PDA

Zobacz pełną wersję : Stacje lpg na których lepiej nie tankować



LaBobas
20-07-2009, 23:11
Chciałbym,abyśmy tutaj stworzyli wątek,gdzie będziemy wpisywac stacje lpg z naszej okolicy lub na trasach,ktore pokonujecie, na których tankowany gaz okazał się kiepskiej jakości.Albo ,gdy kombinowa było coś z dystrubytorami i dużo gazu Wam weszło w butle.




Ja zaczynam.Stacja OLKOP STACJA PALIW NOWE
na trasie Swiecie-Tczew.Do butli mi weszło 38l.Zawór odciął dopływ.Butle mam 40l.Maksymalnie wchodzi 33l.A dodatkowo zaznaczem,że gazu mi jeszcze nie brakowało.
STANOWCZO ODRADZAM!

mad
22-07-2009, 18:39
To się powtórzę :

LPG -nie polecam WSZYSTKICH stacji http://www.bp.com/images/bp-logo.gif BP w Szczecinie.


Gaz kiepskiej jakości nie mówiąc o dopijaniu gazu na "maksa".

komandir
22-07-2009, 23:11
Ja z kolei stacji Bliska w Ożarowie bo do butli weszło mi 48 litrów gazu (tj 100%) ale gaz jeszcze miałem :metal:

grzesio1912
05-08-2009, 16:08
raz w zyciu zatankowalem w chelmie na shellu i nigdy wiecej, samochod gasl bez powodu telepal sie itp. ogolnie lipa a do butli weszlo 44 litry (zawsze max 40)...

Dodano po 43 sek.:

terat tylko BP i jest dobrze zadnych problemow i wchodzi 40

mar_1981
06-08-2009, 21:47
Shell w Bydgoszczy na przeciwko Multikina. Dwa razy tankowałem i po raz pierwszy podpieli mi źle wąż i z 10 litrów poszło w powietrze bo koleś od gazu włączył (a dystrybutor załącza się jak poprzedni klient zapłaci) i poszedł do innego dystrybutora.

Po raz drugi na tej samej stacji znów źle mi podpieli 3 wąż od gazu i 3 razy poprawiał i gaz uleciał w powietrze.

Obsługa tam "kuleje".

Stawros
19-08-2009, 00:06
Nie na każdej stacji 'BP' mają dobry gaz o czym łatwo się idzie przekonać tankując za każdym razem na innej stacji sieci 'BP'. Jednak bardzo polecam Stacje 'BP' w Chorzowie na ul.Katowickiej... Mają naprawdę dobrą mieszankę.

Co do złego gazu nie polecam tankować na żadnych stacjach kiedyś "Jet" a obecnie "LukOil" Gaz fatalnej jakości!! Jeśli nie chcecie mieć przymusowych napraw to lepiej nie tankować... Szkoda silnika!!

mad
21-09-2009, 18:29
Nie polecam:
http://www.lotos.pl/images/handlowy/logo.gif
LOTOS Police do zbiornika 53L weszło 50,61 banda złodziei !!!! :zly:

Ufo
03-10-2009, 00:12
Wrocław każde BP-Żenada. A na Powstańców koło Globisu oszukują na L

ELEKTRO33
17-10-2009, 02:06
Osobiście nie polecam stacji LUKOIL w Radomiu na ulicy Wernera 52 !!! (od strony Kielc wylotówka na Warszawę )
Syf i oszustwo. Gaz mizernej jakości , nagle butla w samochodzie okazuje się z gumy , bo przyjmuje więcej gazu a kilometrów zrobisz o wiele mniej. Trzy razy zawiodłem się na tej stacji. Ale ostatni raz był najlepszy. Zatankowałem gazu na full i autko zdechło po przejechaniu 80 km !!! I nie było to związane z usterką samochodu. Żebym miał pchać samochód , to nigdy tam nie zatankuję !

