PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Co sądzicie o takiej konfiguracji (tyle wiem)



mad
01-07-2009, 21:52
Znajomemu wpakowali takie coś co o tym sądzicie???

http://www.autogaz-alex.pl/kategoria-AGIS_OBDCAN,56.php
http://www.autogaz-alex.pl/kategoria-LISTWA_WTRYSKOWA,49.php

REDUKTOR "ALASKA" SEKWENCYJNY
http://www.autogaz-alex.pl/kategoria-REDUKTORY,36.php

bis2
01-07-2009, 22:27
wow :) ile za takie cos cenia :los:

Do czego chcesz ta alaske wsadzic?? bo ona to tylko do 1.6 :jezyk1:
jak rozumiem ta instalka to jakas oszczednosciowa ma byc??
bo komoponenty to niezbyt ciekawe...
nie lepiej jakiegos staga lub brc??

bialy
02-07-2009, 02:32
he he.... alaska tak jak koledzy piszą to shit, wtryskiwacze też shit. Centralka jakaś nieznana, więc nie wiem co to... ale może lepiej rzeczywiście już tego staga, jeżeli masz troszke więcej kasy to brc plug&drive (jest obecnie najlepszy) a koszt około 3900zł, staga gdzieś koło 2700-2900zł założysz. Ile ci za to powiedzieli??

mad
02-07-2009, 17:47
Znajomemu to wpakowali za 3000.

Piszcie konkrety.

koper666
02-07-2009, 18:01
no to jak mialem moje V6 tak zrobione alaska do 90 km u mnie siadzieła wtryskiwacze Valtek siedziały i no komp Agis
Agis powiem ze nie cuda ale jakos działa Alska szajs jakich mało ( teraz mam Scorpion ST i wymiata ) i nowe valteki bo stare padły po 50 tys km . Drugi raz nigdy był nie kupił juz Agisa !!! Duzo lepszy jest Stag300

mad
02-07-2009, 18:33
Dzięki za informację :up:

Proszę o następne.

bis2
02-07-2009, 21:05
Znajomemu to wpakowali za 3000.

Piszcie konkrety.

wow 3000 :) :metal: ale wymiataja:) takie cosik to za 1800zl:P i nic wiecej...
wyliczyc mozesz sobie sam na podstawie np.allegro, to sa komponenty raczej miernej jakosci, (agisa - nie znam, i raczej watpie ze duzo gazwonikow ja zna, mowie o regulacji), reduktor jak napisalem do 1.6 motorku i nic wiecej...
wtryski :) zakladaja takim ktorzy chca tanio, ja mam valdemory ale kolejne to bym juz zakladal matrixy valdemory maja zalety tanie i ciche...jakosc nie idzie w parze:)

Dodano po 8 min.:

moze tak zapomnialem dodac....ta instalka dla Ciebie? na ile czasu to ma byc miesiac, 2, 6m? rok wiecej??
To wszystko od tego zalezy zalozysz zle komponenty i bedziesz sie z nia bujal...lepiej troche wiecej i miec spokoj...poco
zakladac wynalazki ktorych nikt nie zestroi?? Tylko dlatego ze tanio...

mad
02-07-2009, 22:19
ta instalka dla Ciebie
Nie jest dla mnie takie coś zamontowali znajomemu.

bis2
04-07-2009, 15:44
To jezeli nie dla Ciebie :) To mysle ze przeplacil...nie slyszalem raczej o tej instalacji...
tutaj tez kolega sie wypowadial ze nie jest to cud techniki wiec moim zdaniem przeplacil...stag 300,brc pewny bylby lepszy i do tego tanszy...reduktor mozna lepszy wziasc i wtryski ( tu juz nie wiem bo matrixy chyba 300-500zl nie pamietam)...

bialy
05-07-2009, 19:58
Centralka stag 300 jest bardzo dobra, można do niej podłączyć praktycznie wszystko, ale co do podzespołów które dają zwykle w komplecie ze stagiem to jest masakra. Wszystko idzie najtańsze, największy syf. Wtryski typu waltek... porażka, zdażają się wyjątki, ale regułą jest że bardzo szybko padają, podają nierówne dawki paliwa i wszystko się knoci przez to. Po drugie parowniki, do zestawów dają najtańsze, i to zwykle o mniejszej mocy niż powinny być.
No i tu pojawia się pytanie czy ktoś zakłada żeby zaoszczędzić?? Przecież później to tylko kase się pakuje w taką instalcje.

Jeżeli już montujecie staga 300 to dopłacić i zarządac wtrysków magicjet, planijet, brc i keihin (bardzo drogie i mija się z celem przy stagu).
Parownik musi być przynajmniej odpowiadający do mocy auta, ale to będzie mu brakowało przy wyższych obrotach, pasowałoby żeby był o większej mocy niż mamy auto. No i co do trwałości... polecam parowniki brc (ale drogie więc chyba odpada jak ktoś chce zaoszczędzić), zawoli zeta s (250km max) i zeta n (max 150km), te parowniki wytrzymują bardzo długo w autach.