PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Pęknięta szyba klejenie



Elektro123
27-06-2009, 14:41
Witam

Jestem przed przeglądem mojego MKII kombi. Wczoraj zauważyłem że pęknięcie na szybie w okolicy 20 cm od prawego słupka patrząc z wnętrza auta. Pęknięcie od krawędzi do krawędzi (taka literka U) - długość w sumie ok 10cm. Proszę o informację czy może ktoś kleił coś takiego, a jeżeli tak to gdzie w okolicach Tychów, Katowic, śląska można naprawić tego typu uszkodzenie.

Za pomoc z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam
E123

Gurgul99
27-06-2009, 18:13
Za nową szybę zapłacisz max. 400 (standart) lub 800 (grzana). Takiego pęknięcia nikt Ci nie sklei a nawet jeśli magik zaryzykuje to na większej dziurze pójdzie Ci cała szyba.
A teraz ryzykujesz utratę dowodu rejestracyjnego.
Wymień na nową.

Tomlewis
27-06-2009, 19:14
Zdecydowanie tak jak kolega pisze goście którzy wiercą szyby na pęknięciach nie dają gwarancji na ta robotę a zabieg nie zawsze rozwiązuje problem

Ryzu
03-07-2009, 00:11
No i jak trafisz na misiaczków czepiający się możesz czasem stracić dowód i niedość że będziesz musiał ją wymienić to jeszcze się kłania zrobienie przeglądu a to kolejny wydatek. Przedniej szyby nie powinno się kleić

radeq
03-07-2009, 00:26
takiego pekniecia jak kolega opisuje nawet jak by ktos chcial, to sie nie da naprawic, taka rysa to tylko wymiana, inaczej, jezeli jakis kamyczek czy cos zrobil mala "dziurke", odprysk...
jak Ci nie przeszkadza i chcesz powalczyc z panami niebieskimi to olej, ja z rsysa smigam juz rok i jakos z fartem sie obchodze :) jak zabiora dowod, to wymienie, pod warunkiem ze autko na zlom wczesniej nie poleci :P

tattooator
03-07-2009, 01:18
Ja wymieniałem szybę. Mam teraz Piklingtona czy jakoś tak z paskiem przyciemnianym. Zapłaciłem 420 pln z robocizną.
Nikt się nie bawi w klejenie. Naprawia się jedynie małe odpryski.