byq
17-10-2009, 12:24
Lukoil - za Warszawą jadąc w kierunku Łodzi pierwszy Łukoil - gaz słabej jakości
BP - Wrocław na placu Kromera - gaz słabej jakości
Shell - Wrocław Gubińska - gaz słabej jakości
Tesco - Wrocław Długa - gaz słabej jakości
Petrochemia - Wrocław Krzemieniecka - nie wiem;) BMW 2.5l litra paliła w mało(w trasie nawet 9.5l), ford pali tego dużo, wiele osób narzeka, Pb i diesel na pewno mają szajsowaty
Petrochemia - Złocieniec(zachodniopomorskie) - gaz słabej jakości
"U pana Tadzia" - Wrocław Przedmiejska - dojechałem na gazie, zawsze wchodziło maks 45-46l, tam weszło ponad 50
Lotos - na trasie "8" pomiędzy Wrocławiem a Piotrkowem Trybunalskim po prawej stronie jadąc od Wrocławia z bardzo korzystną ceną LPG - gaz słabej jakości.
Statoil - Suwałki, Kalisz - gaz słabej jakości.

Gaz słabej jakości znaczy, że jeśli normalnie auto w trasie paliło 10l to na tym gazie min litra do dwóch więcej, w mieście były to dwa, trzy litry więcej na 100km. Czasami jak miałem możliwość tankowałem drugi raz na wątpliwej stacji aby wyeliminować niekontrolowane sprinty spod świateł i zawsze się potwierdzało, że gaz nędza.
Pozdrawiam

kruszyna
04-11-2009, 21:22
trasa kielce radom wysokość skarżyska kamiennej statoil bp to porażka moje mdo nawet nie chciało przeskoczyc na gaz bo gasło odrazu a tata z vectry po 2 misiacach tankowania na bp wylał 6,5litra wody, na tej trasie najlepsza stacja to taka mała prywatna schowana za bliską, gaz rewelacja nie dość że mdo jeździ na nim świetnie to jeszcze 10km więcej na tym gazie robie niż z jakiej kolwiek innej stacji

mad
04-11-2009, 21:29
tata po 2 misiacach tankowania na bp wylał 6,5litra wody
Znam gościa któremu nie podbili przeglądu.... 2 dni wcześniej zatankował LPG na BP.. analiza spalin była do 'd' na gazie.

blady1
28-11-2009, 19:21
to i ja cos dodam bo przez tych " cpn-iarzy" mało auta nie oddałem do mechanika
:red: stacja jest na wylocie ze starogardu gdańskiego w kierunku Zblewa na ulicy Zblewskiej
po zatankowaniu spalanie ponad 19l gazu na 100km przed tankowaniem tam spalanie 11l na 100 km
powinni pozabierać koncesję takim stacjom może wtady zadbali by swój towar

fixed
07-12-2009, 21:44
Witam
Co prawda teraz jeżdzę tylko na PB, ale poprzednim autem przejeździłem trochę kuchenką V6 Audi i na gazie z BP przy Kromera we Wrocławiu chodziła bardzo ładnie. W Łodzi na żadnej stacji takiego nie trafiłem. Może coś się zmieniło od września.
Pozdrawiam

SP2BZW
11-12-2009, 22:36
mar_1981 musiałeś mieć nieprawdopodobnego pecha, ja na tej stacji systematycznie tankuję, parę razy w mc od wielu lat i nigdy nie miałem problemów 8O

EDIT: dziwne forum, edycja postu parę sekund po wysłaniu powoduje od razu odpowiedni wpis, IMHO admini za restykcyjnie ustawili parametry...

danielWr
11-12-2009, 22:51
Orlen ul Swojczycka , wylot na Jelcz Laskowice. Około 10 tankowań i zarazie wszystko.

norbi333
11-12-2009, 23:21
Statoil - [b]Suwałki, - gaz słabej jakości.
Bardzo często tam tankowałem i nigdy nie zauważyłem ,żeby gaz był słabej jakości.Co innego Shell

Kaszub
27-12-2009, 17:29
http://www.uokik.gov.pl/pl/jakosc_paliw/wyniki_kontroli_jakosci_paliw/kontrola_stacji_paliw_lpg/

Polecam kliknąć na "Lista stacji skontrolowanych w okresie od 15 stycznia do 30 listopada 2009 roku"
i znaleść swoje województwo oraz interesującą nas stację.
Pozdrawiam;)

pele
31-12-2009, 17:16
panowie, coś przewrażliwieni jesteście
mam instalke holendra 1995- i uważam ze nie ma jak fabryczny gaz, tankuje zawsze na małych stacjach takich prywatnych i nigdy nie narzekałem, spalanie zawsze takie same +-1 ltr a co jest jak butla nie odbije i wejdzie tyle gazu co cała poj.butli?

