PDA

Zobacz pełną wersję : głośniki mk2



slay76
16-09-2005, 15:42
Witam

Szukam odpowiednich głosników za rozsądne pieniądze do mojego mondka chce je podpiac do standardowego 6000cd.Nie chce sam eksperymentowac zeby nie zostac z jakimis kiepskimi głosnikami dlatego moze ktos juz to przerabiał i moze cos polecic.Z góry dzieki za pomoc Beer

tokocz
16-09-2005, 15:54
Ja sobie wrzuciłem na przód na razie dwudrożne Pionieera TS-G1346 (jeśli dobrze pamiętam oznaczenie). Potrzebna ramka.
Ogólnie zadowolony. Ale jak będzie trochę kasy to na przód wrzucę to samo, tylko numer większe, a te pójdą na tył.
Trochę mało basu, może po takim zabiegu będzie lepiej.

Daniel
16-09-2005, 16:11
Hej

trudno polecic konkretny model glosnika. Dobrze by bylo przy 4glosnikach w aucie, bys mial zamontowane glosniki dwudrozne (wieksze pasmo przenoszenia). Ja bym Tobie polecal dobrac glosniki jednego producenta. Ja mialem sony x bardzo bylem zadowolony, a teraz mam z przodu pioneer a z tylu sony. Graja z radiem takie jak Ty masz, i jak na moje potrzeby jest cacy.

Unikaj sprzety nie firmowego, a firmowe glosniki w podobnych cenach maja naprawde porownywalne parametry.

Daniel

Lonia
21-09-2005, 12:48
mogę Ci opchnąć swoje JBL serii 8 bo chce założyć coś HiEnd-owego
szczegóły na priva

m-artur
21-09-2005, 23:14
ja polecam głośniczki clariona, ładnie chodzą pasują też dobrze tylko nowe otwory trzeba powiercić. Płaciłe po 200 za porę. Władowałem na przód i tył. Jest dobrze. Głośnik jest 2 drożny, symbol to SRC5715, PASMO JEST ŁADNE OD 35-30000 HZ.

Lonia
22-09-2005, 09:43
jest dokładnie tak jak pisze m-artur
trzeba dowiercać conajmniej po jednym nowym otworze bo te oryginalne nie jak nie pasują chociaż na pudełko stoi jak wół że głośniki są do mondeo