PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Duzo czy malo za komplet naprawczy?



LaBobas
16-07-2009, 14:29
No w jednym miejscu,ale za 2 tygodnie amm po 75 zeya i uwazam,ze cena przyzwoita.........porownujac z allegro.W innych miejscach powiedzieli 100 zeeta oraz wu autoryzowanego przedstawiciela w Lublinie 115 z przesylka z zapewnieniem ,ze orginal.......tylko,ze maja ciut inne membrany od GS,a ja mam GP.Stwierdzil jednak,ze nie ma problemow z ze zlozeniem.I juz nie wiem co myslec.

Dodano po 58 min.:

aha i po czym poznac orginal na allegro bo chyba znalalzlem membranki i pisza ,ze orginal wloski,jednak znalazlem juz dwie roznice,jedne maja na tej wieksze membranie jasna obwodke,a niektore ciemniejsza,w kolorze gumy.

LaBobas
16-07-2009, 21:42
heheh widze,ze duzo Was tutaj:)
ale wracahac do tematu to parownik rozebrany i chyba,rzeczywiscie membrana powiedziala papaa.Kolo metalowego koleczka widac bylo pekniecia zrobie foty i wrzuce.Widac w kazdym badz razie jakis material w srodku w gumie z jednej i drugiej strony w tym samym miejscu.Poza tym nie widac zadnych innych pekniec.Najgorsze,ze nie da razy odkrecic tych rurek plastikowych od gazu i wody.A tam sa oringi i mozna je wymienic,jednak lipa za nic nie chca ruszyc.

Netoper
17-07-2009, 10:11
Zestawy naprawcze do II gen oscylują między 50-100zł, zależy do jakiego parownika.
A co do orginalności, chińczaki tym się nie zajmują. :) Inna partia to i inny kolorek.
Weź jeszcze poprawkę na to, że różne aparaty różnie oddają kolory i jakość fotek.

LaBobas
17-07-2009, 22:57
http://moto.allegro.pl/item686739801_zavoli_ges_gex_elektronik_zestaw_nap rawczy.html
to mi polecono na FCP
ale tez sa takie
http://www.allegro.pl/item688799449_zestaw_komplet_naprawczy_reduktora_z avoli_ele_ges.html

Dodano po 2 min.:

aha i zastanawia mnie czym sie roznia zestawy naprawcze do reduktorow.dajmy na to do 95KW i te miedzy 96-130KW.Maja twardsza gume czy co??Bardziej wytrzymala?

Usunięty
17-07-2009, 23:54
gdzie Rafale CI pomogli ??
u mnie zaczyna się to samo z tym że przegoniłem go i w miesiąć 5 tyś km zrobiłem. Z LPG różnie jest, staram sie na Statoil tankować ale śmierdzi. Może filtry do wymiany ??

LaBobas
20-07-2009, 22:49
Sam sobie pomoglem,znalazlem membrany,jutro po nie ja i skladam reduktor,ktory rozebrany lezy w piwnicy.POwiadomie o efektach naprawy.Jedz do gazownika,ktoregos na Kruszelnickiego i niech Ci sprawdzi urzadzeniem do wykrywania opar gazu,a nie jakimis psikaczami areozolowymi.