Netoper
31-12-2009, 17:19
a co jest jak butla nie odbije i wejdzie tyle gazu co cała poj.butli?
Dystrybutor ma określone ciśnienie, więc nawet jak wielozawór nie odbije to dystrybutor i tak nie przekroczy ustawionego ciśnienia, które jest tak ustawione aby właśnie nie przeładować butli.

pele
31-12-2009, 17:23
ale to znaczy że mnie oszukano ostatnio?
zawsz mi wchodzi 45-46ltr a ostatnio zatankowało 50
ale powiem że dużo więcej km zrobiłem

grzesio1912
01-01-2010, 18:55
ja zawsze tankuje na BP, ostatnio troche jezdzilem jako kurier swoim i zawsze na BP... roznicy wielkiej nie ma ale najlepszy gaz tankowalem gdzies we wrzesniu we wroclawiu obok McDonalda na trasie spalil mi ponizej 8l/100

byq
11-01-2010, 11:54
Tak sobie patrzę i widzę, że jednak od samego auta w dużej mierze zależy spalanie LPG.
Kilku kolegów zauważyło, że np w suwałkach na statoilu im dobrze auto jeździło, paliło na LPG-mi nie, to samo BP na placu kromera-BMW była nędza ze spalaniem, forda nie probuję tam tankować.
Dziwną rzecz miałem ostatnio, a nawet dwie.
Zatankowałem na BP na legnickiej przy ostatnim groszu, bo tankowanie wcześniej w mieszanym spokojnym cyklu wyszło 10.3l, no i zatankowałem, zrobiłem trasę do środy śląskiej, ze środy na psie pole i z psiego pola na autostradę i następne tankowanie w Kamiennej Górze. Spalanie z tego BP wyszło 14 litrów, wprawdzie jechałem załadowany ale na autostradzie maks 120.
W kamienne górze zatanokowałem na orlenie, spalanie 10.5l(trochę po górach) więc OK, ale znowu jak auto zimne to przy przełączaniu na gaz zaczęło się dusić, dopiero rozgrzany chodził OK.
Po powrocie zatankowałem znowu na rzeczonym BP i spalanie 10.7. Póki co minęły problemy z duszeniem się przy przełączaniu.
Myślałem po beemce że mam mniej więcej obcykane stacje LPG we wrocku, ale się okazuje że nie, bo co auto to inną stację preferuje...
Pozdrawiam

aarekkk
22-01-2010, 13:37
Koledzy ja tankuje tylko na stacjach Orlen (ale nie gdzie dowozi orlen) Na trasie od Kielc przez Lodz Torun Bydgoszcz Koszalin na stacjach wchodziło zawsze tyle samo litrów Rożnica wynosiła zaledwie 0.3 litra Polecam A na stacjach gdzie dystrybutor nie jest sprzężony z komputerem ZAWSZE BĘDĄ OSZUKIWAĆ i oczywiście dotyczy to wszystkich paliw nie tylko gazu NP BLISKA (domaszowska, transportowców)

Speedo
22-01-2010, 13:56
mi ostatnio zbraklo i wpadlem w poznaniu na auchan-komorniki, cena dobra bo 2.05 ale jezdzic to sie na tym zbytnio nie dalo :) modlilem sie zeby sie wreszcie skonczyl :P

adam79
25-01-2010, 15:55
wawa!!!
dwie stacje na których przyciąłem pracowników spusczających gaz z węża do butli-róg prymasa i górczewskiej przy stacji bliska i stacja przy ul.karolkowej(przy kolejowej)-nota bene ulubiony punkt tankowania taksówkarzy i przewoźników--W sumie cena zawsze niższa ale zawsze możesz zostać przewalony na dwa litry.Generalnie odradzam!!!

darkthorn
25-01-2010, 21:50
byq - ktore stacje polecasz we wro?
ostatnio ciagle tankowalem na reymonta (przed mostem osobowickim) i potrzebuje jakiejs lepszej stacji bo chyba chłopakom gaz sie schrzanil

kylo32
28-01-2010, 21:32
W Lublinie mogę polecić stacje TEZET na Puławskiej koło MC donalds'a, mają dość dobre paliwo w miare przyzwoitej cenie tesco i carrefour mają gaz z GASPOL, troszkę bardziej śmierdzący niż na innych stacjach. Aczkolwiek, czasem tankuje w markecie .

