PDA

Zobacz pełną wersję : Dopiero co 3 drzwi pozbyły się rudej a juz ruda jest na 4tyc



gosia_iv
04-09-2005, 15:48
Dzisiaj zostało odkryte duże ognisko rudej na 4 tych drzwiach w czarnym. We wtorek samochod wrocił z zabezpieczenia 3 drzwi - czwartych nie chcieli w Plazie zabezpieczyć mimo usilnej namowy mojego męża (nie było żadnych pęcherzyn). Skutek jest taki że ruda na tych czwartych nie malowanych drzwiach jest przerażająco duża i ujawniła sie już po wyjechaniu z lakierni (odpadł lakier na jakieś 3/4 dużego paznokcia)...
Decyzje już podjeliśmy - jak naprawimy to wcześniej lub chwilkę później będziemy chcieli czarnego sprzedać...

fuel111
04-09-2005, 18:06
Gosiu najpierw to w serwisia awantura jest potrzebna a później telefon do Ford Polska. 8O :wall:

hennessy
04-09-2005, 18:57
coś widzę nowe fordziny były zepsute od początku.
Znajomy z pracy kupił w zeszłym roku nowe MDO i po tygodniu jazda do dilera i lakierowanie czterech drzwi tudzież o ile mnie pamięć nie myli to progów.
Ruda wylazła i to jak za przeproszeniem ze starego malucha...
Może było coś jak ze skodami po powodzi 4 lata temu w Czechach?
A może ktoś ma inną spiskową teorię? :jezyk1: :)

WBmondeo
04-09-2005, 19:10
a ja zawsze twierdziłem że ople to rdzewiuchy, a tu masz taki obciach :pad:

mickey
04-09-2005, 22:21
U mnie ani śladu rudej. :) Ale mój jest z CHF a tam idą auta z 1 sortu... szkoda, że do nas niestety nie. :wall:

waldemarz
04-09-2005, 22:25
Gosiu powiem tak jak chcesz miec auto dobre to nie korzystaj z Plazy. Ja od poczatku co do nich mam pewne uwagi a i skargi w Ford Polska nie pomogly. Ja jedna tylko stacje ASO w Warszawie moge polecic, to jest Lipski. Nawet ze w wiekszosc robie sam naprawy ale jesli chodzi o blache i lakier to podobno Lipski bardzo dobrze robi.

leslaw
05-09-2005, 09:38
a ja zawsze twierdziłem że ople to rdzewiuchy, a tu masz taki obciach :pad:
kumpel ma corse 1,2 kupiona w polszy w saloonie w 1996 roku,
ani grama rdzy nigdzie.

mickey
05-09-2005, 09:50
a ja zawsze twierdziłem że ople to rdzewiuchy, a tu masz taki obciach :pad:
kumpel ma corse 1,2 kupiona w polszy w saloonie w 1996 roku,
ani grama rdzy nigdzie.

Dopiero co sprzedałem Astrę z 96r. i ani grama rdzy nie miała, a nic nie było robione.
Z tymi Oplami to mit, który wyrósł na podst. Vectr A i Astr z Gliwic.

Oktan
05-09-2005, 10:45
no to kicha - ale tak jak mówił waldemarz: Ford Polska sobie robi z użytkowników pojedynczych, jeśli atakuje firma bądź flota to już lepiej gadają,

gosiu a masz gdzieś spisane na papierze że te 4-te drzwi mąż też chciał malować ale mu odmówili ?? to bardzo ułatwiłoby sprawę i fajniejsza awantura by była,

walcz o swoje i nie daj im się :satan: :getsome:

madbit2
05-09-2005, 13:22
moim zadaniem to oni sami powinni sie zinteresowac tymi 4drzwiami, bo skoro 3szt zrobili to i 4sztuke też trzeba było pooglądać. I trzeba by było ten serwis który to robił nieźle opiep..... . Niech robia te drzwi za darmochę

v1tek77
05-09-2005, 13:38
Widzac Twoje problemy zaczynam sie zastanawiac czy wogole myslec kiedys w przyszlosci o MkIII :satan:

gosia_iv
06-09-2005, 10:11
Widzac Twoje problemy zaczynam sie zastanawiac czy wogole myslec kiedys w przyszlosci o MkIII :satan:

Nie mam potwierdzenia, że nie chcieli pomalowac.

krzys-68
06-09-2005, 20:55
Dzisiaj zostało odkryte duże ognisko rudej na 4 tych drzwiach w czarnym. We wtorek samochod wrocił z zabezpieczenia 3 drzwi - czwartych nie chcieli w Plazie zabezpieczyć mimo usilnej namowy mojego męża (nie było żadnych pęcherzyn). Skutek jest taki że ruda na tych czwartych nie malowanych drzwiach jest przerażająco duża i ujawniła sie już po wyjechaniu z lakierni (odpadł lakier na jakieś 3/4 dużego paznokcia)...
Decyzje już podjeliśmy - jak naprawimy to wcześniej lub chwilkę później będziemy chcieli czarnego sprzedać...Przykro pisać,ale niestety to już jest niedoróbka ASO,NAPEWNO były ogniska rdzy wcześniej widoczne,tylko nikomu sie nei chcialo ich robic za tym samym podejsciem :zly: