PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]Denso na co zwrócić uwagę



Andrek
11-06-2009, 17:50
Witam
Zamierzam w poniedziałekj kupić Modelaska z Denso proszę o pomoc jak ją sprawdzić czy wszystko działa na co zwrócić uwagę żebym później nie był zaskoczony.
Dzięki z góry za pomoc.

WojtasS
11-06-2009, 18:59
radio to raz, czy wyszukuje stacje
sprawdź czy nawigacja wyszukuje dobrze pozycje.... praktycznie u mnie od razu znajduje gdzie jestem...

przede wszystkim sprawdź czy dotyk działa, czy czyta płyty cd/mp3 główna jednostka,

powinna być zmieniarka(nie czyta mp3 tylko zwykłe audio cd) (w bagażniku po lewej stronie pod taką półeczką, tam też znajduje się czytnik nawigacji)

i jeszcze jedno czy dobry kod dostałeś!!! (jak będziesz kiedykolwiek odpinać aku i jak 3 razy wpiszesz kod i nie odblokujesz, to nie wpisuj więcej razy dopóki nie będziesz znał właściwego KODU!!)


to tak na szybko później zapewne koledzy coś jeszcze dopiszą....

Exodos
11-06-2009, 19:01
Przede wszystkim nie zapatrz się na samo radio, tylko na auto, radio to tylko dodatek.

Andrek
11-06-2009, 19:52
mam jeszcze pytanko co wyświetla komputer w Mondku i gdzie ?? przy zegarach czy na Denso??

WojtasS
11-06-2009, 20:24
przy zegarach.... temperature na zew śr spalanie i zasięg na paliwie i jak coś jeszcze to nie pamiętam...

BangoSkank
11-06-2009, 21:51
Średnią prędkość jeszcze.

Oktan
12-06-2009, 11:41
ponadto można sprawdzić czy ten egzemplarz Denso jest faktycznie od tego auta !!

po uruchomieniu radia sprawdzasz to co napisał WojtaS, a potem:
- przez 10 sek. przytrzymaj klawisz MENU,
- wpisz kod 842520 i zatwerdź,
pokaże ci się menu navi, poszukaj opcji VIN i będziesz miał pewność że nikt nie podmieniał Denso - w niej jest zapisany nr VIN auta !!,


co do zmieniarki: nie zawsze ona musi być przy Denso !! ostatnio widziałem kilka MK3 bez zmieniarki,

ale jeśli jest to sprawdź czy ma płytę FOrdowską DVD z mapą !!

jablonr0
30-06-2009, 09:56
Witam
przede wszystkim sprawdź napęd dvd w bagażniku (schowany jest pod półką na zmieniarkę na 4 śrubach)
pamiętaj że cały mózg tej navi to właśnie to dvd (nie czyta filmów )