michuu87
19-02-2010, 15:57
Nie polecam stacji BP w Pobierowie. Normalnie tankuje na BP u mnie w Śremie i na pełnym zbiorniku przejeżdzam 400-420 km. Po zatankowaniu w Pobierowie auto stanęło mi po 320 km. Potem zatankowałem już na "swoim" BP i wszystko było tak jak wcześniej, czyli 420 km na zbiorniku. Ogólnie jednak polecam gaz na stacjach BP(oprócz Pobierowa oczywiście) i Shell. Odradzam Lotos.

wert2000
26-02-2010, 17:32
Stacja na hrubieszowskiej a chełmie nie należy do dobrych zależy jaka dostawa przyjedzie i tak jest na wszystkich małych nie firmowych stacjach. Wiem bo pracowałem w 2 firmach sprzedając LPG i wcześniej miałem Mk1 + LPG tak jak kolega wspomniał polecam BP w chełmie gaz jest trochę droższy ale mniej zanieczyszczeń lepsza jakość i nie oszukują podkręcając przepływomiesz wiązku z czym litry na dystrybutorze lecą a paliwo nie!! Zdarzało się że tankowano samą wodę wtedy za czyszczenie instalacji płaci właściciel stacji ale trzeba mieć paragon zakupu.

bartekw1
20-05-2010, 23:59
nie polecam LPG ze stacji LUK w Łodzi po 6 miesiącach u szwagra do wymiany parownik i filtr, auto przestało jeździć na gazie. Osobiście tankuje na BLISKIEJ od 4 lat i śmiem stwierdzić ze trzymają stały poziom - tzn po 3 latach urzytkowania nie było wody w parowniku a auto jeżdziło tak samo jak 3 lata wcześniej. Teraz mam mondka i tez go tam tankuje nie wiem jak z etylinką dolewam tylko na rozruch

byq
31-05-2010, 19:04
teraz we wrocku dużo tankuję na orlenach, szczególnie na kosmonautów/średzkiej, grabiszyńskiej i na BP-legnicka przy astrze, czasami tgg, skrzyżowanie hallera/grabiszyńska, chociaż na BP co któreś tankowanie trafiam gaz że pali 2 litry więcej

Jakub
16-06-2010, 18:57
Nie polecam Tesco Bielsko-Biała. Właśnie na 50l, 104km.Porażka.

norbertb
19-06-2010, 10:32
Nie polecam stacji LPG w Deblinie na 15 PPW za autokomisem niby taniej a rżną i niekompetentni pracownicy.Raz nawet się w Sądzie skończyło. Pracownicy Łgali zawodowo przed wymiarem sprawiedliwości. Po tej przygodzie Tylko Orlen
lub Lotos w trasie.

kobert
19-06-2010, 12:07
stacja PKSu w gliwicach przy moscie, na toszeckiej - jeden wielki dramat, juz ich zglaszalem do kontroli

arnixx
22-06-2010, 10:36
Polecam stacje AUCHAN w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej jak również tą samą stację przy centrum handlowym w Rumi k/ Gdyni.
Przystępne ceny i bardzo dobry gaz.

zajec
27-06-2010, 11:15
A ja odradzam stację BP w Łodzi, przy ulicy Mickiewicza (przy hotelu Qubus). Mają podkręcone liczydło i to dosyć sporo! Według ich dystrybutora gazu, to do 40 litrowej butli wchodzi 46,07 litrów gazu!
to już mój drugi taki przypadek na tej stacji... teraz muszę jechać do domu po papiery od butli i z rachunkiem spowrotem na stację, żeby mi wyjaśnili ten ewenement...

