PDA

Zobacz pełną wersję : [Nawigacja]Jaka nawi polecacie



THOR0
17-07-2009, 12:42
Otóż nosze sie z zamiarem kupna jakiejs nawigacyjki, wymagania to min 4.3 cala, gora do 5 bo 7 to zaslaniaja pol szyby, modul bluetooth ale zeby z telefonu sciagnal kontakty a nie tak jak w niektorych ze tylko numery telefonow pokazuje bez opisu, no i transmiter fm, slyszalem rozne opinie na temat tego gadzeta ze podobno kiepsko to dziala, mapy niewazne bo mam oryginalna automape,a kasa 700-800 , moglibyscie cos polecic sprawdzonego ?? Bede wdzieczny :) :beer:

Nygma5
17-07-2009, 13:17
Ja używam do navi kilkuletniej Noki i jest to sama navi, więc tu za bardzo nie pomogę(ale jak byś pytał to jestem bardzo zadowolony, dobrze zbiera sygnał, szybko się przeoriętowuje ogólnie OK). Co do transmitera też mam osobno i polecam, szczególnie do samochodów wyposażonych w orginalne kasetowce. Bez zbędnych przeróbek za 50 złotych możesz sobie spokojnie słuchać MP3. Obsługa tego prosta jak budowa cepa, można dożucić jakąś większą kartę do tego lub pendrive i słuchania na długie godziny. Ja za swojego dałem 50 zł z 2 GB kartą SD i służy mi już 2 rok. Jeżeli używasz też navi to możebyć że będziesz musiał dokupić rozdzielacz do zapalniczki bo większość navi i transmiterów korzysta właśnie z tego gniazda. Jakość dzwięku wystarczjaca porównywalna z analogowym sygnałe radiowym lub mp3 średniej jakości. Oczywiście jak masz bardzo dobrzy sprzęt to raczej bym nie polecał bo dzwięk jest dobry, ale nie rewelacyjny
Sprawdzałem też model z mocowaniem na kierownice i szczerze odradzam, bo na pewno nie nadaje się na kierownice do mondeo

Potek
17-07-2009, 13:26
Ja mam takie coś http://www.allegro.pl/item687106912_nawigacja_jvc_medion_2_5gb_4_3cal_ca la_eu_bluetoot.html
tylko model niżej bez bluetooth ale bawiłem się właśnie takim jak ten w linku i wszystko super. Możesz na to wrzucić jakąkolwiek mapę i fajnie śmiga, testowałem automape, garmina, tomtom i działa bez zarzutu.

regis110
21-07-2009, 11:17
Ja bym polecał coś takiego:
http://www.allegro.pl/item684650879_nawigacja_lark_50_1_mapamap_6_1_odbl okowana.html
Fajny sprzęcik za nie duże pieniądze.

THOR0
23-07-2009, 07:49
fajna fajna ale bez bluetootha chyba, a powiedzcie ten transmiter to działa jakoś znośnie czy to tylko bajer ? chodzi mi o puszczenie np. jakiejś mp3 czy divx jak to słychać ? bo zastanawiam sie nad navroad q1 tylko bez transmitera