PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] czy gazownik ma racje??



drozdzik
08-08-2009, 22:20
witam mam taki parownik jak na zdjeciu i mam pytanie tą śrube (mosiezna)widoczna na zdjeciu gazownik mi wkrecił na maks i mowił ze juz nie ma mozliwosci regulacji i ze parownik do wymiany pomału sie szykuje . chce poznac wasze opinie na ten temat dzieki
i czy wogóle ten parownik nie jest za maly ?? do mojego mondka ?? bo juz kupiłem go z gazem i sie zastanawiam czy jak tego nowy parownik czy zestaw naprawczy do tego co mam


http://img197.imageshack.us/i/6939313732202368.jpg/

dream
08-08-2009, 22:28
Ale tam nie ma żadnej śruby zaznaczonej :helm:

Dodano po 1 min.:

o widzę, że usunąłeś już "zaznaczonej na zdjęciu" :jezor:

drozdzik
08-08-2009, 22:29
no wiem bo nie umiem dodac zdjecia chodzi mi o to srube mosiezna po prawej stronie u dolu dzieki

dream
08-08-2009, 22:38
tu masz ciekawy artykuł może ci pomoże
http://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=143849&c=0&f=38

LaBobas
09-08-2009, 18:14
mosiezna jest od wolnych obrotow,wiec co ma piernik do wiatraka.

dream
09-08-2009, 18:17
mosiezna jest od wolnych obrotow,wiec co ma piernik do wiatraka.
czytałeś?


może ci pomoże

drozdzik
09-08-2009, 19:17
czyli ta sruba nie ma nic wspolnego z parownikiem ??tak czytalem ten artykul czyli jak jest na maksa wkrecona to dobrze czy zle jak go odpale po nocy lub po dluzszej przerwie to na beie zimny chodzi ok a na gazie trzyma obrotow tzn troche skacza ale jak chwile pochodzi to znbaczy jak sie ruszy wskazowka od temp wody to jest juz ok czy tak powinno byc??

LaBobas
09-08-2009, 23:05
czytałeś?
rzucilem okiem,tylko,ze kolega z tewgo co widze ma inny parownik.Ja tam nie widze sruby od napiecia membrany pierwszej fazy.Jezeli jest,a jej nie widze to zwracan honor.



czyli ta sruba nie ma nic wspolnego z parownikiem ??tak czytalem ten artykul czyli jak jest na maksa wkrecona to dobrze czy zle jak go odpale po nocy lub po dluzszej przerwie to na beie zimny chodzi ok a na gazie trzyma obrotow tzn troche skacza ale jak chwile pochodzi to znbaczy jak sie ruszy wskazowka od temp wody to jest juz ok czy tak powinno byc??powiem CI jak u mnie jest.Na zimnym odpale na benie oczywiscie i jezeli nawet od razu przelacze na gaz to chodzi normalnie rowno,jak sie nagrzeje tez chodzi jak powinien.Nie znma tego parownika co masz,ale ogladajac go dokladnie na focie nie widze sruby od regulacji cisnienia pierwszej fazy.Ta sruba reguluje sie wedlug mnie wolne obroty.

drozdzik
10-08-2009, 10:16
no jest tylko jedna sruba

LaBobas
10-08-2009, 10:26
co do wydajnosci parownika to wpisz sobie w allegro albow net landi i szukaj po fotach swojego parownika.Bedziesz wtedy wiedzial do jakiej mocy masz parownik.