ukaszdc
14-07-2010, 05:42
Stacja Generona zaraz za Grudziądzem , dla ułatwienia jest tam tez ON i rozlewnia gazu Generon . Gaz fatalny praktycznie do wypalenia cały czas szarpało i brak mocy ;(

kobert
14-07-2010, 07:51
Panowie, a czemu nie zglaszacie?? http://www.uokik.gov.pl/zgloszenie_paliwa_zlej_jakosci__formularz.php

ja bez obciachow zglaszam , w zeszlym roku mieli kontrole i dostali kare pajace! zreszta widnieja na liscie z 2009 roku

bumar
17-07-2010, 13:07
Shell Turek co za syf

lukr00
23-09-2010, 20:45
a ja nie polecam stacji DAREX w Kraśniku kompletnie do du......y

grzybekvdj
19-10-2010, 00:38
Tesco -Lubin strzela jak zly po zatankowaniu
S.P w Trzebnicy trasa Lubin-Chojnow nie dosc ze ceny piekielnie drogie to jeszcze na dodatek dystans zmniejsza sie radykalnie:(
Ogolnie to polecam BPw Lubinie przy hipermarket Real:D tam jak narazie nie mialem zadnych problemow

kuba976
27-11-2010, 17:38
a ja nie polecam stacji DAREX w Kraśniku kompletnie do du......y
tankowałem na stacji DAREX w Urzędowie również jest do d.....

mihao
06-12-2010, 20:46
Ogólnie nie mam zaufania do małych stacyjek z gazem niewiadomego pochodzenia, choć jak widzę duży szyld ze znaną nazwą też nie daje żadnych gwarancji. Zawsze tankuje na stacji LOTOS pomiędzy Ząbkami , a Zielonka k/Warszawy i jestem bardzo zadowolony. Zawsze wyjeżdżam butlę to pustki, ale raz wchodzi 38l , a innym razem równo 40l. Zauważyłem, że to zależy od pogody - coś słyszałem, ze wtedy jest inne ciśnienie gazu (jak zimno) i teoretycznie mniej wchodzi (gaz rozszerza się), ale za to przejeżdżamy tak jakby weszło te 40l, więc czysty zysk :D

hubert12
31-12-2010, 22:20
Nie polecam stacji Piaski koło Sierpca przynajmniej gaz mają tam fatalny. Ledwo co do domu dojechałem zero mocy a samochód szarpał a spalanie.....lepiej nie mówić, porażka

OTTO
09-01-2011, 20:24
Nie wiem jak inne stację z pod tego znaku, ale tankuję zawsze na tej samej STATOIL i jestem baaardzo zadowolony, natomiast najgorszy syf ma LUKOIL nie mówiąc o tych małych piekiełkach baz nazwy.
Gra nie warta świeczki, zaoszczędzisz 20 gr na litrze spali Ci 16 l zamiast 10

Gumi
20-01-2011, 23:05
W trasie .... Polecam stację BP we Włocławki w str Łodzi na krajowej "1" z Pomorskiego na Śląsk jeżdżę kilka razy do roku już od 6lat i zawsze jest ok a auto pracuje jak zegarek :)

Dodano po 4 min.:

a jeszcze jedno nie polecam Stacji LOTOS w Gdyni - żadnej

analyzator
26-01-2011, 18:44
lublin to bp i statoil na witosa, shelle okej, tezet (wg gazowników brudzi ale jeździ naj..) i karetki (wg taksiarza kilkadziesiąt tyś na filterku i czysty,, próbowałem i okej ;)),, tyle dobrego gazu,, dla chętnych na przygodę - stacje przy mełgiewskiej i orleny,, na bank będzie czkawka i 20s do setki.. :metal2:

OTTO
26-01-2011, 20:48
Jak to jest że BP niby ma takie dobre paliwo (ludzie tankują i chwalą) a gaz mają taki kiepski, i to nie jednostkowy przypadek bo to się powtarza w całej Polsce. Trochę to dziwne bo cysterna jedzie na BP a potem na Orlen albo Tesco czy Auchan i tam paliwo jest dobre a na BP złe, dolewają coś na tym BP ???

