PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] cos stuka w przednim prawym kole



drozdzik
20-07-2009, 01:44
witam mam problem niewiem czy to zbieg okolicznosci bo wlecialem ostatnio w dziure ( nasze piekne drogi) ale cos mi zaczelo stukac w przednim prawym kole . szczegolnie ten stuk slychac jak zaczne cofac i wcisne hamulec i puszcze to jest ten stuk co to moze byc ?? myslalem tez ze moze sie klocki koncza ale meczy mnie to zdarzenie z dziura ;/ co radzicie??

Netoper
20-07-2009, 08:19
Pasuje pod to, że klocek w jarzmie się przemieszacza, ale równie dobrze może tuleja wahacza poleciała czy sworzeń zwrotnicy.

rekin_poznan
20-07-2009, 12:19
Tak jak wyzej kolega pisze ,tuleja wahacza badz sworzeń.Ja mysle ze koło ma luz <przód-tył> na tuleji :hehe:

DIGITAL
20-07-2009, 17:48
u mnie tuleja wyskoczyła z gniazda i także przy stopie podczas cofania, bądz jeździe przez rondo lubiało sobie puknąć. naprawiłem i cisza. bo to chyba nie sprężyna od amorka :zaklopotanie:

drozdzik
21-07-2009, 00:08
jutrop zajrze hjesli to sprezyna to podjade doi tej dziury i dzwonie tyle biora kasy a drogi masakra .......

Dodano po 34 sek.:

a jak wyskoczyla to rozumiem ze trzeba nowa wsadzic ??

DIGITAL
21-07-2009, 12:53
Niekoniecznie nową ... możliwe, że wyrobiło się gniazdo na w wahaczu i dlatego wyskoczyła ... albo dadzą rade jakoś zaklepać gniazdo albo najzwyczajniej w świecie przyłapią migomatem tuleje do wahacza :los:, albo jak chcesz mieć święty spokój to kup nowy wahacz i wymień wrazz tulejami :Bigok:

drozdzik
22-07-2009, 00:05
bylem na szarpaczach zawiecha bez uwag , okazalo sie ze sie klocki skonczyly

DIGITAL
22-07-2009, 00:29
no i rozwiały się wątpliwości :bigok: