PDA

Zobacz pełną wersję : Sterowalność w 6000 cd



marekski
15-09-2005, 14:31
Powiedzcie proszę czy 6000 cd jest sterowalny z kierownicy bo nie mogę tego rozpracować

waldemarz
15-09-2005, 14:46
Jest sterowalny z kierownicy, oczywiscie jezeli masz to zamontowane.

chudzik
15-09-2005, 14:50
A może by tak profil uzupełnił(Czym jeżdzisz i w ogóle)

marekski
15-09-2005, 16:18
No dobrze,joystick mam ,radio mam ,czy oprócz gniazdka prądowego i głośnikowego trzeba coś podpiąć bo nie mogę znaleść wewnątrz innej wtyczki chyba ,że poprzedniemu użytkownikowi rąbneli radio i obcieli przy okazji wtyczkę?
MKII V6 KOMBI GHIA

waldemarz
15-09-2005, 17:21
No dobrze,joystick mam ,radio mam ,czy oprócz gniazdka prądowego i głośnikowego trzeba coś podpiąć bo nie mogę znaleść wewnątrz innej wtyczki chyba ,że poprzedniemu użytkownikowi rąbneli radio i obcieli przy okazji wtyczkę?
MKII V6 KOMBI GHIA Musisz jeszcze sprawdzic czy masz modul sterujacy poniewaz w nowszych wersjach aut te moduly byly juz w joystickach a w starszych modelach aut byl montowany dodatkowy modul sterujacy, ale nie wiem gdzie go szukac w aucie. I mam prosbe abys wreszcie wpisal w profilu na stale skad jestes(miasto) oraz czym jezdzisz i z jakiego roku. To napewno na sie przyda aby ci pomagac.

wisp
16-09-2005, 23:07
moduł sterujący joystikiem znajdziesz za skrytką po stronie pasażera...
i tak... część kabli idzie od joystika a część idzie z modułu do radyjka (środkowa wtyczka) ...
nie wiem dokładnie ktore kable powinny isc do żółtej wtyczki bo sam jeszcze tego nie rozgryzłem,
napewno musisz rozebrać kolumnę kierownicy zeby dostać sie do wiązki kabli od joystika ...
moze jutro bede cos wiecej wiedział ...to dam znac

marekski
17-09-2005, 12:33
Dzięki za zainteresowanie.Plastik pod kolumną ściągałem wszystko ok,kable wychodzą z joystica i wpływają w wiązkę będę musiał zanurkować pod schowek.