Gumi
07-02-2011, 23:34
Witam 15-go b.msc. wybieram się w trasę z Gdyni do Jaworzna tj. około 580km prawie 2 koniec naszego wspaniałego kraju. Nie wiem gdzie ten temat przypiąć ale ..... dla zainteresowanych wątkiem :) Mam zamiar w 1 - str tankować na stacjach "BP" natomiast w drodze powrotnej ... hm.... na jakiejkolwiek stacji paliw (paliwo LPG) nigdy oszczędny nie byłem i tym razem nogą na pedał naciskać będę oczywiście w ramach rozsądku - trasa krajowa nr 1 przez Wocławek, Łódź, Częstochowę, Katowice - chcę uzyskać info na temat czy paliwa BP są takie naprawdę dobre w stosunku do innych stacji. I jeszcze jedno drodzy koledzy forumowicze aby wynik był w możliwie miarodajny mam pytanko odnośnie ciśnienia w kołach - jakie ciśnienie przód a jakie na tył w samochodzie będą jechały 4 osoby + bagaże można powiedzieć że samochód dość obciążony.

Dodano po 1 min.:

zapomniałem dodać opony 14" 185 profil 65

Gumi
16-02-2011, 22:16
Tankowanie Stacjia BP Rumia ul. hutnicza
Stacjia BP Wocławek ul. ?
Spalanie srednie LPG obliczone 8,4l :)

Gumi
27-02-2011, 23:02
Powrót stacja orlen Jaworzno
stacja statoil wocławek
spalanie LPG 8,6 :)

marcink
28-02-2011, 00:36
Tankowanie Stacjia BP Rumia ul. hutnicza
Stacjia BP Wocławek ul. ?
Spalanie srednie LPG obliczone 8,4l :)

Jeśli chodzi o tą stację BP na ul. Hutniczej, ale nie w Rumi, lecz w Gdyni to mogę polecić. Praktycznie zawsze tam tankuję, spalanie gazu zawsze jest w normie (jak widać w profilu).

Korniszon
26-04-2011, 01:28
BP - Rakoniewice


Ulica: Grodzińska 51
62-067, Rakoniewice

województwo wielkopolskie

Czekała mnie dłuższa trasa wziąłem do pełna, spalanie wzrosło z 8,5 do 10,5 na piątym biegu nie szło przyśpieszać, ogólnie cały czas wrażenie jakby się butla kończyła, kompletna kaszana... Podczas jednego wyprzedzania tak go zamuliło że musiałem odpuścić.

Nie tankujcie tam...

cygan786
14-05-2011, 20:28
BP Radom na Struga pryz Galerii Słonecznej ,po zatankowaniu do pełna (zbiornik 47l) po 170 km zapaliła się rezerwa-PORAŻKA!!!! Na małej stacji na gazie NORWESKIM do rezerwy robiłem ok 360 km.Zastanawiające?

utopia
23-06-2011, 10:21
droga nr 11 ( Poznań -Piła ) w miejscowości Ługi Ujskie ( charakterystyczny przejazd przez tory kolejowe z ostrym zakrętem)
- nie tankować tam niczego!! Dawniej były tam dwie stacje teraz jest jedna .Wszyscy zgodnie twierdzą że mają tam podrabiane paliwa.

Piła - stacja benzynowa na wylocie na Złotów przy hotelu Kwant .tankowałem tam benzynę kiedyś i padła pompa -okazało się że w zbiorniku miałem mieszaninę benzyny z mazutem- dziwne że bez gadania oddali kasę za uszkodzoną pompę paliwa nawet paragonu nie chcieli

guuuma
27-06-2011, 22:42
POZNAŃ
niezastąpiona i puki co mam nadzieje niezawodna stacja Carrefour... nie dość, że najtańszy to jeszcze jakościowo dobry... jest przy wylocie na Piłę/Oborniki zaraz obok ronda obornickiego
omijać: BP-wszędzie, LUKOIL - zdarzają się kiksy, choć niedawno z przymusu tankowałem na Lukoilu na wylocie na Wrocław i było ok, LOTOS na krzyżówce Hetmańska-Grochowska a Arciszewskiego-Reymonta 200m od Hali Arena(spalanie 13l/100km w cyklu mieszanym ) AUCHAN Komorniki - niby ok ale spalanie zawyżone o 1-2l
...więcej grzechów nie pamiętam :)

lampus69
21-08-2011, 08:43
Częstochowa D&B - może jakość nie najgorsza, cena atrakcyjna, dają jeszcze kartę zniżkową, ale zawsze wchodzi dwa trzy litry więcej niż na innych stacjach, więc skąpstwo się nie opłaca, w ogólnym rozrachunku wychodzi tak samo

