PDA

Zobacz pełną wersję : No i mam GAZ



Diablo
13-09-2005, 11:21
Wczoraj odebrałem Mondka od gazowników. Instalacja sekwencyjna, butla w koło. Montowałem w Kuta Motors na Łodygowej w Warszawie. Rano koło 8.00 oddałem autko, bardzo miły Pan odebrał kluczyki i dokumenty i poszliśmy ustalać miejsce montażu przełącznika i wlewu.
Zadzwoniłem koło 15.00 i powiedzieli, że jeszcze trochę się zejdzie. O 17.00 odebrałem telefon, że już autko gotowe. Instalacja wygląda bardzo elegancko, choć panowie montażyści do jakieś "brudasy" wszędzie jakies opiłki plastiku. Ale cóż może nie chciało im sie odkurzcza ruszać :(

Odebrałem autko miły pan powiedział mi co i jak i odpowiedział na wszystki zadawane przezemnie pytania-a co to jest, a do czego to, a co to daje, czemu wymontowano tłumik szmerów i czy to nie zaszkodzi itd..

Co do usterek - przepalony bezpiecznik odpowiedzialny za oświetlenie wnętrza, el. lusterek i zegarka, oraz nie założony jakiś wężyk od podciśnienia, więc nie ważene jacy fachowcy zawsze warto po nich obejrzeć dokładnie furę.

Teraz 1000 km na dotarcie i ostateczna regulacja - potrafi czasami delikatnie szarpnąć na wolnych obrotach.

Generalnie polecam i wystawiam ocenę 4+ w sakli do 5, minus za przepalony bezpiecznik i nie zamontowany wężyk.

Graluu
13-09-2005, 11:32
no to teraz tylko jeździć i się cieszyć i oby nic się nie działo :)

Lowlander
13-09-2005, 11:33
Ile dałeś za tę sekwencję? (o ile nie tajemnica)

Diablo
13-09-2005, 13:40
To żadna tajemnica zapłaciłem 3200 zł za instalację do 1,8 16v 115 PS

Chyba do nich jeszcze podjadę, bo coś auto nie chcę palić za pierwszym razem i na gazie i na benzynie no chyba, że wcisnę pedał gazu to wtedy zaskakuje, ale wcześniej ak nie było - może jakieś sugestje ???

kerid
13-09-2005, 15:28
Chyba do nich jeszcze podjadę, bo coś auto nie chcę palić za pierwszym razem i na gazie i na benzynie no chyba, że wcisnę pedał gazu to wtedy zaskakuje, ale wcześniej ak nie było - może jakieś sugestje ???

Ja jak odebrałem swoje auto to do domu wróciłem bez problemu, nastepnego dnia nie chciał palić, gasł na wolnych obrotach :( zrobiłem reset kompa i działa jak sie należy, do tej pory zrobiłem 4 tys km i nie trzeba było robić żadnej regulacji po tys km :banan:

bakarys
13-09-2005, 18:11
Pochwal się co to za instalacja :metal

mareckis
13-09-2005, 23:04
Właśnie, właśnie jaka instalkę zapodali Twojemu mondkowi? Ja obstawiam OMVL - kurczę, odważny jestem, tak w ciemno :)

Diablo
13-09-2005, 23:12
Nie jestem pewien ale pisało coś DT Gas System ale upewnie się jak sprawdzę dokumenty, generalnie chodzi bardzo ładnie, no czasami delikatnie szarpnie ale to kwestia regulacji i praktycznie nie ma różnicy w mocy :)