PDA

Zobacz pełn± wersję : [Tuning]Elastyczna listwa LED-¶wiatla dzienne?



Vienio
29-07-2009, 11:28
No wiec przejde odrazu do sedna sprawy... Jak mozna wywnioskowac z nazwy tematu(mam nadzieje ze dla kazdego jest zrozumialy) chcialbym poruszyc kwestie swiatel do jazdy dziennej w fordzie mondeo mk1. Ostatnio, czyli wczoraj wieczorem z nudy i lekkiej ciekawosci postanowilem sprawdzic na allegro 'sprzet tjuningowy' do mojego mondka no i wpadlem na dosyc ciekawa rzecz, a mianowicie LEDy ktore maja sluzyc jako swiatla do jazdy dziennej (stylizowane a'la audi a5). A tutaj przykladowy link do aukcji http://www.allegro.pl/item690014497.html. Co o tym sadzicie? Wedlug mnie przy odrobinie checi i pomyslu fordzik moze wygladac naprawde zacnie. Jaka jest wasza opinia na ten temat? Czy ktos ma to juz zamontowane? A jezeli zamontowal, to czy moglby sie podzielic w jaki sposob sie z tym uporal?
Pozdrawiam, Vienio.

Poncio
29-07-2009, 11:47
nie ma homologacji wiec odpada ...

poza tym nie sadzisz chyba ze cos za 35zł bedzie w ogole swiecic :) podejrzewam ze bardziej bedzie widac zarowke swiatla postojowego

prosze bardzo o to sa ledy ktore i maja homologacje i bedzie je widac z bardzo daleka ... no i nie kosztuja 35zl :)
http://www.allegro.pl/item697066719_diody_led_oryginal_s6_audi_a3_a4_a6_ a8_q7_tt_s4_vw.html

Andrzej10
29-07-2009, 11:48
Ja powiem krótko. Mondeo to nie jaki¶ vag coby go ledami obwieszać. mamy ¶wiatła mijania więc ich urzywajmy a nie kombinacjie.

Poza tym to było już kilka tematów o tym.

Witamy na forum. Pozdrawiam

Vienio
29-07-2009, 12:04
WOJO... ja wiem ze za taka cene nie bedzie niewiadomo czego i tylko pytam :P. Z drugiej jednak strony nie sztuka jest wydac 2000PLN na super oryginalne swiatelka, tylko wlozyc w robote troche inwencji tworczej i wymyslec cos samemu. BTW te ledy za 2kPLN maja jeden minus, nie sa elastyczne Oo. A jezeli chodzi o post ANDRZEJA10 to nie chce robic ze samoochodu jezdzacej choinki tylko dac cos dla smaczku ^^, a wydaje mi sie ze takie swiatelka prezentowaly by sie wieczorem ladnie, tym bardziej gdyby zamontowac je z dolu pod kloszami.

lukauc
29-07-2009, 12:04
ehehe xenonowe ledy i to jeszcze do jazdy dziennej normalnie okazja :rotfl:

a tak serio to powinni likwidować takie aukcje za wprowadzanie ludzi w bł±d
zamontować gdzie¶ zawsze można jako dodatek aby tylko z głow±, bo łatwo przesadzić i zrobić z fury choinkę