Kurskey
23-08-2011, 12:53
Częstochowa D&B - może jakość nie najgorsza, cena atrakcyjna, dają jeszcze kartę zniżkową, ale zawsze wchodzi dwa trzy litry więcej niż na innych stacjach, więc skąpstwo się nie opłaca, w ogólnym rozrachunku wychodzi tak samo

Stacja D&D ale która w Częstochowie??

jarku
23-08-2011, 13:01
jest jeden problem - w stolicy, ok. w godzinach 16-20 na bp, statoilu czy innym orlenie są kolejki i nikt nie chce wychodzić z obsługi aby zatankować lpg.

fajna jest stacja moya, za serockiem w stronę pułtuska - niskie ceny, spalanie też ok.
tankuje ktoś jeszcze na stacjach z tej sieci?

lampus69
29-08-2011, 09:38
Jeśli chodzi o D&D to testowałem trzy na Dekabrystów, Pułaskiego i na lisińcu chyba.. Zawsze to samo.... Nie polecam też mega taniej stacji na ul.Głównej, nie znam nazwy, ale to nowa stacja paliw, ceny są bardzo atrakcyjne i nic po za tym...

camre
06-12-2011, 14:52
"LOK" na Suwalskiej w Ełku. Gaz do bani a do tego bardzo niemiła i nie nadająca się do kontaktu z ludźmi obsługa.

szymek744
16-12-2011, 17:42
Witam. Dlaczego uważasz że stacja na ul.Głównej w CZ-wie ma zły gaz? Oni mają gaz z konopisk z rozlewni i ja na nim jeżdżąc nic złego nie zauważyłem, natomiast nie polecam stacji RED w cz-wie mają ukraiński gaz i generalnie mniej kilometrów na nim zrobię o jakieś 30 do 50km na baku...pozdrawiam

Aha - co to jest ta stacja D&D?

RaFi_mk2V6
16-01-2012, 04:23
D&D Bełchatów w strone szpitala na wylotowce k8 gaz tragedia auto jedzie tak ze szybciej bym biegal

skibson
13-03-2012, 01:39
Po zatankowaniu na Tesco w Lublinie jazda nie nalezy do przyjemnych.

smialekpiotr
06-05-2012, 09:14
Kraków droga wylotowa na zabierzów stacja ARGE zalałem za 50zł i przjechałem 82km!!!!!! porazka {mała trasa cykl mieszany}podczas gdy wracałem zatankowałem na stacji BLISKA i przejechałem uwaga 130km.

Martinez 1979
15-10-2012, 20:47
Panowie miasto Warka stacja gazowa na ul.Grójeckiej w kierunku Grójca, czerwona obok parkin TIR-y. Weszło dwa litry więcej .Pomimo większej ilości w zbiorniku przelot mniejszy niż zazwyczaj. Pojawiło się poszarpywanie i lekkie dławienie. Kręcą na liczniku i jakości.

GregWPR
21-10-2012, 21:00
Stacja "Moya" gdzies za Radomiem przed Wierzbica w kierunku Starachowic (po prawej). Po 10km od tankowania instalacja przelaczala sie na benzyne. Jakos to wypalilem, zmienilem filtr i zapomnialem, ze istnieja stacje "Moya".

Rogaleskoo
10-04-2013, 09:33
Witam!
Chcę dodać do listy "zapowietrzonych" stacji LPG tę zlokalizowaną przy ulicy Fieldorfa w Warszawie koło stacji BP. Musiałem zatankować na szybko a na BP były straszne kolejki. Po zatankowaniu zapalił się check engine (sprawdzony błąd uboga mieszanka) a spalanie wzrosło do 18l /100. Najwyraźniej słabiutki gaz tam mają. Zazwyczaj tankuje na BP koło tej stacji i spalanie w mieście oscyluje w okolicach 15l/100.

Dariusz22
10-04-2013, 17:27
Ja dodam do tych stacji "zapowietrzonych" kilka w Wałbrzychu: przy ul. Wieniawskiego 19, C.H. Auchan, niby mój mondek pali tyle samo w litrach, ale traci 10-20% mocy... To samo na wszystkich Statoilach w Wałbrzychu i na Shellach. Tragedia jakaś... Najlepszy gaz LPG okazuje się na najtańszych stacjach, m.in. Tesco w Szczawnie-Zdroju, a przy tym dobra cena oraz Wałbrzych ulica Ogrodowa i Noworudzka z sieci Orlen, przy czym w tej ostatniej ceny są drastyczne...

mareno
19-07-2013, 15:58
Ja mogę dodać do tej listy stację Oilgaz w Mogilnie (woj. kujawsko-pomorskie) przy ul. Niezłomnych. Gaz w dobrej cenie, auto niby nie zamula, ale na każdym tankowaniu do pełna robię ok 20 km mniej, niż na gazie z Orlenu. Czyli krótko mówiąc, jakość gazu nie urywa. Będąc w Mogilnie lepiej zahaczyć o stację Orlenu na wylocie w stronę Gniezna.

vince238
10-10-2013, 18:53
bliska wyjazd z Białegostoku na Wasilków

gnieciuch
11-12-2013, 21:13
to ja też coś dodam w naszym rejonie:

Stacja paliw "niebieska" w Dubiecku tankowałem gaz dojechałem do domu i trzeba było wypuścić bo zapchało filtr po 30 km jazdy. a o benzynie - to moja kosiarka nie odpalała :) - stanowczo odradzam

jak będę przejeżdżał następnym razem dopiszę jaka to stacja dokładnie

fifek
30-07-2014, 12:45
Zdecydowanie odradzam stację Lukoil na trasie Katowickiej (Warszawa-Katowice) w miejscowości Urzut niedaleko Siestrzeni. Spalanie? Zamiast 280 km zrobiłem 215 ::/: Ogólnie to nie polecam tej sieci stacji, nie spotkałem się jeszcze żeby tam był dobry LPG, unikam już w całej Polsce Lukoil'a.

Martinez 1979
30-07-2014, 20:34
Zdecydowanie odradzam stację Lukoil na trasie Katowickiej (Warszawa-Katowice) w miejscowości Urzut niedaleko Siestrzeni. Spalanie? Zamiast 280 km zrobiłem 215 ::/: Ogólnie to nie polecam tej sieci stacji, nie spotkałem się jeszcze żeby tam był dobry LPG, unikam już w całej Polsce Lukoil'a.

Podpisuje się pod twoja opinia.
Tez tam kiedyś tankowalem, i mimo ze w zbiornik weszło dwa litry więcej niż na innych stacjach, to i przelot spadł o ponad 50 km.

zbiban1967
31-07-2014, 00:06
Uogólniasz. Ja tankuję na Lukoil od 3 lat i nie mam żadnych problemów. A spalanie w trasie przy wcale nie emeryckiej jeżdzie zawsze 10l/100km.

gnieciuch
31-07-2014, 00:10
Ja tankuję na Lukoil od 3 lat i nie mam żadnych problemów
ja też z tym że za granicą :) w Polsce zawsze coś nie halo z tym paliwem u nich

rodzz
29-09-2014, 18:12
W Jeleniej Górze przy Tesco nie polecam, niby tanio, ale masakra .

kepa
09-02-2018, 20:12
Ja od siebie dodam... omijać Orleny na Podkarpaciu, szczególnie w części południowo-wschodniej :D Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia filtrów, jak wyglądały po 12 tys :red:

Mirek1979
13-12-2019, 17:31
Również radze omijać stacje ORLEN na podkarpaciu. Różnica na butli wynosi około 40-50 km

tamarajanicka
14-07-2020, 13:45
A co myślicie o tankowaniu na stacjach BP albo na "Esce?

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:45 ----------

Co myślicie o tankowaniu na stacji - BP lub eska?

Hasan
15-07-2020, 02:24
co do BP jak dla mnie ok, od ponad roku tylko tam tankuje gazik i nic nie świeci autko żywe(instalacja JTG)

DimmUkraine
28-07-2022, 08:04
Witam wszystkich. Będę jechał ze Lwowa do Warszawy. Powiedzcie mi jakieś dobre stacje LPG pod względem ceny i jakości. Które z nich są popularne?

Netoper
28-07-2022, 14:39
Powiedzcie mi jakieś dobre stacje LPG pod względem ceny i jakości.
Ceny to trzeba na bieżąco patrzeć.
Jeśli chodzi o jakość to letnią porą nie ma problemu, no chyba że się trafi na końcówkę gazu z zanieczyszczonego zbiornika.