PDA

Zobacz pełną wersję : Holenderska instalacja Vialle



majkelus
10-09-2005, 22:23
Pozdrawiam,
od kilku miesięcy jestem posiadaczem sprowadzonego z Holandii MK II kombi 2.0 '97 z montowaną od początku instalacją lpg Vialle. chyba 2 gen. Fachowcy od gazu nie podejmuja sie regulacji- mieszkam we Wroclawiu- ale twierdzą ze jest niezawodna....ale nie jest :wall: - mam problemy gdy jest chłodno i wilgotno-autko wariuje przełacza zasilanie tam i spowrotem, czasami gaśnie :ass:
probowałem sam- nowe świece, nowe przewody WN, nowy termostat... z desperacji rozważam wymiane silniczka krokowego.. 8O Jak piekna pogoda furak śmiga na gazie az miło- był nad morzem i w Pradze...ale lato sie kończy...

wielka prośba o
namiary na fachowców lpg robiących też Vialle (ale nie tylko 5 generacje LPi) :pad:
ewentualnie podpowiedź co sprawia taką wrażliwość na wilgoć- idze jesień i zima , już sie boję.... :zly: :zly: :zly:

mareckis
13-09-2005, 15:24
Z tego co sie orientuję to Vialle montuje ASO Toyoty więc tam możesz zapytać.
Jeśli chodzi o wrażliwość na zimno to obstawiałbym kable zapłonowe (może jak trochę postoi auto to zbiera sie na nich wilgoć a moga być już na wykończeniu).

m-artur
21-09-2005, 22:31
ja też mam vialle i śmigam 5 lat be problemu teraz cos zaczęło się dziać gaśnie przy wysprzęglaniu. Mam namiar że na laurowej 10 w wawie tobią vialle i nie tylko LPI ale i AMS' stare takie jak ja mam.