to ciekawi :)

jablonr0
18-03-2009, 10:15
korzystałem z opcji szukaj ale nic konkretnego nie znalazłem użytkowników przybywa więc założyłem nowy temat z nadzieją że w ten sposób szybciej znajdę jakąś odpowiedź
co do sygnału RGB
to najprościej odseparować go od strony DVD
biało zielony- to zielony G
biało czerwony-to czerwony R
biało niebieski -to niebieski B
mamy więc sygnał RGB
a biały to będzie synchronizacja (nie wiem dlaczego jest tylko jeden kabel od synchronizacji powinny być dwa )
w necie znalazłem kilka konwerterów zrobiłem je i du..........a u mnie denso jest na lcd kenwooda więc zacząłem kombinować z rozdzielczością i wtedy same zonki 2 razy ubiłem raz nawet spaliłem kilka elementów (niestety nie jestem znawcą w tej dziedzinie i dlatego moje eksperymenty zawiesiłem

Oktan
18-03-2009, 13:17
korzystałem z opcji szukaj ale nic konkretnego nie znalazłem użytkowników przybywa więc założyłem nowy temat z nadzieją że w ten sposób szybciej znajdę jakąś odpowiedź
co do sygnału RGB
to najprościej odseparować go od strony DVD
biało zielony- to zielony G
biało czerwony-to czerwony R
biało niebieski -to niebieski B
mamy więc sygnał RGB
a biały to będzie synchronizacja (nie wiem dlaczego jest tylko jeden kabel od synchronizacji powinny być dwa )
w necie znalazłem kilka konwerterów zrobiłem je i du..........a u mnie denso jest na lcd kenwooda więc zacząłem kombinować z rozdzielczością i wtedy same zonki 2 razy ubiłem raz nawet spaliłem kilka elementów (niestety nie jestem znawcą w tej dziedzinie i dlatego moje eksperymenty zawiesiłem

dzięki za info :)

PS.: chyba mnie poniosło w takim razie z opcją "Szukaj" - sorry :pad:

tsu
03-02-2014, 22:46
sorki że odgrzewam temat, czy można wypalić płytke z muzą z mp3 i słuchać ją przez denso? czy DEnso tylko ziała na płytke dvd z mapa?

WojtasS
04-02-2014, 01:08
w jednostce głównej, płyty cd z mp3 i audio

w zmieniarce cd audio

w czytniku w bagażniku dvd z mapami ;)

tsu
05-02-2014, 19:38
dziękówka musze poogarniać co i jak ;)