PDA

Zobacz pełn± wersję : Radio z navi



piatek77
11-09-2005, 11:42
Witam
Posiadam oryginalne radyjko z navi, ale ku memu rozczarowaniu radio to kaseciak a pod fotelem pasazera jast tylko napęd do czytania plyty z mapa. Probowalem wsadzic tam plyte audio ale jej nie widzi. Badziewie na kólkach. Nie mam nawigacji i nawet nie chce gadac z CD. Radio jest calkiem fajne ma duzy wyswietlacz i jest nieglupie. Moze ktos wie czy da sie cos z tym zrobic , moze jakas zmieniarka-tylko jaka. Poza tym nie jestem pewien co do modelu radia, czy muszee je wyciagac z auta zeby sie dowiedziec co to za cudo?

fazi
12-09-2005, 09:57
na radiu powinno być oznaczenie modelu na panelu czołowym tak przynajmniej jest w firmowych radiach forda ,jesli nie to tylko wyjęcie :pc:

madbit2
12-09-2005, 14:55
Witam
Badziewie na kólkach.


...........................

Moze ktos wie czy da sie cos z tym zrobic ,....


:jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1:


mogę od ciebie to odkupić jesli nie bedziesz chciał za dużo no i jesli bedzie pasować do mojego samochodu :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1:

piatek77
12-09-2005, 15:00
Witam
Badziewie na kólkach.


...........................

Moze ktos wie czy da sie cos z tym zrobic ,....


:jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1:


mogę od ciebie to odkupić jesli nie bedziesz chciał za dużo no i jesli bedzie pasować do mojego samochodu :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1:

pogadamy pozniej teraz szukam silnika

raku
14-09-2005, 10:50
Jak szukasz silnika to mam numer do goscia z Walcza. Bardzo fajny koles i zajmuje sie tylko sprzedaza silnikow/skrzyn. Wdszystkie praktycznie sa sprowadzone. Ja u niego kupowalem silnik do hondy accord i naprawde bylem zadowolony. Zaplacilem ok 1tys mniej niz chcieli w Wawie i do tego dostalem jeszcze troche osprzetu. Jak chcesz to wal na GG dam ci namiary.

piatek77
14-09-2005, 12:23
Jak szukasz silnika to mam numer do goscia z Walcza. Bardzo fajny koles i zajmuje sie tylko sprzedaza silnikow/skrzyn. Wdszystkie praktycznie sa sprowadzone. Ja u niego kupowalem silnik do hondy accord i naprawde bylem zadowolony. Zaplacilem ok 1tys mniej niz chcieli w Wawie i do tego dostalem jeszcze troche osprzetu. Jak chcesz to wal na GG dam ci namiary. Juz kupilem:) wlasnie go uzbrajaj±