PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] 4 głośniki + wzmacniacz + sub



gregory_11
24-04-2009, 12:21
Chciałbym podłączyć 4 głośniki i sub do wzmacniacza 4 kanałowego. Wynika to z tego że chcę kupić na przód separowane głośniczki Heliksa a mam już głośniki Infiniti których mi trochę szkoda. Czy jest możliwość sensownego podłączenia lub czy w ogóle można tak podłączyć? Wiem że wielu z was napisze że niema sensu dawać głośników z tyłu jak jest sub w bagażniku ale ja należę do Polaków, którzy jak nie usłyszą to nie uwierzą. :)) :))

marcinoo006
24-04-2009, 18:38
a nie lepiej poprostu podłaczy pod radio te 4 głosniki pod radio i tak bedzie z mnich głosno pod radiem ktore ma 4x50 czy nawed mniejszym a jak zmostkujesz wsmacniacz to spokojnie naglosnisz basem cale auto chyba ze bedzie malo to drugi sub pod drugie zmostkowane wyjscie.

radeq
24-04-2009, 18:48
pod cztero kanalowy wzmak nie podlaczysz 4 glosnikow i suba. dokup do tego jakis monoblok i bedzie git, a jak nie, to zestaw na przod do wzmaka, tyl do radia, i sub na mostek do wzmaka, ale wtedy masz ograniczone mozliwosci regulacji chyba...

DZIKI84
15-07-2009, 14:05
Witam mam mondeo 98 mk2 kombi i czy ktos mi moze powiedziec czy glosniki w tylnych drzwiach sa takie same jak w przednich???????????????

GrekuPL
15-07-2009, 14:35
jeśli chodzi o rozmiar to tak :bigok: